Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Skuru IK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110702 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 7 Eskilstuna GUIF 1 röd 3 - 7 Skuru IK 2    
02110603 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 5 Skuru IK Grön 14 - 3 HK Aranäs Röd    
02111902 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F12 Pulje 2 Skuru IK 1 11 - 14 BK Heid    
02110604 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 8 Nödinge SK ...boll Orange 8 - 8 Skuru IK Vit    
02110606 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Stöpenhallen F14 Pulje 2 LUGI HF 2 11 - 14 Skuru IK 2    
02111907 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 6 Kärra HF 2 13 - 18 Skuru IK 2    
02111313 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F12 Pulje 7 Skuru IK 2 18 - 8 Redbergslids IK Blå    
02110811 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 1 Skuru IK 8 - 14 IF HV Tidaholm HVT07-06    
02111810 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 3 HK Aranäs Blå 7 - 10 Skuru IK    
02111113 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Tibro Sporthall B F11 Pulje 5 Torslanda HK 1 17 - 17 Skuru IK Grön    
02111912 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F14 Pulje 7 Skuru IK 1 10 - 9 IK Sävehof 2    
02110417 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F14 Pulje 2 Kärra HF 1 10 - 10 Skuru IK 2    
02111319 fr 02/11 17:45 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 Pulje 1 IK Sävehof 1 18 - 12 Skuru IK 1    
02111116 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Tibro Sporthall B F11 Pulje 8 Skuru IK Vit 12 - 12 Torslanda HK 2    
02110719 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 2 IFK Bankeryd 1 - 7 Skuru IK 1    
02111915 fr 02/11 18:45 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 6 Skuru IK 2 20 - 14 IFK Bankeryd    
02110820 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 1 BK Heid 1 Röd 18 - 8 Skuru IK    
02110620 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Stöpenhallen P14 Pulje 3 Fjellhammer 1 15 - 8 Skuru IK    
02111821 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 F14 Pulje 7 Nödinge SK Handboll 7 - 12 Skuru IK 1    
02110425 fr 02/11 21:15 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F16 Pulje 1 Skuru IK 1 22 - 22 Elverum Håndball    
03110800 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 1 Alingsås HK Blå 14 - 6 Skuru IK    
03110400 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P14 Pulje 3 Skuru IK 11 - 10 H43 Lund HF 3    
03111001 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Tibro Sporthall A F12 Pulje 7 Skuru IK 2 11 - 4 Falköpings AIK HK 1    
03110403 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F14 Pulje 7 Skara HF 9 - 16 Skuru IK 1    
03111805 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F14 Pulje 2 Skuru IK 2 16 - 2 IFK Karlsborg    
03110806 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 1 Skuru IK 6 - 17 RP IF Linköping 1    
03110607 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Stöpenhallen F11 Pulje 8 Skuru IK Vit 15 - 3 HK Country    
03110708 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Fjärilshallen F12 Pulje 2 Skuru IK 1 12 - 8 Skara HF 2    
03110507 lø 03/11 12:45 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Pulje 1 Skuru IK 1 10 - 8 Falköpings AIK HK    
03110710 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Fjärilshallen F11 Pulje 5 Skuru IK Grön 16 - 5 Skövde HF Svart    
03111713 lø 03/11 15:15 lø 03/11 Skara Idrottshall F16 Pulje 6 Skuru IK 2 21 - 8 Skara HF 1    
03110716 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 2 8 - 9 Huddinge HK 2    
03110816 lø 03/11 16:25 lø 03/11 Rydshallen P14 A-Slutspel 1/16 Final Skuru IK 15 - 13 HK Aranäs Vit    
03111715 lø 03/11 16:35 lø 03/11 Skara Idrottshall F14 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 2 12 - 9 Kungälvs HK 2    
03110113 lø 03/11 16:35 lø 03/11 Arena Skövde A - Coop F11 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK Vit 11 - 5 Nödinge SK Handboll Blå    
03110513 lø 03/11 17:05 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/8 Final Kärra HF 3 14 - 12 Skuru IK 1    
03111716 lø 03/11 17:10 lø 03/11 Skara Idrottshall F14 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 1 15 - 13 OV Helsingborg 2    
03110819 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs 13 - 4 Skuru IK    
03110720 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Fjärilshallen F11 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK Grön 22 - 8 Skara HF    
03110422 lø 03/11 19:00 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F16 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 2 13 - 12 IK Sävehof 3    
03111921 lø 03/11 19:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F12 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 1 13 - 5 Kärra HF Kärra 1    
03110118 lø 03/11 20:00 lø 03/11 Arena Skövde A - Coop F11 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF Vit 9 - 10 Skuru IK Vit    
03110724 lø 03/11 20:00 lø 03/11 Fjärilshallen F11 A-Slutspel 1/4 Final Eskilstuna GUIF 1 5 - 15 Skuru IK Grön    
03111721 lø 03/11 20:05 lø 03/11 Skara Idrottshall F14 A-Slutspel 1/4 Final Skuru IK 2 15 - 14 Skuru IK 1    
03111721 lø 03/11 20:05 lø 03/11 Skara Idrottshall F14 A-Slutspel 1/4 Final Skuru IK 2 15 - 14 Skuru IK 1    
03110824 lø 03/11 20:30 lø 03/11 Rydshallen P14 A-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK 2 17 - 10 Skuru IK    
04110101 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Arena Skövde A - Coop F11 A-Slutspel Semifinal Skuru IK Vit 11 - 16 Skuru IK Grön    
04110101 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Arena Skövde A - Coop F11 A-Slutspel Semifinal Skuru IK Vit 11 - 16 Skuru IK Grön    
04110501 sø 04/11 08:45 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 2 22 - 13 Skuru IK 2    
04110702 sø 04/11 09:05 sø 04/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/4 Final Skuru IK 1 7 - 16 Huddinge HK 2    
04111302 sø 04/11 09:05 sø 04/11 Arena Skövde C - Danske Bank F14 A-Slutspel Semifinal Skuru IK 2 13 - 12 Skövde HF 1    
04110105 sø 04/11 11:25 sø 04/11 Arena Skövde A - Coop F11 A-Slutspel Final Skuru IK Grön 15 - 7 H43 Lund HF 1    
04110106 sø 04/11 12:10 sø 04/11 Arena Skövde A - Coop F14 A-Slutspel Final IK Sävehof 1 18 - 9 Skuru IK 2    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Arena Skövde Skara Sommarland