Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

Hammarby IF HF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02110505 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F12 Grp 1 Hammarby IF HF 13 - 7 HK Aranäs 1    
02111006 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 6 Hammarby IF HF 20 - 24 RP IF Linköping 1    
02110412 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Arena Skövde B P13 Grp 1 Hammarby IF HF 10 - 13 Elverum Håndball 1    
02111611 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 4 Hammarby IF HF 13 - 5 Alingsås HK Blå    
02111315 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Arena Skövde C F12 Grp 1 Hammarby IF HF 8 - 3 VästeråsIrsta HF 1    
02112014 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 10 H43 Lund HF 2 15 - 9 Hammarby IF HF    
02111010 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 6 IK Sävehof 4 16 - 20 Hammarby IF HF    
02110916 fr 02/11 18:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 Hammarby IF HF Färdig Skövde HF Röd      
02111220 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 1 Mölndal/Nord 4 - 11 Hammarby IF HF    
02112019 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 10 Hammarby IF HF 13 - 19 IF Hallby HK    
02111621 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 4 IFK Skövde HK 1 3 - 10 Hammarby IF HF    
03111100 lö 03/11 08:00 lö 03/11 Tibro Sporthall B F12 Grp 1 HK Guldkroken Hjo 4 - 16 Hammarby IF HF    
03110501 lö 03/11 08:45 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 6 Hammarby IF HF 17 - 15 Elverum Håndball 1    
03111605 lö 03/11 10:30 lö 03/11 Billingskolan P11 Grp 4 HK Aranäs Vit 8 - 5 Hammarby IF HF    
03110504 lö 03/11 11:00 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P14 Grp 10 Hammarby IF HF 12 - 18 HK Aranäs Vit    
03111107 lö 03/11 11:30 lö 03/11 Tibro Sporthall B P13 Grp 1 Hammarby IF HF 10 - 7 IFK Karlsborg    
03111307 lö 03/11 12:00 lö 03/11 Arena Skövde C F10 Grp 1 Skara HF 1 Färdig Hammarby IF HF      
03111617 lö 03/11 16:30 lö 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Blå 2 - 14 Hammarby IF HF    
03110512 lö 03/11 16:30 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P14 B-Slutspel 1/16 Final HK Aranäs Blå 21 - 12 Hammarby IF HF    
03110417 lö 03/11 16:30 lö 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 IFK Bankeryd Blå Färdig Hammarby IF HF      
03111219 lö 03/11 17:35 lö 03/11 Kavelbrohallen A P13 A-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK 10 - 13 Hammarby IF HF    
03110420 lö 03/11 18:00 lö 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Vit Färdig Hammarby IF HF      
03111621 lö 03/11 19:00 lö 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 2 17 - 12 Hammarby IF HF    
03111823 lö 03/11 20:00 lö 03/11 Skara Vilanhallen 1 F12 A-Slutspel 1/8 Final Hammarby IF HF 12 - 9 Gustavsbergs IF HK    
03110424 lö 03/11 20:30 lö 03/11 Arena Skövde B P16 A-Slutspel 1/8 Final Enköping HF 27 - 19 Hammarby IF HF    
04110700 sö 04/11 08:00 sö 04/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/4 Final Hammarby IF HF 5 - 14 Alingsås HK 2    
04111203 sö 04/11 09:35 sö 04/11 Kavelbrohallen A P13 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 2 10 - 4 Hammarby IF HF    
04111605 sö 04/11 10:40 sö 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 Habo Handboll 2 Färdig Hammarby IF HF      
04111811 sö 04/11 14:00 sö 04/11 Skara Vilanhallen 1 F10 Grp 1 Hammarby IF HF Färdig Skara HF 2      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp