Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Rydshallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03110800 lö 03/11 08:00 lö 03/11 P12 Grp 1 Alingsås HK Blå 14 - 6 Skuru IK    
03110801 lö 03/11 08:30 lö 03/11 P12 Grp 1 BK Heid 1 Röd 11 - 7 IF HV Tidaholm HVT07-06    
03110802 lö 03/11 09:00 lö 03/11 P12 Grp 3 IFK Bankeryd 6 - 6 Kärra HF    
03110803 lö 03/11 09:30 lö 03/11 P12 Grp 3 HK Silwing Troja 13 - 8 IFK Skövde HK 1    
03110804 lö 03/11 10:00 lö 03/11 P12 Grp 2 Alingsås HK Vit 9 - 7 Torslanda HK    
03110805 lö 03/11 10:30 lö 03/11 P12 Grp 2 HK Country 8 - 15 UppsalaHK    
03110806 lö 03/11 11:00 lö 03/11 P12 Grp 1 Skuru IK 6 - 17 RP IF Linköping 1    
03110807 lö 03/11 11:30 lö 03/11 P12 Grp 1 Alingsås HK Blå 7 - 11 BK Heid 1 Röd    
03110808 lö 03/11 12:00 lö 03/11 P12 Grp 4 RP IF Linköping 2 7 - 6 HK Aranäs    
03110809 lö 03/11 12:30 lö 03/11 P12 Grp 4 IK Sund 15 - 6 HK Guldkroken Hjo    
03110810 lö 03/11 13:00 lö 03/11 P12 Grp 5 BK Heid 2 Svart 9 - 6 IFK Skövde HK 2    
03110811 lö 03/11 13:30 lö 03/11 P12 Grp 5 Redbergslids IK 4 - 7 IFK Tumba    
03110812 lö 03/11 14:00 lö 03/11 P12 Grp 1 RP IF Linköping 1 10 - 6 IF HV Tidaholm HVT07-06    
03110813 lö 03/11 14:30 lö 03/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 12 - 11 Kärra HF    
03110814 lö 03/11 15:00 lö 03/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK Vit 7 - 12 IFK Skövde HK 1    
03110815 lö 03/11 15:30 lö 03/11 P14 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK 2 20 - 13 Halmstad Ha... Halmstad 2    
03110816 lö 03/11 16:25 lö 03/11 P14 A-Slutspel 1/16 Final Skuru IK 15 - 13 HK Aranäs Vit    
03110817 lö 03/11 17:00 lö 03/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final BK Heid 2 Svart 18 - 6 Skara HK    
03110818 lö 03/11 17:30 lö 03/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final IF HV Tidaholm HVT07-06 12 - 10 HK Guldkroken Hjo    
03110819 lö 03/11 18:00 lö 03/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs 13 - 4 Skuru IK    
03110820 lö 03/11 18:30 lö 03/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 9 - 5 IFK Skövde HK 2    
03110821 lö 03/11 19:00 lö 03/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final IFK Tumba 8 - 5 Täby HBK Täby P12    
03110822 lö 03/11 19:30 lö 03/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 2 - 8 RP IF Linköping 2    
03110823 lö 03/11 20:00 lö 03/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund 10 - 9 Redbergslids IK    
03110824 lö 03/11 20:30 lö 03/11 P14 A-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK 2 17 - 10 Skuru IK    
03110825 lö 03/11 21:05 lö 03/11 F13 B-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 1 11 - 5 Skåre HK Grön    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland