Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Flickor 10

Pulje 1



Kampe

  Kampnr Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110900 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Finished HK Country      
02110912 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Habo Handboll 1 Finished Skövde HF Vit      
02110913 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Habo Handboll 2 Finished Skara HF 1      
02110914 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Finished IFK Bankeryd Vit      
02110915 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Country Finished IFK Bankeryd Blå      
02110916 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Hammarby IF HF Finished Skövde HF Röd      
02110917 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Tibro HK Finished Skövde HF Rosa      
02110918 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Habo Handboll 2 Finished HK Guldkroken Hjo      
02110919 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Habo Handboll 1 Finished Skara HF 2      
03111802 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 Tibro HK Finished Skara HF 1      
03111803 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 Skövde HF Rosa Finished Skara HF 2      
03110407 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Habo Handboll 1 Finished IFK Bankeryd Blå      
03110408 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished Tibro HK      
03111307 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Arena Skövde C F10 Pulje 1 Skara HF 1 Finished Hammarby IF HF      
03110409 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 IFK Bankeryd Vit Finished Habo Handboll 2      
03111308 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Arena Skövde C F10 Pulje 1 Skara HF 2 Finished IF Hallby HK      
03110410 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Skövde HF Rosa Finished HK Country      
03110411 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Skövde HF Röd Finished IFK Bankeryd Blå      
03110412 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 IF Hallby HK Finished Habo Handboll 1      
03110413 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 IFK Bankeryd Vit Finished Skövde HF Rosa      
03110414 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Skara HF 2 Finished Skövde HF Röd      
03110415 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished HK Guldkroken Hjo      
03110416 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 IFK Bankeryd Vit Finished Tibro HK      
03110417 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 IFK Bankeryd Blå Finished Hammarby IF HF      
03110418 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 HK Country Finished HK Guldkroken Hjo      
03110419 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Habo Handboll 2 Finished Skövde HF Röd      
03110420 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished Hammarby IF HF      
03110421 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Pulje 1 HK Guldkroken Hjo Finished Skara HF 1      
04111604 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 HK Country Finished Habo Handboll 1      
04111904 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Pulje 1 Skövde HF Röd Finished HK Guldkroken Hjo      
04111605 sø 04/11 10:40 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 Habo Handboll 2 Finished Hammarby IF HF      
04111905 sø 04/11 10:40 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Pulje 1 Skövde HF Rosa Finished IF Hallby HK      
04111906 sø 04/11 11:10 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Pulje 1 Skövde HF Vit Finished Skara HF 1      
04111806 sø 04/11 11:15 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 Skara HF 2 Finished IFK Bankeryd Vit      
04111807 sø 04/11 12:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 HK Guldkroken Hjo Finished IFK Bankeryd Blå      
04111808 sø 04/11 12:30 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 IF Hallby HK Finished Skövde HF Röd      
04111608 sø 04/11 12:40 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 Tibro HK Finished HK Country      
04111809 sø 04/11 13:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 IFK Bankeryd Vit Finished Skövde HF Vit      
04111810 sø 04/11 13:30 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 Skara HF 1 Finished IFK Bankeryd Blå      
04111610 sø 04/11 14:00 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 Habo Handboll 2 Finished Skövde HF Rosa      
04111811 sø 04/11 14:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Pulje 1 Hammarby IF HF Finished Skara HF 2      
04111611 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 Tibro HK Finished Habo Handboll 1      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad