Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Redbergslids IK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02111200 fr 02/11 09:00 fr 02/11 Kavelbrohallen P13 Grp 10 Redbergslids IK 3 14 - 10 IFK Skövde HK 1    
02110401 fr 02/11 09:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F13 Grp 9 Skåre HK Grön 4 - 9 Redbergslids IK Vit    
02112000 fr 02/11 09:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola F13 Grp 5 Redbergslids IK Blå 5 - 12 Skövde HF Svart    
02111700 fr 02/11 10:15 fr 02/11 Skara Idrottshall F12 Grp 7 Redbergslids IK Blå 2 - 11 Falköpings AIK HK 1    
02110407 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F13 Grp 9 Haninge HK 2 16 - 7 Redbergslids IK Vit    
02111104 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Tibro Sporthall B P11 Grp 7 Redbergslids IK 8 - 2 HP Tibro 2    
02110805 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 5 IFK Skövde HK 2 5 - 11 Redbergslids IK    
02111804 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Grp 6 Redbergslids IK 10 - 10 IFK Karlsborg    
02110607 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Stöpenhallen F13 Grp 5 H43 Lund 15 - 6 Redbergslids IK Blå    
02111706 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Grp 2 Redbergslids IK Blå 15 - 12 Skara HF 2    
02111313 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F12 Grp 7 Skuru IK 2 18 - 8 Redbergslids IK Blå    
02110415 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P13 Grp 4 Redbergslids IK 2 15 - 8 IK Bolton    
02110416 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P13 Grp 7 Redbergslids IK 1 14 - 9 Gimonäs UIF 05/06    
02111815 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Grp 6 Åhus Handboll 10 - 15 Redbergslids IK    
02111710 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Skara Idrottshall F16 Grp 3 Härnösand HF 7 - 18 Redbergslids IK Svart    
02111618 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 7 HK Lidköping 3 - 15 Redbergslids IK    
02110818 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 5 Redbergslids IK 14 - 6 BK Heid 2 Svart    
02111219 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Kavelbrohallen P13 Grp 10 Redbergslids IK 3 12 - 11 IFK Strängnäs    
02111221 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Kavelbrohallen P13 Grp 4 IFK Skövde HK 2 10 - 17 Redbergslids IK 2    
02111324 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 Grp 2 Redbergslids IK Blå 16 - 18 Elverum Håndball 2    
02111223 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Kavelbrohallen P13 Grp 7 Redbergslids IK 1 10 - 9 Tyresö Handboll Röd    
02110823 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Rydshallen P11 Grp 7 Redbergslids IK 9 - 6 HP Tibro 2    
02111918 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Grp 3 Redbergslids IK Svart 12 - 17 IF Hallby HK 1    
03111000 lö 03/11 08:00 lö 03/11 Tibro Sporthall A F12 Grp 7 Eskilstuna GUIF 1 röd 8 - 3 Redbergslids IK Blå    
03111200 lö 03/11 08:00 lö 03/11 Kavelbrohallen P13 Grp 4 Redbergslids IK 2 15 - 8 KFUM Trollhättan KFUM TV    
03111303 lö 03/11 09:30 lö 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank P14 Grp 6 IFK Nyköping 15 - 14 Redbergslids IK    
03111203 lö 03/11 09:30 lö 03/11 Kavelbrohallen P13 Grp 7 Skara HK 1 6 - 10 Redbergslids IK 1    
03111703 lö 03/11 09:30 lö 03/11 Skara Idrottshall F13 Grp 9 Redbergslids IK Vit 6 - 19 LVHK 2    
03111804 lö 03/11 10:00 lö 03/11 Skara Vilanhallen 1 F13 Grp 5 Haninge HK 1 12 - 7 Redbergslids IK Blå    
03111205 lö 03/11 10:30 lö 03/11 Kavelbrohallen P13 Grp 10 Ale HF 2 - 8 Redbergslids IK 3    
03111611 lö 03/11 13:30 lö 03/11 Billingskolan P11 Grp 7 HK Lidköping 3 - 8 Redbergslids IK    
03110811 lö 03/11 13:30 lö 03/11 Rydshallen P12 Grp 5 Redbergslids IK 4 - 7 IFK Tumba    
03110108 lö 03/11 14:00 lö 03/11 Arena Skövde A - Coop F13 B-Slutspel 1/8 Final Tibro HK 9 - 11 Redbergslids IK Vit    
03111012 lö 03/11 14:15 lö 03/11 Tibro Sporthall A F16 Grp 2 Skövde HF 3 9 - 14 Redbergslids IK Blå    
03111213 lö 03/11 14:30 lö 03/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 1 8 - 13 Redbergslids IK 3    
03110713 lö 03/11 14:30 lö 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK Blå 6 - 11 IFK Bankeryd Blå    
03110613 lö 03/11 14:30 lö 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK Blå 5 - 4 Skåre HK Vit    
03111213 lö 03/11 14:30 lö 03/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 1 8 - 13 Redbergslids IK 3    
03110510 lö 03/11 15:00 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 3 Redbergslids IK Svart 24 - 9 Mariestads ...tad aif F16    
03110111 lö 03/11 15:30 lö 03/11 Arena Skövde A - Coop P14 A-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK 14 - 21 H43 Lund HF 1    
03111619 lö 03/11 17:30 lö 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 4 - 5 IF Hallby HK    
03111319 lö 03/11 18:35 lö 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK Svart 13 - 18 Redbergslids IK Blå    
03111319 lö 03/11 18:35 lö 03/11 Arena Skövde C - Danske Bank F16 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK Svart 13 - 18 Redbergslids IK Blå    
03111222 lö 03/11 19:05 lö 03/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 2 7 - 8 HP Skövde 90    
03110823 lö 03/11 20:00 lö 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund 10 - 9 Redbergslids IK    
03110624 lö 03/11 20:40 lö 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 1 14 - 3 Redbergslids IK Blå    
04112000 sö 04/11 08:00 sö 04/11 Trädgårdsstadens skola F13 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 12 - 10 Redbergslids IK Vit    
04111701 sö 04/11 08:45 sö 04/11 Skara Idrottshall F16 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 1 28 - 9 Redbergslids IK Blå    
04111202 sö 04/11 09:05 sö 04/11 Kavelbrohallen P13 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 2 8 - 5 Redbergslids IK 3    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Elins Esplanad Intersport Arena Skövde Skara Sommarland