Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Kavelbrohallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03111200 lø 03/11 08:00 lø 03/11 P13 Grp 4 Redbergslids IK 2 15 - 8 KFUM Trollhättan KFUM TV    
03111201 lø 03/11 08:30 lø 03/11 P13 Grp 4 IK Bolton 11 - 11 IFK Skövde HK 2    
03111202 lø 03/11 09:00 lø 03/11 P13 Grp 7 Gimonäs UIF 05/06 18 - 16 Tyresö Handboll Röd    
03111203 lø 03/11 09:30 lø 03/11 P13 Grp 7 Skara HK 1 6 - 10 Redbergslids IK 1    
03111204 lø 03/11 10:00 lø 03/11 P13 Grp 10 IFK Strängnäs 14 - 9 IFK Skövde HK 1    
03111205 lø 03/11 10:30 lø 03/11 P13 Grp 10 Ale HF 2 - 8 Redbergslids IK 3    
03111206 lø 03/11 11:00 lø 03/11 P13 Grp 6 Torslanda HK 11 - 10 Alingsås HK    
03111207 lø 03/11 11:30 lø 03/11 P13 Grp 6 Mariestads AIF 11 - 13 Elverum Håndball 2    
03111208 lø 03/11 12:00 lø 03/11 P11 Grp 1 HK Aranäs Röd 15 - 1 Falköpings AIK HK    
03111209 lø 03/11 12:30 lø 03/11 P11 Grp 1 IF Hallby HK 9 - 6 HP Tibro 1    
03111210 lø 03/11 13:00 lø 03/11 P14 Grp 8 Torslanda HK 1 8 - 13 IK Lågan    
03111211 lø 03/11 13:30 lø 03/11 P14 Grp 8 Uppsala HK 8 - 15 Halmstad Ha... Halmstad 1    
03111212 lø 03/11 14:00 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/16 Final Torslanda HK 10 - 16 Gimonäs UIF 05/06    
03111213 lø 03/11 14:30 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 1 8 - 13 Redbergslids IK 3    
03111214 lø 03/11 15:00 lø 03/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final Skara HK 1 10 - 11 IFK Strängnäs    
03111215 lø 03/11 15:30 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/16 Final IK Sävehof 1 19 - 10 Norrköpings HK    
03111216 lø 03/11 16:00 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/16 Final KFUM Trollhättan KFUM TV 12 - 15 Stenungsunds HK    
03111217 lø 03/11 16:30 lø 03/11 P14 B-Slutspel 1/16 Final HK Guldkroken Hjo 14 - 21 Uppsala HK    
03111218 lø 03/11 17:05 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/16 Final HP Skövde 90 13 - 8 Ale HF    
03111219 lø 03/11 17:35 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK 10 - 13 Hammarby IF HF    
03111220 lø 03/11 18:05 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 1 5 - 11 Gimonäs UIF 05/06    
03111221 lø 03/11 18:35 lø 03/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final Falköpings AIK HK 4 - 19 HK Aranäs 1    
03111222 lø 03/11 19:05 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 2 7 - 8 HP Skövde 90    
03111223 lø 03/11 19:35 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs 2 16 - 12 IK Sävehof 1    
03111224 lø 03/11 20:05 lø 03/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final IK Sävehof 2 16 - 12 Stenungsunds HK    
03111225 lø 03/11 20:35 lø 03/11 P14 B-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK 3 20 - 10 Uppsala HK    
03111226 lø 03/11 21:10 lø 03/11 F14 B-Slutspel 1/8 Final LUGI HF 2 26 - 8 Backa HK 2    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp