Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

Pojkar 10

Group 1



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02110904 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Ferdig IF Hallby HK 1      
02110905 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig IF Hallby HK 2      
02110906 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig Kungälvs HK Blå      
02110907 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig Kungälvs HK Grön      
02110908 fr 02/11 14:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig IFK Skövde HK 3      
02110909 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig HK Country 2      
02110910 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Ferdig HK Country 1      
02110911 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig Mariestads AIF      
02110920 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig IFK Skövde HK 2      
03110900 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig Kungälvs HK Grön      
03110901 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Ferdig IFK Skövde HK 1      
03110902 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Norrköpings HK NHK I      
03110903 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Ferdig Skara HK      
03110904 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Ferdig Norrköpings HK NHK II      
03110905 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig HK Country 1      
03110906 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 1 Ferdig HP Skövde 90      
03110907 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Ferdig IFK Skövde HK 3      
03110908 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Skara HK      
03110909 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig HK Country 1      
03110910 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig HP Skövde 90      
03110911 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig Skara HK      
03110912 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig IF Hallby HK 1      
03110913 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Ferdig HK Country 2      
03110914 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig IFK Skövde HK 1      
03110915 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Norrköpings HK NHK II      
03110916 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Ferdig HP Skövde 90      
03110917 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig IF Hallby HK 1      
03110918 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 1 Ferdig Kungälvs HK Blå      
03110919 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Ferdig IFK Skövde HK 2      
03110920 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IF Hallby HK 2      
03110921 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Ferdig Mariestads AIF      
04110900 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig HK Country 2      
04110901 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig Norrköpings HK NHK I      
04110902 sø 04/11 09:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Ferdig Kungälvs HK Blå      
04110903 sø 04/11 09:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Kungälvs HK Grön      
04110904 sø 04/11 10:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig HP Skövde 90      
04110905 sø 04/11 10:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IF Hallby HK 1      
04110906 sø 04/11 11:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Skara HK      
04110907 sø 04/11 11:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig HK Country 1      
04110909 sø 04/11 12:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig IF Hallby HK 1      
04110908 sø 04/11 12:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Norrköpings HK NHK I      
04110910 sø 04/11 13:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig Kungälvs HK Blå      
04110911 sø 04/11 13:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Ferdig Kungälvs HK Grön      
04110912 sø 04/11 14:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 1 Ferdig Skara HK      
04110913 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig Mariestads AIF      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland