Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Redbergslids IK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02111200 fr 02/11 09:00 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 10 Redbergslids IK 3 14 - 10 IFK Skövde HK 1    
02110401 fr 02/11 09:00 fr 02/11 Arena Skövde B F13 Pulje 9 Skåre HK Grön 4 - 9 Redbergslids IK Vit    
02112000 fr 02/11 09:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 5 Redbergslids IK Blå 5 - 12 Skövde HF Svart    
02111700 fr 02/11 10:15 fr 02/11 Skara Idrottshall F12 Pulje 7 Redbergslids IK Blå 2 - 11 Falköpings AIK HK 1    
02111104 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Tibro Sporthall B P11 Pulje 7 Redbergslids IK 8 - 2 HP Tibro 2    
02111804 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 6 Redbergslids IK 10 - 10 IFK Karlsborg    
02110407 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Arena Skövde B F13 Pulje 9 Haninge HK 2 16 - 7 Redbergslids IK Vit    
02110805 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 5 IFK Skövde HK 2 5 - 11 Redbergslids IK    
02110607 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Stöpenhallen F13 Pulje 5 H43 Lund 15 - 6 Redbergslids IK Blå    
02111313 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Arena Skövde C F12 Pulje 7 Skuru IK 2 18 - 8 Redbergslids IK Blå    
02111706 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Pulje 2 Redbergslids IK Blå 15 - 12 Skara HF 2    
02110415 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Arena Skövde B P13 Pulje 4 Redbergslids IK 2 15 - 8 IK Bolton    
02110416 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Arena Skövde B P13 Pulje 7 Redbergslids IK 1 14 - 9 Gimonäs UIF 05/06    
02111815 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 6 Åhus Handboll 10 - 15 Redbergslids IK    
02111710 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Pulje 3 Härnösand HF 7 - 18 Redbergslids IK Svart    
02111219 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 10 Redbergslids IK 3 12 - 11 IFK Strängnäs    
02111618 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 7 HK Lidköping 3 - 15 Redbergslids IK    
02110818 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 5 Redbergslids IK 14 - 6 BK Heid 2 Svart    
02111221 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 4 IFK Skövde HK 2 10 - 17 Redbergslids IK 2    
02111324 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Arena Skövde C F16 Pulje 2 Redbergslids IK Blå 16 - 18 Elverum Håndball 2    
02111223 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 7 Redbergslids IK 1 10 - 9 Tyresö Handboll Röd    
02111918 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 3 Redbergslids IK Svart 12 - 17 IF Hallby HK 1    
02110823 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Rydshallen P11 Pulje 7 Redbergslids IK 9 - 6 HP Tibro 2    
03111000 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A F12 Pulje 7 Eskilstuna GUIF 1 röd 8 - 3 Redbergslids IK Blå    
03111200 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 4 Redbergslids IK 2 15 - 8 KFUM Trollhättan KFUM TV    
03111703 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Skara Idrottshall F13 Pulje 9 Redbergslids IK Vit 6 - 19 LVHK 2    
03111203 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 7 Skara HK 1 6 - 10 Redbergslids IK 1    
03111303 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Arena Skövde C P14 Pulje 6 IFK Nyköping 15 - 14 Redbergslids IK    
03111804 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F13 Pulje 5 Haninge HK 1 12 - 7 Redbergslids IK Blå    
03111205 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 Pulje 10 Ale HF 2 - 8 Redbergslids IK 3    
03110811 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 5 Redbergslids IK 4 - 7 IFK Tumba    
03111611 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 7 HK Lidköping 3 - 8 Redbergslids IK    
03110108 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 B-Slutspel 1/8 Final Tibro HK 9 - 11 Redbergslids IK Vit    
03111012 lø 03/11 14:15 lø 03/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 2 Skövde HF 3 9 - 14 Redbergslids IK Blå    
03110613 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK Blå 5 - 4 Skåre HK Vit    
03110713 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK Blå 6 - 11 IFK Bankeryd Blå    
03111213 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 1 8 - 13 Redbergslids IK 3    
03111213 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 1 8 - 13 Redbergslids IK 3    
03110510 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Pulje 3 Redbergslids IK Svart 24 - 9 Mariestads ...tad aif F16    
03110111 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 A-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK 14 - 21 H43 Lund HF 1    
03111619 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 4 - 5 IF Hallby HK    
03111319 lø 03/11 18:35 lø 03/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK Svart 13 - 18 Redbergslids IK Blå    
03111319 lø 03/11 18:35 lø 03/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK Svart 13 - 18 Redbergslids IK Blå    
03111222 lø 03/11 19:05 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 2 7 - 8 HP Skövde 90    
03110823 lø 03/11 20:00 lø 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund 10 - 9 Redbergslids IK    
03110624 lø 03/11 20:40 lø 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 1 14 - 3 Redbergslids IK Blå    
04112000 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 12 - 10 Redbergslids IK Vit    
04111701 sø 04/11 08:45 sø 04/11 Skara Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 1 28 - 9 Redbergslids IK Blå    
04111202 sø 04/11 09:05 sø 04/11 Kavelbrohallen A P13 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 2 8 - 5 Redbergslids IK 3    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad