Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2012. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Siste resultat

Skadevi Handbollscup 2012 begynner
Slutt
2/11
3/11
4/11

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
04110115 sø 04/11 18:05 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO AP96/97 Slutspel A Finale Kärra HF 1 17 - 11 Redbergslid IK      
04110514 sø 04/11 16:15 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon AP96/97 Slutspel B Finale HK Silwing/Troja 12 - 15 Kroppskultur 1      
04110107 sø 04/11 12:20 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO BP98 Slutspel A Finale HEI Aarhus 1 9 - 12 H43 Lund 1    
04110112 sø 04/11 16:05 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO BP99 Slutspel A Finale HK Silwing/Troja 1 12 - 9 LUGI HF    
04111214 sø 04/11 15:35 sø 04/11 Kavelbrohallen A BP99 Slutspel B Finale HV Tidaholm 9 - 6 Önnereds HK 1      
04110111 sø 04/11 15:25 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO CP00 Slutspel A Finale HEI Aarhus 17 - 12 IFK Skövde blå    
04110815 sø 04/11 16:05 sø 04/11 Rydshallen CP00 Slutspel B Finale H43 Lund 11 - 9 RP IF Linköping 2      
04110103 sø 04/11 10:00 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO CP01 Slutspel A Finale Hammel GF 12 - 14 H43 Lund    
04110715 sø 04/11 16:05 sø 04/11 Fjärilshallen CP01 Slutspel B Finale IFK Skövde 1 8 - 4 HP Skövde Svart      
04110106 sø 04/11 11:50 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO DP02 Slutspel A Finale Bollstanäs SK 7 - 1 HK Silwing/Troja    
04110916 sø 04/11 14:40 sø 04/11 Helenahallen DP02 Slutspel B Finale Önnereds HK 1 - 7 Kärra HF 2      
04110109 sø 04/11 13:45 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO Jun Slutspel Finale IFK Skövde 15 - 18 Århus Håndbold    
04110114 sø 04/11 17:25 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO AF96/97 Slutspel A Finale Önnereds HK 2 13 - 14 Skogås HK 1      
04110515 sø 04/11 16:50 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon AF96/97 Slutspel B Finale H43 Lund 2 12 - 11 Gökstens BK 2      
04110108 sø 04/11 13:00 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO BF98 Slutspel A Finale IFK Tumba HK 2 8 - 4 Skuru IK    
04111215 sø 04/11 16:05 sø 04/11 Kavelbrohallen A BF98 Slutspel B Finale Skara HF 7 - 13 Gökstens BK      
04110110 sø 04/11 14:45 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO BF99 Slutspel A Finale Eslövs IK 7 - 13 Åkersberga HK      
04110113 sø 04/11 16:45 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO CF00 Slutspel A Finale HK Silwing/Troja 10 - 4 Eslövs IK 1      
04110716 sø 04/11 16:40 sø 04/11 Fjärilshallen CF00 Slutspel B Finale Kärra HF 1 6 - 5 HK Ankaret 2      
04110104 sø 04/11 10:40 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO CF01 Slutspel A Finale Torslanda HK 8 - 4 Eslövs IK    
04110917 sø 04/11 15:05 sø 04/11 Helenahallen CF01 Slutspel B Finale Skövde HF 1 3 - 9 Kärra HF 2      
04110105 sø 04/11 11:20 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO DF02 Slutspel A Finale Skuru IK 1 4 - 1 Kärra HF 1    
04110915 sø 04/11 14:15 sø 04/11 Helenahallen DF02 Slutspel B Finale Gustavsbergs IF HK 3 - 2 HK Aranäs 3      
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
04110714 sø 04/11 15:35 sø 04/11 Fjärilshallen CF00 Slutspel B Semifinale HK Ankaret 2 12 - 11 Westermalm HK      
04110510 sø 04/11 15:20 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon Jun Match om 7:e-8:e plats 7-8 Önnereds HK 18 - 23 Kärra HF      
04110713 sø 04/11 15:00 sø 04/11 Fjärilshallen CF00 Slutspel B Semifinale IL Runar 4 - 9 Kärra HF 1      
04110813 sø 04/11 15:00 sø 04/11 Rydshallen CP00 Slutspel B Semifinale RP IF Linköping 2 14 - 5 Önnereds HK 2      
04111213 sø 04/11 15:00 sø 04/11 Kavelbrohallen A BF98 Slutspel B Semifinale HK S-hof 7 - 8 Gökstens BK      
04110512 sø 04/11 14:50 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon AP96/97 Slutspel A Semifinale Redbergslid IK 9 - 7 HEI Aarhus      
04110712 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Fjärilshallen CP01 Slutspel B Semifinale HK Country 4 - 7 HP Skövde Svart      
04110812 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Rydshallen CP00 Slutspel B Semifinale Önnereds HK 1 7 - 9 H43 Lund      
04111212 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Kavelbrohallen A BF98 Slutspel B Semifinale Kärra HF 8 - 13 Skara HF      
04110511 sø 04/11 14:15 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon AP96/97 Slutspel A Semifinale Kärra HF 1 20 - 13 IK Bolton      
04110611 sø 04/11 13:55 sø 04/11 Stöpenhallen AF96/97 Slutspel B Semifinale Gustavsbergs IF HK 10 - 12 Gökstens BK 2      
04110711 sø 04/11 13:55 sø 04/11 Fjärilshallen CP01 Slutspel B Semifinale HK Lidköping 12 - 13 IFK Skövde 1      
04111211 sø 04/11 13:55 sø 04/11 Kavelbrohallen A BP99 Slutspel B Semifinale Önnereds HK 1 9 - 5 RP IF Linköping 1      
04110914 sø 04/11 13:45 sø 04/11 Helenahallen CF01 Slutspel B Semifinale Kungälv HK 2 2 - 9 Kärra HF 2      
04110610 sø 04/11 13:25 sø 04/11 Stöpenhallen AF96/97 Slutspel B Semifinale H43 Lund 2 10 - 9 Skara HF      
04110710 sø 04/11 13:25 sø 04/11 Fjärilshallen CF00 Slutspel A Semifinale Mörrums HK 4 - 6 Eslövs IK 1      
04110810 sø 04/11 13:25 sø 04/11 Rydshallen BF99 Slutspel B Semifinale Gökstens BK 12 - 7 Näsby IF      
04111210 sø 04/11 13:25 sø 04/11 Kavelbrohallen A BP99 Slutspel B Semifinale HV Tidaholm 11 - 6 Bjurslätts IF      
04110511 sø 04/11 13:20 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon Jun Match om 5:e-6:e plats 5-6 Redbergslid IK 17 - 23 HK Aranäs      
04110913 sø 04/11 13:15 sø 04/11 Helenahallen CF01 Slutspel B Semifinale Skövde HF 1 5 - 4 KFUM Lundagård      
04110509 sø 04/11 12:50 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon AF96/97 Slutspel A Semifinale Skogås HK 1 18 - 15 Önnereds HK 1      
04110609 sø 04/11 12:50 sø 04/11 Stöpenhallen AP96/97 Slutspel B Semifinale Örebro SK Ungdom HK 14 - 17 Kroppskultur 1      
04110709 sø 04/11 12:50 sø 04/11 Fjärilshallen CF00 Slutspel B 1/4 Final Önnereds HK 1 1 - 11 Westermalm HK      
04110809 sø 04/11 12:50 sø 04/11 Rydshallen CP00 Slutspel A Semifinale RP IF Linköping 1 11 - 15 IFK Skövde blå      
04111209 sø 04/11 12:50 sø 04/11 Kavelbrohallen A CF00 Slutspel A Semifinale HK Silwing/Troja 13 - 6 H43 Lund      
04110912 sø 04/11 12:45 sø 04/11 Helenahallen DP02 Slutspel B Semifinale HK Country 1 2 - 8 Kärra HF 2      
04110911 sø 04/11 12:25 sø 04/11 Helenahallen DP02 Slutspel B Semifinale Kärra HF 1 4 - 6 Önnereds HK      
04110508 sø 04/11 12:20 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon AF96/97 Slutspel A Semifinale HK Country 3 - 9 Önnereds HK 2      
04110608 sø 04/11 12:20 sø 04/11 Stöpenhallen AP96/97 Slutspel B Semifinale HK Silwing/Troja 12 - 11 HK Country / HP Skövde 1      
04110708 sø 04/11 12:20 sø 04/11 Fjärilshallen CF00 Slutspel B 1/4 Final HK Ankaret 2 8 - 4 Stenungsunds HK      
04110808 sø 04/11 12:20 sø 04/11 Rydshallen CP00 Slutspel A Semifinale HEI Aarhus 20 - 7 VästeråsIrsta HF U 1      
04111208 sø 04/11 12:20 sø 04/11 Kavelbrohallen A BP99 Slutspel A Semifinale IFK Tumba HK 5 - 16 LUGI HF      
04110910 sø 04/11 12:00 sø 04/11 Helenahallen DF02 Slutspel B Semifinale HK Aranäs 3 3 - 2 HK Country      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad Lindströms Bil