Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Kärra HF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110501 fr 02/11 09:45 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 1 IF Hallby HK 2 17 - 18 Kärra HF    
02110703 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 6 IFK Bankeryd Blå 4 - 5 Kärra HF Kärra 2    
02110503 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F14 Pulje 4 Kärra HF 2 15 - 2 HK Guldkroken Hjo    
02110902 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Helenahallen F11 Pulje 4 HK Aranäs Blå 12 - 13 Kärra HF 1    
02110705 fr 02/11 11:30 fr 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 1 Skövde HF Vit 5 - 3 Kärra HF 2    
02110605 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Stöpenhallen F14 Pulje 2 IFK Karlsborg 5 - 19 Kärra HF 1    
02111310 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Arena Skövde C F12 Pulje 8 Kärra HF Kärra 1 12 - 6 Falköpings AIK HK 2    
02111907 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 6 Kärra HF 2 13 - 18 Skuru IK 2    
02111908 fr 02/11 14:15 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 5 Skövde HF 2 11 - 28 Kärra HF 1    
02110610 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 4 Kärra HF 1 5 - 7 Eskilstuna GUIF 1    
02112011 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 1 Skövde HF Vit 8 - 10 Kärra HF    
02110812 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 3 Kärra HF 7 - 12 HK Silwing Troja    
02110611 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 1 Kävlinge HK 7 - 4 Kärra HF 2    
02111111 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Tibro Sporthall B F12 Pulje 6 Gustavsbergs IF HK 9 - 6 Kärra HF Kärra 2    
02110511 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F14 Pulje 4 OV Helsingborg 1 5 - 11 Kärra HF 2    
02111708 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Pulje 7 IF Hallby HK 2 15 - 18 Kärra HF 3    
02110417 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Arena Skövde B F14 Pulje 2 Kärra HF 1 10 - 10 Skuru IK 2    
02110717 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 8 Kärra HF Kärra 1 18 - 4 Huddinge HK 1    
02110816 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 3 IFK Skövde HK 1 16 - 4 Kärra HF    
02110514 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 1 Kärra HF 19 - 19 Uppsala HK 3    
02111711 fr 02/11 18:15 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Pulje 6 Skara HF 1 15 - 11 Kärra HF 2    
02110115 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 1 Kärra HF 8 - 4 Elverum Håndball 2    
02111916 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 5 Kärra HF 1 26 - 13 RP IF Linköping    
02111715 fr 02/11 20:45 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Pulje 7 Kärra HF 3 25 - 17 IFK Tumba HK    
03110700 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Fjärilshallen F12 Pulje 6 Kärra HF Kärra 2 9 - 12 Skövde HF 2    
03110802 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 3 IFK Bankeryd 6 - 6 Kärra HF    
03111102 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Tibro Sporthall B F12 Pulje 8 Alingsås HK 2 15 - 3 Kärra HF Kärra 1    
03111903 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F13 Pulje 1 IFK Bankeryd 2 2 - 8 Kärra HF    
03111004 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A F11 Pulje 4 Huddinge HK 1 8 - 9 Kärra HF 1    
03111305 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Arena Skövde C F16 Pulje 7 NKIK F03 9 - 22 Kärra HF 3    
03111806 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F14 Pulje 2 LUGI HF 2 8 - 8 Kärra HF 1    
03111006 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A F14 Pulje 4 Kärra HF 2 11 - 8 Alingsås HK 2    
03112009 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F11 Pulje 1 Kärra HF 2 3 - 4 Huddinge HK 2    
03111910 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Pulje 5 IK Sävehof 2 15 - 21 Kärra HF 1    
03111011 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 6 IFK Bankeryd 13 - 14 Kärra HF 2    
03110813 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 12 - 11 Kärra HF    
03111013 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A P16 Pulje 1 RP IF Linköping 2 22 - 19 Kärra HF    
03111815 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F12 A-Slutspel 1/16 Final VästeråsIrsta HF 1 6 - 9 Kärra HF Kärra 1    
03111916 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F14 A-Slutspel 1/8 Final LUGI HF 1 19 - 15 Kärra HF 1    
03111817 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F14 A-Slutspel 1/8 Final Kärra HF 2 16 - 10 Vetlanda HF 1    
03110513 lø 03/11 17:05 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/8 Final Kärra HF 3 14 - 12 Skuru IK 1    
03112019 lø 03/11 17:35 lø 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/8 Final Kärra HF 11 - 6 HK Aranäs 2    
03110619 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Stöpenhallen F11 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 2 7 - 8 Kärra HF 1    
03111820 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F12 B-Slutspel 1/8 Final Kärra HF Kärra 2 11 - 8 Kävlinge HK    
03110621 lø 03/11 19:00 lø 03/11 Stöpenhallen F11 A-Slutspel 1/4 Final H43 Lund HF 1 9 - 7 Kärra HF 1    
03111320 lø 03/11 19:20 lø 03/11 Arena Skövde C F16 A-Slutspel 1/8 Final Kärra HF 1 31 - 10 Skara HF 1    
03111921 lø 03/11 19:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F12 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 1 13 - 5 Kärra HF Kärra 1    
03110924 lø 03/11 20:00 lø 03/11 Helenahallen F11 B-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK 1 9 - 12 Kärra HF 2    
03112025 lø 03/11 20:35 lø 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 A-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 2 19 - 11 Kungälvs HK 1    
04111700 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Skara Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 1 9 - 19 Kärra HF 1    
04111801 sø 04/11 08:35 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F13 A-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 8 - 6 LVHK 2    
04110102 sø 04/11 09:05 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F14 A-Slutspel Semifinal IK Sävehof 1 11 - 5 Kärra HF 2    
04110502 sø 04/11 09:35 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/4 Final Elverum Håndball 2 10 - 17 Kärra HF 3    
04110103 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 20 - 9 IF Hallby HK 1    
04111003 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Tibro Sporthall A F11 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 1 - 5 Kärra HF 2    
04111304 sø 04/11 10:30 sø 04/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 16 - 6 Kärra HF 2    
04111805 sø 04/11 10:45 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F13 A-Slutspel Semifinal Kärra HF 5 - 12 H43 Lund    
04110707 sø 04/11 11:45 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå 8 - 3 Kärra HF Kärra 2    
04111006 sø 04/11 12:15 sø 04/11 Tibro Sporthall A F11 B-Slutspel Semifinal Kärra HF 2 4 - 7 Göksten 2    
04111306 sø 04/11 12:30 sø 04/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel Semifinal Kärra HF 18 - 16 Åkersberga HK    
04111706 sø 04/11 13:30 sø 04/11 Skara Idrottshall F16 A-Slutspel Semifinal IK Sävehof 1 15 - 14 Kärra HF 1    
04110505 sø 04/11 13:30 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel Semifinal Kärra HF 3 7 - 15 IK Sävehof 2    
04111310 sø 04/11 16:00 sø 04/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel Final Kärra HF 24 - 21 RP IF Linköping 3    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad