Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Helenahallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03110900 lö 03/11 08:00 lö 03/11 P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig Kungälvs HK Grön      
03110901 lö 03/11 08:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Färdig IFK Skövde HK 1      
03110902 lö 03/11 09:00 lö 03/11 P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Norrköpings HK NHK I      
03110903 lö 03/11 09:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Färdig Skara HK      
03110904 lö 03/11 10:00 lö 03/11 P10 Grp 1 Mariestads AIF Färdig Norrköpings HK NHK II      
03110905 lö 03/11 10:30 lö 03/11 P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig HK Country 1      
03110906 lö 03/11 11:00 lö 03/11 P10 Grp 1 IF Hallby HK 1 Färdig HP Skövde 90      
03110907 lö 03/11 11:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Färdig IFK Skövde HK 3      
03110908 lö 03/11 12:00 lö 03/11 P10 Grp 1 HK Country 2 Färdig Skara HK      
03110909 lö 03/11 12:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Färdig HK Country 1      
03110910 lö 03/11 13:00 lö 03/11 P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Färdig HP Skövde 90      
03110911 lö 03/11 13:30 lö 03/11 P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Färdig Skara HK      
03110912 lö 03/11 14:00 lö 03/11 P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig IF Hallby HK 1      
03110913 lö 03/11 14:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Mariestads AIF Färdig HK Country 2      
03110914 lö 03/11 15:00 lö 03/11 P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Färdig IFK Skövde HK 1      
03110915 lö 03/11 15:30 lö 03/11 P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Norrköpings HK NHK II      
03110916 lö 03/11 16:00 lö 03/11 P10 Grp 1 Skara HK Färdig HP Skövde 90      
03110917 lö 03/11 16:30 lö 03/11 P10 Grp 1 HK Country 2 Färdig IF Hallby HK 1      
03110918 lö 03/11 17:00 lö 03/11 P10 Grp 1 HK Country 1 Färdig Kungälvs HK Blå      
03110919 lö 03/11 17:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Färdig IFK Skövde HK 2      
03110920 lö 03/11 18:00 lö 03/11 P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig IF Hallby HK 2      
03110921 lö 03/11 18:30 lö 03/11 P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Färdig Mariestads AIF      
03110922 lö 03/11 19:00 lö 03/11 F11 B-Slutspel 1/8 Final Mölndals HF 10 - 9 HK Aranäs Röd    
03110923 lö 03/11 19:30 lö 03/11 F11 B-Slutspel 1/8 Final Göksten 2 9 - 2 HK Aranäs Blå    
03110924 lö 03/11 20:00 lö 03/11 F11 B-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK 1 9 - 12 Kärra HF 2    
03110925 lö 03/11 20:30 lö 03/11 F11 B-Slutspel 1/8 Final Kävlinge HK 14 - 6 HK Aranäs Vit    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland