Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Stöpenhallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03110600 lø 03/11 08:00 lø 03/11 F13 Grp 6 Tyresö Handboll Gul 9 - 14 HK Aranäs 2    
03110601 lø 03/11 08:30 lø 03/11 F13 Grp 6 HK Brätte 2 - 14 Eskilstuna GUIF Lag Ebba    
03110602 lø 03/11 09:00 lø 03/11 F13 Grp 8 Skånela IF 11 - 8 Tibro HK    
03110603 lø 03/11 09:30 lø 03/11 F13 Grp 8 Skåre HK Vit 3 - 9 HK Aranäs 1    
03110604 lø 03/11 10:00 lø 03/11 F13 Grp 2 RP IF Linköping 6 - 10 IFK Bankeryd 1    
03110605 lø 03/11 10:30 lø 03/11 F13 Grp 2 LVHK 1 11 - 11 IK Sävehof 1    
03110606 lø 03/11 11:00 lø 03/11 F11 Grp 8 Torslanda HK 2 8 - 8 Nödinge SK ...boll Orange    
03110607 lø 03/11 11:30 lø 03/11 F11 Grp 8 Skuru IK Vit 15 - 3 HK Country    
03110608 lø 03/11 12:00 lø 03/11 F11 Grp 2 Gustavsbergs IF HK 6 - 8 Nödinge SK Handboll Blå    
03110609 lø 03/11 12:30 lø 03/11 F11 Grp 2 HK Aranäs Gul 7 - 10 IF Hallby HK    
03110610 lø 03/11 13:00 lø 03/11 F11 Grp 3 Göksten 1 8 - 13 Mölndals HF    
03110611 lø 03/11 13:30 lø 03/11 F11 Grp 3 H43 Lund HF 1 11 - 11 Skara HF    
03110612 lø 03/11 14:00 lø 03/11 F13 B-Slutspel 1/16 Final HK Brätte 5 - 9 HK Country    
03110613 lø 03/11 14:30 lø 03/11 F13 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK Blå 5 - 4 Skåre HK Vit    
03110614 lø 03/11 15:00 lø 03/11 F13 B-Slutspel 1/16 Final IK Baltichov 1 9 - 10 Skåre HK Grön    
03110615 lø 03/11 15:30 lø 03/11 P14 A-Slutspel 1/8 Final IFK Nyköping 19 - 14 LVHK Röd    
03110616 lø 03/11 16:20 lø 03/11 P14 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 04 13 - 11 IF Hallby HK    
03110617 lø 03/11 16:55 lø 03/11 P14 A-Slutspel 1/16 Final IK Sävehof 14 - 21 LVHK Svart    
03110618 lø 03/11 17:30 lø 03/11 F11 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 1 13 - 10 Torslanda HK 1    
03110619 lø 03/11 18:00 lø 03/11 F11 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 2 7 - 8 Kärra HF 1    
03110620 lø 03/11 18:30 lø 03/11 F11 B-Slutspel 1/8 Final Huddinge HK 1 14 - 3 Alingsås HK 2    
03110621 lø 03/11 19:00 lø 03/11 F11 A-Slutspel 1/4 Final H43 Lund HF 1 9 - 7 Kärra HF 1    
03110622 lø 03/11 19:30 lø 03/11 F14 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 23 - 4 IFK Karlsborg    
03110623 lø 03/11 20:05 lø 03/11 P14 A-Slutspel 1/8 Final Fjellhammer 1 19 - 14 LVHK Svart    
03110624 lø 03/11 20:40 lø 03/11 F13 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 1 14 - 3 Redbergslids IK Blå    
03110625 lø 03/11 21:10 lø 03/11 P14 B-Slutspel 1/8 Final Fjellhammer 2 7 - 11 HK Aranäs Blå    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland