Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

RP IF Linköping

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02111601 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 3 RP IF Linköping 6 - 7 HK Country Svart    
02110405 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Arena Skövde B F13 Grp 2 LVHK 1 17 - 9 RP IF Linköping    
02110804 fr 02/11 11:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 4 HK Guldkroken Hjo 2 - 10 RP IF Linköping 2    
02110806 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 1 RP IF Linköping 1 4 - 8 BK Heid 1 Röd    
02110507 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 1 Uppsala HK 3 25 - 18 RP IF Linköping 2    
02111006 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 6 Hammarby IF HF 20 - 24 RP IF Linköping 1    
02111909 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Grp 5 RP IF Linköping 11 - 21 IK Sävehof 2    
02111007 fr 02/11 15:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 2 IF Hallby HK 1 13 - 26 RP IF Linköping 3    
02110813 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 1 Alingsås HK Blå 10 - 10 RP IF Linköping 1    
02110513 fr 02/11 16:45 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 1 RP IF Linköping 2 22 - 20 IF Hallby HK 2    
02110815 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 4 IK Sund 12 - 8 RP IF Linköping 2    
02111115 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 2 IK Sävehof 1 9 - 6 RP IF Linköping    
02111617 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 3 Torslanda HK Vit 12 - 9 RP IF Linköping    
02111011 fr 02/11 18:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 2 RP IF Linköping 3 16 - 23 IFK Skövde HK 3    
02111012 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 6 RP IF Linköping 1 23 - 19 Elverum Håndball 1    
02111916 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Grp 5 Kärra HF 1 26 - 13 RP IF Linköping    
03110500 lö 03/11 08:00 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 6 IK Sävehof 4 13 - 13 RP IF Linköping 1    
03111602 lö 03/11 09:00 lö 03/11 Billingskolan P11 Grp 3 IFK Bankeryd 2 15 - 11 RP IF Linköping    
03110604 lö 03/11 10:00 lö 03/11 Stöpenhallen F13 Grp 2 RP IF Linköping 6 - 10 IFK Bankeryd 1    
03110503 lö 03/11 10:15 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 2 RP IF Linköping 3 11 - 23 IK Sävehof 1    
03110806 lö 03/11 11:00 lö 03/11 Rydshallen P12 Grp 1 Skuru IK 6 - 17 RP IF Linköping 1    
03110808 lö 03/11 12:00 lö 03/11 Rydshallen P12 Grp 4 RP IF Linköping 2 7 - 6 HK Aranäs    
03111911 lö 03/11 13:45 lö 03/11 Skara Vilanhallen 2 F16 Grp 5 Skövde HF 2 19 - 18 RP IF Linköping    
03110812 lö 03/11 14:00 lö 03/11 Rydshallen P12 Grp 1 RP IF Linköping 1 10 - 6 IF HV Tidaholm HVT07-06    
03111613 lö 03/11 14:30 lö 03/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 7 - 6 IFK Karlsborg    
03111013 lö 03/11 15:00 lö 03/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 1 RP IF Linköping 2 22 - 19 Kärra HF    
03112017 lö 03/11 16:30 lö 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel 1/8 Final Haninge HK 1 9 - 13 RP IF Linköping    
03110514 lö 03/11 18:35 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 B-Slutspel 1/8 Final Härnösand HF 11 - 14 RP IF Linköping    
03110822 lö 03/11 19:30 lö 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 2 - 8 RP IF Linköping 2    
03110822 lö 03/11 19:30 lö 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 2 - 8 RP IF Linköping 2    
03110425 lö 03/11 21:15 lö 03/11 Arena Skövde B P16 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 20 - 22 Vetlanda HF    
03110120 lö 03/11 21:15 lö 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 2 18 - 19 Uppsala HK 2    
04111600 sö 04/11 08:00 sö 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/4 Final Falköpings AIK HK 6 - 7 RP IF Linköping    
04112001 sö 04/11 08:30 sö 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel 1/4 Final Halmstad Handboll 7 - 6 RP IF Linköping    
04110802 sö 04/11 09:05 sö 04/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final UppsalaHK 9 - 6 RP IF Linköping 2    
04111702 sö 04/11 09:35 sö 04/11 Skara Idrottshall P16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 3 23 - 15 IF Hallby HK 2    
04111304 sö 04/11 10:30 sö 04/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 16 - 6 Kärra HF 2    
04111606 sö 04/11 11:40 sö 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel Semifinal RP IF Linköping 4 - 5 IFK Skövde HK 1    
04111307 sö 04/11 13:15 sö 04/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel Semifinal RP IF Linköping 3 21 - 15 Elverum Håndball 2    
04111308 sö 04/11 14:30 sö 04/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel Semifinal IFK Tumba HK 18 - 15 RP IF Linköping    
04111310 sö 04/11 16:00 sö 04/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel Final Kärra HF 24 - 21 RP IF Linköping 3    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad