Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2022 här.

Flickor 10

Grupp 1



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02110900 fre 02/11 10:00 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Färdig HK Country      
02110912 fre 02/11 16:00 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Habo Handboll 1 Färdig Skövde HF Vit      
02110913 fre 02/11 16:30 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig Skara HF 1      
02110914 fre 02/11 17:00 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Färdig IFK Bankeryd Vit      
02110915 fre 02/11 17:30 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Country Färdig IFK Bankeryd Blå      
02110916 fre 02/11 18:00 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Hammarby IF HF Färdig Skövde HF Röd      
02110917 fre 02/11 18:30 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Tibro HK Färdig Skövde HF Rosa      
02110918 fre 02/11 19:00 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig HK Guldkroken Hjo      
02110919 fre 02/11 19:30 fre 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Habo Handboll 1 Färdig Skara HF 2      
03111802 lör 03/11 09:00 lör 03/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Tibro HK Färdig Skara HF 1      
03111803 lör 03/11 09:30 lör 03/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Färdig Skara HF 2      
03110407 lör 03/11 11:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Habo Handboll 1 Färdig IFK Bankeryd Blå      
03110408 lör 03/11 12:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Tibro HK      
03111307 lör 03/11 12:00 lör 03/11 Arena Skövde C F10 Grp 1 Skara HF 1 Färdig Hammarby IF HF      
03110409 lör 03/11 12:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Habo Handboll 2      
03111308 lör 03/11 12:30 lör 03/11 Arena Skövde C F10 Grp 1 Skara HF 2 Färdig IF Hallby HK      
03110410 lör 03/11 13:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Färdig HK Country      
03110411 lör 03/11 13:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Röd Färdig IFK Bankeryd Blå      
03110412 lör 03/11 14:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IF Hallby HK Färdig Habo Handboll 1      
03110413 lör 03/11 14:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Skövde HF Rosa      
03110414 lör 03/11 15:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skara HF 2 Färdig Skövde HF Röd      
03110415 lör 03/11 15:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig HK Guldkroken Hjo      
03110416 lör 03/11 16:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Tibro HK      
03110417 lör 03/11 16:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Blå Färdig Hammarby IF HF      
03110418 lör 03/11 17:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 HK Country Färdig HK Guldkroken Hjo      
03110419 lör 03/11 17:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig Skövde HF Röd      
03110420 lör 03/11 18:00 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Hammarby IF HF      
03110421 lör 03/11 18:30 lör 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 HK Guldkroken Hjo Färdig Skara HF 1      
04111604 sön 04/11 10:10 sön 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 HK Country Färdig Habo Handboll 1      
04111904 sön 04/11 10:10 sön 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Grp 1 Skövde HF Röd Färdig HK Guldkroken Hjo      
04111605 sön 04/11 10:40 sön 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig Hammarby IF HF      
04111905 sön 04/11 10:40 sön 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Färdig IF Hallby HK      
04111906 sön 04/11 11:10 sön 04/11 Skara Vilanhallen 2 F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Skara HF 1      
04111806 sön 04/11 11:15 sön 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Skara HF 2 Färdig IFK Bankeryd Vit      
04111807 sön 04/11 12:00 sön 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 HK Guldkroken Hjo Färdig IFK Bankeryd Blå      
04111808 sön 04/11 12:30 sön 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 IF Hallby HK Färdig Skövde HF Röd      
04111608 sön 04/11 12:40 sön 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 Tibro HK Färdig HK Country      
04111809 sön 04/11 13:00 sön 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 IFK Bankeryd Vit Färdig Skövde HF Vit      
04111810 sön 04/11 13:30 sön 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Skara HF 1 Färdig IFK Bankeryd Blå      
04111610 sön 04/11 14:00 sön 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig Skövde HF Rosa      
04111811 sön 04/11 14:00 sön 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Hammarby IF HF Färdig Skara HF 2      
04111611 sön 04/11 14:30 sön 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 Tibro HK Färdig Habo Handboll 1