Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2020 her.

Flickor 10

Pulje 2




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
01110911 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Helenahallen HK Country Svart Finished BK Heid Röd      
01111613 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Billingskolan HV Tidaholm Finished HK Guldkroken Vit      
01110914 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Helenahallen IK Baltichov Blå Finished HK Country Svart      
01110915 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Helenahallen IFK Tumba Handboll 2 Finished Tibro HK      
01111614 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Billingskolan Skuru IK 2 Finished Skövde HF 2      
02110901 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Helenahallen Skövde HF 2 Finished IFK Tumba Handboll 2      
02110803 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Rydshallen IK Baltichov Blå Finished HV Tidaholm      
02110805 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Rydshallen BK Heid Röd Finished Tibro HK      
02110909 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Helenahallen Skuru IK 2 Finished HV Tidaholm      
02111612 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Billingskolan IF Hallby HK Finished BK Heid Röd      
02110813 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Rydshallen HK Guldkroken Vit Finished IFK Tumba Handboll 2      
02110814 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Rydshallen Tibro HK Finished Skuru IK 2      
02110714 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Fjärilshallen IK Baltichov Blå Finished Skövde HF 2      
02110816 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Rydshallen HV Tidaholm Finished IFK Tumba Handboll 2      
02111616 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Billingskolan IF Hallby HK Finished HK Country Svart      
02110416 lø 02/11 18:15 lø 02/11 Arena Skövde B IK Baltichov Blå Finished Tibro HK      
03111302 sø 03/11 09:10 sø 03/11 Arena Skövde C BK Heid Röd Finished HK Guldkroken Vit      
03110102 sø 03/11 09:10 sø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO Skövde HF 2 Finished IF Hallby HK      
03110903 sø 03/11 09:30 sø 03/11 Helenahallen IK Baltichov Blå Finished IFK Tumba Handboll 2      
03110904 sø 03/11 10:00 sø 03/11 Helenahallen HK Country Svart Finished Skuru IK 2      
03110908 sø 03/11 12:00 sø 03/11 Helenahallen Skuru IK 2 Finished HK Guldkroken Vit      
03111307 sø 03/11 12:10 sø 03/11 Arena Skövde C BK Heid Röd Finished HV Tidaholm      
03112109 sø 03/11 12:50 sø 03/11 Kavelbrohallen B IK Baltichov Blå Finished IF Hallby HK      
03111209 sø 03/11 13:10 sø 03/11 Kavelbrohallen A Tibro HK Finished Skövde HF 2      
03112112 sø 03/11 14:20 sø 03/11 Kavelbrohallen B IF Hallby HK Finished Tibro HK      
03111613 sø 03/11 15:00 sø 03/11 Billingskolan HK Country Svart Finished HK Guldkroken Vit      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad