Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Arena Skövde

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03110400 lö 03/11 08:00 lö 03/11 P14 Grp 3 Skuru IK 11 - 10 H43 Lund HF 3    
03110401 lö 03/11 08:30 lö 03/11 P14 Grp 3 Fjellhammer 1 12 - 6 HK Aranäs Blå    
03110402 lö 03/11 09:00 lö 03/11 P14 Grp 6 IFK Karlsborg 11 - 15 Åhus Handboll    
03110403 lö 03/11 09:30 lö 03/11 F14 Grp 7 Skara HF 9 - 16 Skuru IK 1    
03110404 lö 03/11 10:00 lö 03/11 F14 Grp 7 IK Sävehof 2 6 - 7 Nödinge SK Handboll    
03110405 lö 03/11 10:30 lö 03/11 F14 Grp 6 Alingsås HK 1 14 - 10 Vetlanda HF 1    
03110406 lö 03/11 11:00 lö 03/11 F14 Grp 6 Tibro HK 6 - 14 Backa HK 1    
03110407 lö 03/11 11:30 lö 03/11 F10 Grp 1 Habo Handboll 1 Färdig IFK Bankeryd Blå      
03110408 lö 03/11 12:00 lö 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Tibro HK      
03110409 lö 03/11 12:30 lö 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Habo Handboll 2      
03110410 lö 03/11 13:00 lö 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Färdig HK Country      
03110411 lö 03/11 13:30 lö 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Röd Färdig IFK Bankeryd Blå      
03110412 lö 03/11 14:00 lö 03/11 F10 Grp 1 IF Hallby HK Färdig Habo Handboll 1      
03110413 lö 03/11 14:30 lö 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Skövde HF Rosa      
03110414 lö 03/11 15:00 lö 03/11 F10 Grp 1 Skara HF 2 Färdig Skövde HF Röd      
03110415 lö 03/11 15:30 lö 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig HK Guldkroken Hjo      
03110416 lö 03/11 16:00 lö 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Tibro HK      
03110417 lö 03/11 16:30 lö 03/11 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Blå Färdig Hammarby IF HF      
03110418 lö 03/11 17:00 lö 03/11 F10 Grp 1 HK Country Färdig HK Guldkroken Hjo      
03110419 lö 03/11 17:30 lö 03/11 F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig Skövde HF Röd      
03110420 lö 03/11 18:00 lö 03/11 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Hammarby IF HF      
03110421 lö 03/11 18:30 lö 03/11 F10 Grp 1 HK Guldkroken Hjo Färdig Skara HF 1      
03110422 lö 03/11 19:00 lö 03/11 F16 A-Slutspel 1/8 Final Skuru IK 2 13 - 12 IK Sävehof 3    
03110423 lö 03/11 19:45 lö 03/11 F16 A-Slutspel 1/8 Final Skövde HF 1 22 - 10 IF Hallby HK 2    
03110424 lö 03/11 20:30 lö 03/11 P16 A-Slutspel 1/8 Final Enköping HF 27 - 19 Hammarby IF HF    
03110425 lö 03/11 21:15 lö 03/11 P16 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 20 - 22 Vetlanda HF    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Arena Skövde Skara Sommarland