Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2020 her.

Stöpenhallen

  Kampnr Tid Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110600 lø 02/11 08:00 lø 02/11 F12 Pulje 1 IFK Tumba Handboll 10 - 7 HK Aranäs 3    
02110601 lø 02/11 08:30 lø 02/11 F12 Pulje 5 Hammarby IF HF 7 - 9 Kungälvs HK 3    
02110602 lø 02/11 09:00 lø 02/11 F12 Pulje 3 HK Aranäs 2 4 - 3 Huddinge HK 3    
02110603 lø 02/11 09:30 lø 02/11 F12 Pulje 3 Stenungsunds HK Vit 3 - 7 Skuru IK 1    
02110604 lø 02/11 10:00 lø 02/11 F12 Pulje 10 HK Aranäs 1 7 - 15 Huddinge HK 1    
02110605 lø 02/11 10:30 lø 02/11 F12 Pulje 10 Bollebygds AFF 7 - 6 H43 Lund 2    
02110606 lø 02/11 11:00 lø 02/11 P12 Pulje 2 HK Country Svart 8 - 13 Tyresö Handboll    
02110607 lø 02/11 11:30 lø 02/11 P12 Pulje 2 Ystads IF HF Blå 18 - 5 Alingsås HK Blå    
02110608 lø 02/11 12:00 lø 02/11 P12 Pulje 3 Skara Handbollsklubb 6 - 10 Skogås HK Grön    
02110609 lø 02/11 12:30 lø 02/11 P12 Pulje 3 Alingsås HK Vit 7 - 18 HK Aranäs Blå    
02110610 lø 02/11 13:00 lø 02/11 P12 Pulje 7 IFK Bankeryd 1 21 - 9 HK Country Röd    
02110611 lø 02/11 13:30 lø 02/11 P12 Pulje 7 Redbergslids IK 2 2 - 19 Täby HBK    
02110612 lø 02/11 14:00 lø 02/11 P11 Pulje 1 HK Aranäs Gul Finished NHK 1      
02110613 lø 02/11 14:30 lø 02/11 P13 Pulje 1 Skånela IF 14 - 9 IF Hallby HK    
02110614 lø 02/11 15:00 lø 02/11 F11 Pulje 4 HV Tidaholm Finished Gökstens BK 2      
02110615 lø 02/11 15:30 lø 02/11 P11 Pulje 2 IF Hallby HK 1 Finished Torslanda HK 2      
02110616 lø 02/11 16:00 lø 02/11 P11 Pulje 2 HK Country Finished HK Aranäs Vit      
02110617 lø 02/11 16:30 lø 02/11 F11 Pulje 2 HK Aranäs 2 Finished Täby HBK 1      
02110618 lø 02/11 17:00 lø 02/11 F11 Pulje 4 HV Tidaholm Finished Täby HBK 2      
02110619 lø 02/11 17:30 lø 02/11 F11 Pulje 4 Redbergslids IK Gul Finished Gökstens BK 2      
02110620 lø 02/11 18:00 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Vassunda IF 10 - 9 Alingsås HK Vit    
02110621 lø 02/11 18:30 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Skara Handbollsklubb 7 - 11 HP Tibro    
02110622 lø 02/11 19:00 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK Blå 9 - 10 Falköpings AIK HK    
02110623 lø 02/11 19:30 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs Blå 13 - 9 Kärra HF    
02110624 lø 02/11 20:00 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 2 14 - 13 Skogås HK Grön    
02110625 lø 02/11 20:30 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final IFK Karlsborg 6 - 11 IFK Skövde HK 2    
02110626 lø 02/11 21:00 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Huddinge HK Blå 11 - 12 RP IF Linköping    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad