Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2022 här.

Pojkar 10

Grupp 1



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02110904 fre 02/11 12:00 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Färdig IF Hallby HK 1      
02110905 fre 02/11 12:30 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Färdig IF Hallby HK 2      
02110906 fre 02/11 13:00 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Färdig Kungälvs HK Blå      
02110907 fre 02/11 13:30 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig Kungälvs HK Grön      
02110908 fre 02/11 14:00 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Färdig IFK Skövde HK 3      
02110909 fre 02/11 14:30 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig HK Country 2      
02110910 fre 02/11 15:00 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Färdig HK Country 1      
02110911 fre 02/11 15:30 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig Mariestads AIF      
02110920 fre 02/11 20:00 fre 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Färdig IFK Skövde HK 2      
03110900 lör 03/11 08:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig Kungälvs HK Grön      
03110901 lör 03/11 08:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Färdig IFK Skövde HK 1      
03110902 lör 03/11 09:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Norrköpings HK NHK I      
03110903 lör 03/11 09:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Färdig Skara HK      
03110904 lör 03/11 10:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Färdig Norrköpings HK NHK II      
03110905 lör 03/11 10:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig HK Country 1      
03110906 lör 03/11 11:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 1 Färdig HP Skövde 90      
03110907 lör 03/11 11:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Färdig IFK Skövde HK 3      
03110908 lör 03/11 12:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Färdig Skara HK      
03110909 lör 03/11 12:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Färdig HK Country 1      
03110910 lör 03/11 13:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Färdig HP Skövde 90      
03110911 lör 03/11 13:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Färdig Skara HK      
03110912 lör 03/11 14:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig IF Hallby HK 1      
03110913 lör 03/11 14:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Färdig HK Country 2      
03110914 lör 03/11 15:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Färdig IFK Skövde HK 1      
03110915 lör 03/11 15:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Norrköpings HK NHK II      
03110916 lör 03/11 16:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Skara HK Färdig HP Skövde 90      
03110917 lör 03/11 16:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Färdig IF Hallby HK 1      
03110918 lör 03/11 17:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 1 Färdig Kungälvs HK Blå      
03110919 lör 03/11 17:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Färdig IFK Skövde HK 2      
03110920 lör 03/11 18:00 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig IF Hallby HK 2      
03110921 lör 03/11 18:30 lör 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Färdig Mariestads AIF      
04110900 sön 04/11 08:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Färdig HK Country 2      
04110901 sön 04/11 08:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Färdig Norrköpings HK NHK I      
04110902 sön 04/11 09:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Färdig Kungälvs HK Blå      
04110903 sön 04/11 09:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Färdig Kungälvs HK Grön      
04110904 sön 04/11 10:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Färdig HP Skövde 90      
04110905 sön 04/11 10:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig IF Hallby HK 1      
04110906 sön 04/11 11:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Färdig Skara HK      
04110907 sön 04/11 11:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Färdig HK Country 1      
04110909 sön 04/11 12:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Färdig IF Hallby HK 1      
04110908 sön 04/11 12:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Färdig Norrköpings HK NHK I      
04110910 sön 04/11 13:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Färdig Kungälvs HK Blå      
04110911 sön 04/11 13:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Färdig Kungälvs HK Grön      
04110912 sön 04/11 14:00 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 1 Färdig Skara HK      
04110913 sön 04/11 14:30 sön 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Färdig Mariestads AIF