Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

IFK Bankeryd

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02110801 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 3 IFK Bankeryd 4 - 8 IFK Skövde HK 1    
02110601 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Stöpenhallen F14 Grp 8 LUGI HF 1 12 - 12 IFK Bankeryd    
02111304 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Arena Skövde C F13 Grp 2 IFK Bankeryd 1 10 - 16 IK Sävehof 1    
02111901 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F12 Grp 2 Skara HF 2 2 - 4 IFK Bankeryd    
02110703 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Grp 6 IFK Bankeryd Blå 4 - 5 Kärra HF Kärra 2    
02111602 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 6 IFK Bankeryd 1 8 - 9 IFK Skövde HK 3    
02111603 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 3 IFK Bankeryd 2 13 - 9 Torslanda HK Vit    
02110903 fr 02/11 11:30 fr 02/11 Helenahallen F11 Grp 7 HK Aranäs Vit 8 - 12 IFK Bankeryd    
02112005 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 1 IFK Bankeryd 2 12 - 15 Skövde HF Vit    
02111207 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 9 HK Aranäs 1 12 - 10 IFK Bankeryd 2    
02111606 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 6 IFK Bankeryd 1 9 - 7 IFK Skövde HK 3    
02111704 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Grp 6 Skara HF 1 14 - 10 IFK Bankeryd    
02110709 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Fjärilshallen F14 Grp 8 IFK Bankeryd 10 - 11 Kungälvs HK 2    
02111312 fr 02/11 14:00 fr 02/11 Arena Skövde C F11 Grp 7 IFK Bankeryd 8 - 10 Eskilstuna GUIF 2    
02111211 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 2 Skara HK 11 - 7 IFK Bankeryd 1    
02110711 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Grp 6 Skövde HF 2 15 - 8 IFK Bankeryd Blå    
02111216 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 9 IFK Bankeryd 2 6 - 14 Täbyhandboll    
02110914 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig IFK Bankeryd Vit      
02111114 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 2 IFK Bankeryd 1 7 - 8 LVHK 1    
02110915 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Country Ferdig IFK Bankeryd Blå      
02111616 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 3 HK Country Svart 7 - 12 IFK Bankeryd 2    
02111218 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 2 Tyresö Handboll Gul 11 - 10 IFK Bankeryd 1    
02110817 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 3 HK Silwing Troja 15 - 5 IFK Bankeryd    
02110719 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Grp 2 IFK Bankeryd 1 - 7 Skuru IK 1    
02111915 fr 02/11 18:45 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Grp 6 Skuru IK 2 20 - 14 IFK Bankeryd    
02111620 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 6 IFK Bankeryd 1 11 - 14 Torslanda HK Blå    
02110120 fr 02/11 21:30 fr 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Grp 1 Elverum Håndball 2 12 - 8 IFK Bankeryd 2    
03110701 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Fjärilshallen F12 Grp 6 IFK Bankeryd Blå 8 - 10 Gustavsbergs IF HK    
03110802 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Grp 3 IFK Bankeryd 6 - 6 Kärra HF    
03111602 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 3 IFK Bankeryd 2 15 - 11 RP IF Linköping    
03111903 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F13 Grp 1 IFK Bankeryd 2 2 - 8 Kärra HF    
03110604 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Stöpenhallen F13 Grp 2 RP IF Linköping 6 - 10 IFK Bankeryd 1    
03111105 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Tibro Sporthall B F11 Grp 7 Alingsås HK 1 7 - 9 IFK Bankeryd    
03111906 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F14 Grp 8 Backa HK 2 6 - 16 IFK Bankeryd    
03110407 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Habo Handboll 1 Ferdig IFK Bankeryd Blå      
03110707 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Fjärilshallen F12 Grp 2 IFK Bankeryd 7 - 6 BK Heid    
03110409 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Habo Handboll 2      
03111709 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Skara Idrottshall P13 Grp 9 IFK Bankeryd 2 13 - 15 Stenungsunds HK    
03111009 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Tibro Sporthall A P13 Grp 2 IFK Bankeryd 1 10 - 15 HK Aranäs 2    
03111610 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 6 Torslanda HK Blå 14 - 8 IFK Bankeryd 1    
03111011 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Tibro Sporthall A F16 Grp 6 IFK Bankeryd 13 - 14 Kärra HF 2    
03110411 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Röd Ferdig IFK Bankeryd Blå      
03110712 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Fjärilshallen F13 B-Slutspel 1/8 Final Tyresö Handboll Gul 8 - 6 IFK Bankeryd 2    
03110413 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Skövde HF Rosa      
03110713 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK Blå 6 - 11 IFK Bankeryd Blå    
03111615 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 2 14 - 7 IFK Skövde HK 2    
03110416 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Tibro HK      
03111015 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Tibro Sporthall A P13 B-Slutspel 1/8 Final HK Silwing Troja 14 - 10 IFK Bankeryd 1    
03110417 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Blå Ferdig Hammarby IF HF      
03110114 lø 03/11 17:05 lø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 A-Slutspel 1/8 Final Skövde HF Vit 8 - 5 IFK Bankeryd    
03111116 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Tibro Sporthall B P13 B-Slutspel 1/16 Final IK Bolton 9 - 20 IFK Bankeryd 2    
03111819 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F12 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 6 - 5 HK Guldkroken Hjo    
03111118 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Tibro Sporthall B P11 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 1 9 - 10 Alingsås HK Blå    
03111621 lø 03/11 19:00 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 2 17 - 12 Hammarby IF HF    
03110622 lø 03/11 19:30 lø 03/11 Stöpenhallen F14 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 23 - 4 IFK Karlsborg    
03111019 lø 03/11 19:40 lø 03/11 Tibro Sporthall A P13 B-Slutspel 1/8 Final Åkersberga HK 8 - 13 IFK Bankeryd 2    
03111922 lø 03/11 20:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F12 B-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs 1 10 - 14 IFK Bankeryd Blå    
03110624 lø 03/11 20:40 lø 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 1 14 - 3 Redbergslids IK Blå    
03111021 lø 03/11 20:55 lø 03/11 Tibro Sporthall A F16 B-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 2 12 - 9 IFK Bankeryd    
04111300 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Arena Skövde C P11 A-Slutspel Semi final Täby HBK 9 - 7 IFK Bankeryd 2    
04112002 sø 04/11 09:05 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 1 14 - 12 HK Malmö    
04111903 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 P12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 12 - 11 IF Hallby HK    
04110704 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd Blå 7 - 8 HK Country    
04112004 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel 1/4 Final HK Lidköping 7 - 19 IFK Bankeryd    
04110805 sø 04/11 10:40 sø 04/11 Rydshallen P13 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 2 9 - 8 Elverum Håndball 2    
04111806 sø 04/11 11:15 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Skara HF 2 Ferdig IFK Bankeryd Vit      
04110706 sø 04/11 11:15 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 1 - 7 HK Aranäs 2    
04111807 sø 04/11 12:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 HK Guldkroken Hjo Ferdig IFK Bankeryd Blå      
04111809 sø 04/11 13:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Ferdig Skövde HF Vit      
04112009 sø 04/11 13:10 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel Semi final IFK Bankeryd 1 11 - 6 Tyresö Handboll Gul    
04110809 sø 04/11 13:15 sø 04/11 Rydshallen P12 B-Slutspel Semi final Torslanda HK 15 - 5 IFK Bankeryd    
04111209 sø 04/11 13:15 sø 04/11 Kavelbrohallen A P13 B-Slutspel Semi final IF HV Tidaholm 13 - 11 IFK Bankeryd 2    
04111810 sø 04/11 13:30 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Skara HF 1 Ferdig IFK Bankeryd Blå      
04112010 sø 04/11 13:40 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel Semi final IFK Bankeryd 14 - 15 OV Helsingborg 1    
04112012 sø 04/11 15:15 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel Final Halmstad Handboll 9 - 10 IFK Bankeryd 1    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad