Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

RP IF Linköping

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02111601 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 3 RP IF Linköping 6 - 7 HK Country Svart    
02110405 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F13 Pulje 2 LVHK 1 17 - 9 RP IF Linköping    
02110804 fr 02/11 11:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 4 HK Guldkroken Hjo 2 - 10 RP IF Linköping 2    
02110806 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 1 RP IF Linköping 1 4 - 8 BK Heid 1 Röd    
02110507 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 1 Uppsala HK 3 25 - 18 RP IF Linköping 2    
02111006 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Pulje 6 Hammarby IF HF 20 - 24 RP IF Linköping 1    
02111909 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 5 RP IF Linköping 11 - 21 IK Sävehof 2    
02111007 fr 02/11 15:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Pulje 2 IF Hallby HK 1 13 - 26 RP IF Linköping 3    
02110813 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 1 Alingsås HK Blå 10 - 10 RP IF Linköping 1    
02110513 fr 02/11 16:45 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 1 RP IF Linköping 2 22 - 20 IF Hallby HK 2    
02110815 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 4 IK Sund 12 - 8 RP IF Linköping 2    
02111115 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Tibro Sporthall B F13 Pulje 2 IK Sävehof 1 9 - 6 RP IF Linköping    
02111617 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 3 Torslanda HK Vit 12 - 9 RP IF Linköping    
02111011 fr 02/11 18:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Pulje 2 RP IF Linköping 3 16 - 23 IFK Skövde HK 3    
02111012 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Pulje 6 RP IF Linköping 1 23 - 19 Elverum Håndball 1    
02111916 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 5 Kärra HF 1 26 - 13 RP IF Linköping    
03110500 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 6 IK Sävehof 4 13 - 13 RP IF Linköping 1    
03111602 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 3 IFK Bankeryd 2 15 - 11 RP IF Linköping    
03110604 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Stöpenhallen F13 Pulje 2 RP IF Linköping 6 - 10 IFK Bankeryd 1    
03110503 lø 03/11 10:15 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 2 RP IF Linköping 3 11 - 23 IK Sävehof 1    
03110806 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 1 Skuru IK 6 - 17 RP IF Linköping 1    
03110808 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 4 RP IF Linköping 2 7 - 6 HK Aranäs    
03111911 lø 03/11 13:45 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 5 Skövde HF 2 19 - 18 RP IF Linköping    
03110812 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 1 RP IF Linköping 1 10 - 6 IF HV Tidaholm HVT07-06    
03111613 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 7 - 6 IFK Karlsborg    
03111013 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A P16 Pulje 1 RP IF Linköping 2 22 - 19 Kärra HF    
03112017 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Trädgårdsstadens skola F13 B-Slutspel 1/8 Final Haninge HK 1 9 - 13 RP IF Linköping    
03110514 lø 03/11 18:35 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 B-Slutspel 1/8 Final Härnösand HF 11 - 14 RP IF Linköping    
03110822 lø 03/11 19:30 lø 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 2 - 8 RP IF Linköping 2    
03110822 lø 03/11 19:30 lø 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 2 - 8 RP IF Linköping 2    
03110425 lø 03/11 21:15 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P16 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 20 - 22 Vetlanda HF    
03110120 lø 03/11 21:15 lø 03/11 Arena Skövde A - Coop P16 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 2 18 - 19 Uppsala HK 2    
04111600 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/4 Final Falköpings AIK HK 6 - 7 RP IF Linköping    
04112001 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Trädgårdsstadens skola F13 B-Slutspel 1/4 Final Halmstad Handboll 7 - 6 RP IF Linköping    
04110802 sø 04/11 09:05 sø 04/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final UppsalaHK 9 - 6 RP IF Linköping 2    
04111702 sø 04/11 09:35 sø 04/11 Skara Idrottshall P16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 3 23 - 15 IF Hallby HK 2    
04111304 sø 04/11 10:30 sø 04/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 16 - 6 Kärra HF 2    
04111606 sø 04/11 11:40 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel Semifinal RP IF Linköping 4 - 5 IFK Skövde HK 1    
04111307 sø 04/11 13:15 sø 04/11 Arena Skövde C - Danske Bank P16 B-Slutspel Semifinal RP IF Linköping 3 21 - 15 Elverum Håndball 2    
04111308 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 B-Slutspel Semifinal IFK Tumba HK 18 - 15 RP IF Linköping    
04111310 sø 04/11 16:00 sø 04/11 Arena Skövde C - Danske Bank P16 B-Slutspel Final Kärra HF 24 - 21 RP IF Linköping 3    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland