Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

IF Hallby HK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02110501 fr 02/11 09:45 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 1 IF Hallby HK 2 17 - 18 Kärra HF    
02110900 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig HK Country      
02111305 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F12 Grp 9 IF Hallby HK 2 6 - 6 HK Aranäs Röd    
02110404 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P13 Grp 8 Falköpings AIK HK 7 - 7 IF Hallby HK    
02111306 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F12 Grp 11 IF Hallby HK 1 9 - 5 Kungälvs HK Grön    
02112003 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola F14 Grp 5 IF Hallby HK 10 - 16 Kungälvs HK 1    
02111604 fr 02/11 11:30 fr 02/11 Billingskolan F11 Grp 2 IF Hallby HK 8 - 7 Nödinge SK Handboll Blå    
02110904 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Ferdig IF Hallby HK 1      
02111805 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Grp 10 IF Hallby HK 7 - 11 HK Aranäs Vit    
02110905 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig IF Hallby HK 2      
02110808 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 6 Skara HK 2 - 7 IF Hallby HK    
02111608 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Billingskolan F11 Grp 2 Gustavsbergs IF HK 4 - 16 IF Hallby HK    
02111609 fr 02/11 14:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 1 Falköpings AIK HK 5 - 5 IF Hallby HK    
02112010 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola F14 Grp 5 Skövde HF 1 14 - 9 IF Hallby HK    
02110413 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P13 Grp 8 IF Hallby HK 2 - 16 Kungälvs HK    
02111707 fr 02/11 15:15 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Grp 3 IF Hallby HK 1 21 - 8 Mariestads ...tad aif F16    
02111007 fr 02/11 15:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 2 IF Hallby HK 1 13 - 26 RP IF Linköping 3    
02111708 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Grp 7 IF Hallby HK 2 15 - 18 Kärra HF 3    
02110814 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 6 IF Hallby HK 5 - 7 Täby HBK Täby P12    
02110513 fr 02/11 16:45 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 1 RP IF Linköping 2 22 - 20 IF Hallby HK 2    
02110914 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig IFK Bankeryd Vit      
02111619 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 1 IF Hallby HK 4 - 8 HK Aranäs Röd    
02111321 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F12 Grp 9 HK Country 4 - 7 IF Hallby HK 2    
02112019 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola P14 Grp 10 Hammarby IF HF 13 - 19 IF Hallby HK    
02110517 fr 02/11 19:45 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 2 IK Sävehof 1 30 - 4 IF Hallby HK 1    
02110920 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig IFK Skövde HK 2      
02111714 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Grp 7 NKIK F03 12 - 21 IF Hallby HK 2    
02111121 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Tibro Sporthall B F12 Grp 11 VästeråsIrsta HF 2 6 - 3 IF Hallby HK 1    
02111918 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Grp 3 Redbergslids IK Svart 12 - 17 IF Hallby HK 1    
03110502 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 2 IF Hallby HK 1 5 - 26 IFK Skövde HK 3    
03111003 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Tibro Sporthall A F12 Grp 9 IF Hallby HK 2 5 - 7 Kävlinge HK    
03110704 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Fjärilshallen F12 Grp 11 IF Hallby HK 1 4 - 5 OV Helsingborg 2    
03110906 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 1 Ferdig HP Skövde 90      
03111306 lø 03/11 11:15 lø 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 Grp 7 IFK Tumba HK 16 - 18 IF Hallby HK 2    
03110505 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P14 Grp 10 IF Hallby HK 10 - 18 H43 Lund HF 2    
03111707 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Skara Idrottshall P13 Grp 8 IF Hallby HK 4 - 13 Norrköpings HK    
03111808 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F14 Grp 5 IF Hallby HK 16 - 12 Elverum Håndball 2    
03111308 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank F10 Grp 1 Skara HF 2 Ferdig IF Hallby HK      
03111209 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Kavelbrohallen P11 Grp 1 IF Hallby HK 9 - 6 HP Tibro 1    
03110609 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Stöpenhallen F11 Grp 2 HK Aranäs Gul 7 - 10 IF Hallby HK    
03111810 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 P12 Grp 6 IF Hallby HK 9 - 16 H43 Lund    
03110911 lø 03/11 13:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig Skara HK      
03110912 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig IF Hallby HK 1      
03110412 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig Habo Handboll 1      
03110509 lø 03/11 14:15 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 3 IF Hallby HK 1 20 - 9 Härnösand HF    
03111912 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F12 B-Slutspel 1/16 Final IF Hallby HK 1 6 - 7 Kävlinge HK    
03111913 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 F12 A-Slutspel 1/16 Final OV Helsingborg 2 3 - 6 IF Hallby HK 2    
03111014 lø 03/11 15:45 lø 03/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 1 IF Hallby HK 2 12 - 19 Uppsala HK 3    
03110616 lø 03/11 16:20 lø 03/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 04 13 - 11 IF Hallby HK    
03110917 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig IF Hallby HK 1      
03111115 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Tibro Sporthall B P13 B-Slutspel 1/16 Final IF HV Tidaholm 10 - 4 IF Hallby HK    
03111619 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 4 - 5 IF Hallby HK    
03111317 lø 03/11 17:35 lø 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank F11 A-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 2 - 12 Torslanda HK 2    
03110920 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IF Hallby HK 2      
03110721 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 2 10 - 4 IF Hallby HK 2    
03110820 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 9 - 5 IFK Skövde HK 2    
03110117 lø 03/11 19:10 lø 03/11 Arena Skövde A - Coop F16 A-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 1 17 - 25 IK Sävehof 2    
03110423 lø 03/11 19:45 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F16 A-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 1 22 - 10 IF Hallby HK 2    
03111623 lø 03/11 20:00 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/4 Final Täby HBK 16 - 5 IF Hallby HK    
03110516 lø 03/11 20:05 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 2 18 - 15 IK Sävehof 3    
03111722 lø 03/11 20:40 lø 03/11 Skara Idrottshall P16 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 1 17 - 15 Uppsala HK 1    
03112026 lø 03/11 21:10 lø 03/11 Trädgårdsstadens skola F14 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 9 - 6 Vetlanda HF 2    
04111702 sø 04/11 09:35 sø 04/11 Skara Idrottshall P16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 3 23 - 15 IF Hallby HK 2    
04110103 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Arena Skövde A - Coop P16 B-Slutspel 1/4 Final Kärra HF 20 - 9 IF Hallby HK 1    
04111903 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 P12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 12 - 11 IF Hallby HK    
04110904 sø 04/11 10:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig HP Skövde 90      
04110905 sø 04/11 10:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IF Hallby HK 1      
04111905 sø 04/11 10:40 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Ferdig IF Hallby HK      
04112005 sø 04/11 10:45 sø 04/11 Trädgårdsstadens skola F14 B-Slutspel 1/4 Final OV Helsingborg 1 15 - 8 IF Hallby HK    
04110909 sø 04/11 12:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig IF Hallby HK 1      
04111808 sø 04/11 12:30 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig Skövde HF Röd      
04110910 sø 04/11 13:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig Kungälvs HK Blå      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Arena Skövde Skara Sommarland