Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Billingskolan

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03111600 lö 03/11 08:00 lö 03/11 P11 Grp 2 IFK Karlsborg 5 - 11 IFK Nyköping    
03111601 lö 03/11 08:30 lö 03/11 P11 Grp 2 Täby HBK 11 - 8 HK Aranäs Blå    
03111602 lö 03/11 09:00 lö 03/11 P11 Grp 3 IFK Bankeryd 2 15 - 11 RP IF Linköping    
03111603 lö 03/11 09:30 lö 03/11 P11 Grp 3 Torslanda HK Vit 6 - 5 HK Country Svart    
03111604 lö 03/11 10:00 lö 03/11 P11 Grp 4 Alingsås HK Blå 6 - 12 IFK Skövde HK 1    
03111605 lö 03/11 10:30 lö 03/11 P11 Grp 4 HK Aranäs Vit 8 - 5 Hammarby IF HF    
03111606 lö 03/11 11:00 lö 03/11 P11 Grp 6 IFK Skövde HK 3 11 - 9 Torslanda HK Blå    
03111607 lö 03/11 11:30 lö 03/11 P11 Grp 7 HP Tibro 2 10 - 5 HK Lidköping    
03111608 lö 03/11 12:00 lö 03/11 P11 Grp 5 HK Country Röd 6 - 10 IFK Skövde HK 2    
03111609 lö 03/11 12:30 lö 03/11 P11 Grp 5 Habo Handboll 3 - 15 Skogås HK    
03111610 lö 03/11 13:00 lö 03/11 P11 Grp 6 Torslanda HK Blå 14 - 8 IFK Bankeryd 1    
03111611 lö 03/11 13:30 lö 03/11 P11 Grp 7 HK Lidköping 3 - 8 Redbergslids IK    
03111612 lö 03/11 14:00 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Vit 5 - 11 HK Aranäs Blå    
03111613 lö 03/11 14:30 lö 03/11 P11 B-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 7 - 6 IFK Karlsborg    
03111614 lö 03/11 15:00 lö 03/11 P11 B-Slutspel 1/8 Final HK Country Svart 4 - 7 Habo Handboll    
03111615 lö 03/11 15:30 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 2 14 - 7 IFK Skövde HK 2    
03111616 lö 03/11 16:00 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/8 Final Skogås HK 18 - 9 IFK Skövde HK 3    
03111617 lö 03/11 16:30 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Blå 2 - 14 Hammarby IF HF    
03111618 lö 03/11 17:00 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs Vit 15 - 4 HP Tibro 2    
03111619 lö 03/11 17:30 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 4 - 5 IF Hallby HK    
03111620 lö 03/11 18:30 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Röd 16 - 11 HK Aranäs Blå    
03111621 lö 03/11 19:00 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 2 17 - 12 Hammarby IF HF    
03111622 lö 03/11 19:30 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Vit 9 - 11 Skogås HK    
03111623 lö 03/11 20:00 lö 03/11 P11 A-Slutspel 1/4 Final Täby HBK 16 - 5 IF Hallby HK    
03111624 lö 03/11 20:30 lö 03/11 F11 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK 2 5 - 6 Eskilstuna GUIF 2    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Arena Skövde Skara Sommarland