Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Torslanda HK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110403 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F13 Pulje 3 Torslanda HK 14 - 9 IK Sävehof 2    
02111202 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Kavelbrohallen P13 Pulje 6 Elverum Håndball 2 13 - 11 Torslanda HK    
02110901 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Helenahallen F11 Pulje 8 Torslanda HK 2 13 - 2 HK Country    
02111603 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 3 IFK Bankeryd 2 13 - 9 Torslanda HK Vit    
02111803 fr 02/11 11:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 8 Halmstad Ha... Halmstad 1 8 - 9 Torslanda HK 1    
02110707 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 5 Skövde HF Svart 10 - 22 Torslanda HK 1    
02110410 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P13 Pulje 6 Torslanda HK 7 - 6 Mariestads AIF    
02111807 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 5 Torslanda HK 2 15 - 7 HK Guldkroken Hjo    
02110810 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 2 Torslanda HK 6 - 16 UppsalaHK    
02111113 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Tibro Sporthall B F11 Pulje 5 Torslanda HK 1 17 - 17 Skuru IK Grön    
02111116 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Tibro Sporthall B F11 Pulje 8 Skuru IK Vit 12 - 12 Torslanda HK 2    
02111617 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 3 Torslanda HK Vit 12 - 9 RP IF Linköping    
02110617 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 2 HK Country 8 - 15 Torslanda HK    
02111620 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 6 IFK Bankeryd 1 11 - 14 Torslanda HK Blå    
02111820 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 8 Uppsala HK 10 - 15 Torslanda HK 1    
02110424 fr 02/11 20:45 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F13 Pulje 3 Torslanda HK 17 - 6 Elverum Håndball 1    
02112023 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola P14 Pulje 5 Haslum IL håndball 1 13 - 16 Torslanda HK 2    
02111623 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 6 Torslanda HK Blå 8 - 6 IFK Skövde HK 3    
03110102 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Arena Skövde A - Coop P14 Pulje 5 Torslanda HK 2 17 - 12 Alingsås HK 2    
03111603 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 3 Torslanda HK Vit 6 - 5 HK Country Svart    
03110804 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 2 Alingsås HK Vit 9 - 7 Torslanda HK    
03112005 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Trädgårdsstadens skola F13 Pulje 3 Tyresö Handboll Röd 10 - 13 Torslanda HK    
03111606 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 6 IFK Skövde HK 3 11 - 9 Torslanda HK Blå    
03111206 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Kavelbrohallen P13 Pulje 6 Torslanda HK 11 - 10 Alingsås HK    
03110606 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Stöpenhallen F11 Pulje 8 Torslanda HK 2 8 - 8 Nödinge SK ...boll Orange    
03111210 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Kavelbrohallen P14 Pulje 8 Torslanda HK 1 8 - 13 IK Lågan    
03112010 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Trädgårdsstadens skola F11 Pulje 5 Torslanda HK 1 13 - 5 HK Aranäs Röd    
03111610 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 6 Torslanda HK Blå 14 - 8 IFK Bankeryd 1    
03111612 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Vit 5 - 11 HK Aranäs Blå    
03111212 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/16 Final Torslanda HK 10 - 16 Gimonäs UIF 05/06    
03110815 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Rydshallen P14 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK 2 20 - 13 Halmstad Ha... Halmstad 2    
03111617 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Blå 2 - 14 Hammarby IF HF    
03111316 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank P14 A-Slutspel 1/16 Final Haslum IL håndball 1 15 - 18 Torslanda HK 1    
03110618 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Stöpenhallen F11 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 1 13 - 10 Torslanda HK 1    
03111317 lø 03/11 17:35 lø 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank F11 A-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 2 - 12 Torslanda HK 2    
03112022 lø 03/11 19:05 lø 03/11 Trädgårdsstadens skola F13 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK 10 - 8 Haninge HK 2    
03111624 lø 03/11 20:30 lø 03/11 Billingskolan F11 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 2 5 - 6 Eskilstuna GUIF 2    
03111322 lø 03/11 20:40 lø 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank P14 A-Slutspel 1/8 Final Täby HBK 15 - 16 Torslanda HK 1    
04111000 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Tibro Sporthall A P14 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 1 14 - 16 Önnereds HK    
04111900 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 P14 A-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 2 12 - 9 Torslanda HK 2    
04111101 sø 04/11 08:35 sø 04/11 Tibro Sporthall B F13 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 13 - 9 Eskilstuna GUIF Lag Ebba    
04111902 sø 04/11 09:10 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 P12 B-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 13 - 10 IF HV Tidaholm HVT07-06    
04111105 sø 04/11 10:45 sø 04/11 Tibro Sporthall B F13 A-Slutspel Semifinal Huddinge HK 1 13 - 8 Torslanda HK    
04110809 sø 04/11 13:15 sø 04/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semifinal Torslanda HK 15 - 5 IFK Bankeryd    
04110810 sø 04/11 14:45 sø 04/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Final HK Aranäs 14 - 8 Torslanda HK    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Arena Skövde Skara Sommarland