Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Arena Skövde

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03110400 lø 03/11 08:00 lø 03/11 P14 Grp 3 Skuru IK 11 - 10 H43 Lund HF 3    
03110401 lø 03/11 08:30 lø 03/11 P14 Grp 3 Fjellhammer 1 12 - 6 HK Aranäs Blå    
03110402 lø 03/11 09:00 lø 03/11 P14 Grp 6 IFK Karlsborg 11 - 15 Åhus Handboll    
03110403 lø 03/11 09:30 lø 03/11 F14 Grp 7 Skara HF 9 - 16 Skuru IK 1    
03110404 lø 03/11 10:00 lø 03/11 F14 Grp 7 IK Sävehof 2 6 - 7 Nödinge SK Handboll    
03110405 lø 03/11 10:30 lø 03/11 F14 Grp 6 Alingsås HK 1 14 - 10 Vetlanda HF 1    
03110406 lø 03/11 11:00 lø 03/11 F14 Grp 6 Tibro HK 6 - 14 Backa HK 1    
03110407 lø 03/11 11:30 lø 03/11 F10 Grp 1 Habo Handboll 1 Ferdig IFK Bankeryd Blå      
03110408 lø 03/11 12:00 lø 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Ferdig Tibro HK      
03110409 lø 03/11 12:30 lø 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Habo Handboll 2      
03110410 lø 03/11 13:00 lø 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Ferdig HK Country      
03110411 lø 03/11 13:30 lø 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Röd Ferdig IFK Bankeryd Blå      
03110412 lø 03/11 14:00 lø 03/11 F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig Habo Handboll 1      
03110413 lø 03/11 14:30 lø 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Skövde HF Rosa      
03110414 lø 03/11 15:00 lø 03/11 F10 Grp 1 Skara HF 2 Ferdig Skövde HF Röd      
03110415 lø 03/11 15:30 lø 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Ferdig HK Guldkroken Hjo      
03110416 lø 03/11 16:00 lø 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Tibro HK      
03110417 lø 03/11 16:30 lø 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Blå Ferdig Hammarby IF HF      
03110418 lø 03/11 17:00 lø 03/11 F10 Grp 1 HK Country Ferdig HK Guldkroken Hjo      
03110419 lø 03/11 17:30 lø 03/11 F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Ferdig Skövde HF Röd      
03110420 lø 03/11 18:00 lø 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Ferdig Hammarby IF HF      
03110421 lø 03/11 18:30 lø 03/11 F10 Grp 1 HK Guldkroken Hjo Ferdig Skara HF 1      
03110422 lø 03/11 19:00 lø 03/11 F16 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 2 13 - 12 IK Sävehof 3    
03110423 lø 03/11 19:45 lø 03/11 F16 A-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 1 22 - 10 IF Hallby HK 2    
03110424 lø 03/11 20:30 lø 03/11 P16 A-Slutspel 1/8 Final Enköping HF 27 - 19 Hammarby IF HF    
03110425 lø 03/11 21:15 lø 03/11 P16 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 20 - 22 Vetlanda HF    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland