Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2022 her.

Flickor 10

Pulje 2




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
01110911 fre. 01/11 17:00 fre. 01/11 Helenahallen HK Country Svart Finished BK Heid Röd      
01111613 fre. 01/11 18:30 fre. 01/11 Billingskolan HV Tidaholm Finished HK Guldkroken Vit      
01110914 fre. 01/11 18:30 fre. 01/11 Helenahallen IK Baltichov Blå Finished HK Country Svart      
01110915 fre. 01/11 19:00 fre. 01/11 Helenahallen IFK Tumba Handboll 2 Finished Tibro HK      
01111614 fre. 01/11 19:00 fre. 01/11 Billingskolan Skuru IK 2 Finished Skövde HF 2      
02110901 lør. 02/11 08:30 lør. 02/11 Helenahallen Skövde HF 2 Finished IFK Tumba Handboll 2      
02110803 lør. 02/11 09:30 lør. 02/11 Rydshallen IK Baltichov Blå Finished HV Tidaholm      
02110805 lør. 02/11 10:30 lør. 02/11 Rydshallen BK Heid Röd Finished Tibro HK      
02110909 lør. 02/11 12:30 lør. 02/11 Helenahallen Skuru IK 2 Finished HV Tidaholm      
02111612 lør. 02/11 14:00 lør. 02/11 Billingskolan IF Hallby HK Finished BK Heid Röd      
02110813 lør. 02/11 14:30 lør. 02/11 Rydshallen HK Guldkroken Vit Finished IFK Tumba Handboll 2      
02110814 lør. 02/11 15:00 lør. 02/11 Rydshallen Tibro HK Finished Skuru IK 2      
02110714 lør. 02/11 15:00 lør. 02/11 Fjärilshallen IK Baltichov Blå Finished Skövde HF 2      
02110816 lør. 02/11 16:00 lør. 02/11 Rydshallen HV Tidaholm Finished IFK Tumba Handboll 2      
02111616 lør. 02/11 16:00 lør. 02/11 Billingskolan IF Hallby HK Finished HK Country Svart      
02110416 lør. 02/11 18:15 lør. 02/11 Arena Skövde B IK Baltichov Blå Finished Tibro HK      
03111302 søn. 03/11 09:10 søn. 03/11 Arena Skövde C BK Heid Röd Finished HK Guldkroken Vit      
03110102 søn. 03/11 09:10 søn. 03/11 Arena Skövde A Skövde HF 2 Finished IF Hallby HK      
03110903 søn. 03/11 09:30 søn. 03/11 Helenahallen IK Baltichov Blå Finished IFK Tumba Handboll 2      
03110904 søn. 03/11 10:00 søn. 03/11 Helenahallen HK Country Svart Finished Skuru IK 2      
03110908 søn. 03/11 12:00 søn. 03/11 Helenahallen Skuru IK 2 Finished HK Guldkroken Vit      
03111307 søn. 03/11 12:10 søn. 03/11 Arena Skövde C BK Heid Röd Finished HV Tidaholm      
03112109 søn. 03/11 12:50 søn. 03/11 Kavelbro Arena IK Baltichov Blå Finished IF Hallby HK      
03111209 søn. 03/11 13:10 søn. 03/11 Kavelbrohallen Tibro HK Finished Skövde HF 2      
03112112 søn. 03/11 14:20 søn. 03/11 Kavelbro Arena IF Hallby HK Finished Tibro HK      
03111613 søn. 03/11 15:00 søn. 03/11 Billingskolan HK Country Svart Finished HK Guldkroken Vit