You are viewing the results for Skadevi Handbollscup 2019. View the current results for Skadevi Handbollscup 2020 here.



Sunday 3/11 (Day 3)

  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team   Live  
03110100 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 A-Slutspel 1/4 Final IK Baltichov 14 - 16 Önnereds HK    
03111300 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Arena Skövde C P14 A-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK 1 18 - 10 HK Aranäs 2    
03111600 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Finished Årsta AIK HF      
03110700 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/4 Final Bollstanäs SK 6 - 14 Haninge HK    
03110900 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Finished OV Helsingborg      
03111200 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 1 22 - 8 Spånga HK    
03112100 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P14 A-Slutspel 1/4 Final Skara Handbollsklubb 2 14 - 15 IK Sävehof 2    
03110800 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Rydshallen P13 A-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK Blå 11 - 13 Skånela IF    
03110500 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 1 18 - 10 IF Hallby HK 2    
03110600 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Stöpenhallen F16 B-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK 23 - 11 Skara HF 1    
03111000 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Tibro Sporthall A F12 A-Slutspel 1/4 Final Kärra HF Gul 6 - 9 IFK Bankeryd 1    
03111100 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F12 A-Slutspel 1/4 Final Skuru IK 1 10 - 7 Huddinge HK 2    
03112000 Sun 03/11 08:00 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final Kärra HF Gul 8 - 14 IK Sävehof 1    
03111601 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Billingskolan P11 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Finished Tyresö Handboll      
03110701 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 2 4 - 8 Vetlanda HF    
03110901 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 GF Kroppskultur 2 Finished Hammarby Handboll      
03110801 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Rydshallen P13 A-Slutspel 1/4 Final BK Heid Röd 14 - 7 Redbergslids IK    
03111001 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final LIF Lindesberg 22 - 17 Halmstad Handboll    
03111101 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Skara HF Lila 11 - 7 IFK Bankeryd Blå    
03112001 Sun 03/11 08:30 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final Skara HF Vit 12 - 16 Tyresö Handboll    
03110101 Sun 03/11 08:35 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F14 A-Slutspel Semi final HK Silwing-Troja 9 - 11 IK Sävehof 1    
03111301 Sun 03/11 08:35 Sun 03/11 Arena Skövde C F14 A-Slutspel Semi final RP IF Linköping 9 - 11 IK Sävehof 2    
03111201 Sun 03/11 08:35 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P12 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå 13 - 12 Skogås HK Vit    
03112101 Sun 03/11 08:35 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Svart 18 - 12 IFK Bankeryd 1    
03110501 Sun 03/11 08:45 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/4 Final Skövde HF 3 27 - 19 IF Hallby HK 1    
03110601 Sun 03/11 08:45 Sun 03/11 Stöpenhallen F16 B-Slutspel 1/4 Final NKIK 18 - 9 Skara HF 2    
03111602 Sun 03/11 09:00 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 1 Tyresö Handboll Röd Finished HK Aranäs 1      
03110702 Sun 03/11 09:00 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Skövde HF Vit Finished Skuru IK 3      
03110902 Sun 03/11 09:00 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Guldkroken Röd Finished Skuru IK 1      
03111202 Sun 03/11 09:05 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P12 A-Slutspel 1/4 Final Ystads IF HF Blå 15 - 5 IFK Bankeryd 2    
03112102 Sun 03/11 09:05 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 A-Slutspel 1/4 Final Täby HBK 12 - 11 Ystads IF HF Gul    
03110802 Sun 03/11 09:05 Sun 03/11 Rydshallen P13 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 1 11 - 12 Torslanda HK Blå    
03111102 Sun 03/11 09:05 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final H43 Lund 9 - 13 IL Runar Håndball Sort    
03112002 Sun 03/11 09:05 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final OV Helsingborg 1 11 - 6 IF Hallby HK 1    
03110102 Sun 03/11 09:10 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F10 Grp 2 Skövde HF 2 Finished IF Hallby HK      
03111302 Sun 03/11 09:10 Sun 03/11 Arena Skövde C F10 Grp 2 BK Heid Röd Finished HK Guldkroken Vit      
03111002 Sun 03/11 09:20 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final IF Hallby HK 2 17 - 21 Redbergslids IK Vit    
03111603 Sun 03/11 09:30 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 2 Täby HBK 1 Finished Redbergslids IK Blå      
03110703 Sun 03/11 09:30 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 Skövde HF Svart Finished Täby HBK 2      
03110903 Sun 03/11 09:30 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 2 IK Baltichov Blå Finished IFK Tumba Handboll 2      
03110803 Sun 03/11 09:35 Sun 03/11 Rydshallen P13 A-Slutspel 1/4 Final Torslanda HK Vit 7 - 8 IK Sävehof 2    
03110502 Sun 03/11 09:35 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 1 12 - 32 Huddinge HK    
03110602 Sun 03/11 09:35 Sun 03/11 Stöpenhallen F16 B-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 11 - 22 Elverum Håndball 3    
03111103 Sun 03/11 09:35 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final Elverum Håndball 1 15 - 10 Vetlanda HF    
03112003 Sun 03/11 09:35 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 2 11 - 10 Skånela IF    
03110103 Sun 03/11 09:40 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Blå 26 - 17 IFK Skövde HK Lag 1    
03111303 Sun 03/11 09:40 Sun 03/11 Arena Skövde C P16 A-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 1 7 - 15 HK Aranäs Vit    
03111203 Sun 03/11 09:40 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P12 B-Slutspel 1/4 Final HP Tibro 11 - 10 IF Hallby HK    
03112103 Sun 03/11 09:40 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 B-Slutspel 1/4 Final Redbergslids IK 1 8 - 7 Vassunda IF    
03111604 Sun 03/11 10:00 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 1 Skuru IK 1 Finished VästeråsIrsta HF 1 Vit      
03110704 Sun 03/11 10:00 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 1 Skövde HF Rosa Finished Kärra HF Röd      
03110904 Sun 03/11 10:00 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 2 HK Country Svart Finished Skuru IK 2      
03111003 Sun 03/11 10:05 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final Hammarby IF HF Vit 19 - 13 Redbergslids IK Blå    
03111104 Sun 03/11 10:05 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/4 Final IF Hallby HK 2 13 - 2 HK Aranäs 3    
03111204 Sun 03/11 10:10 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P12 B-Slutspel 1/4 Final Falköpings AIK HK 4 - 6 RP IF Linköping    
03112104 Sun 03/11 10:10 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 2 8 - 9 HK Country Röd    
03110804 Sun 03/11 10:10 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK Vit 5 - 12 Kärra HF    
03110503 Sun 03/11 10:20 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel 1/4 Final Kärra HF Gul 16 - 15 Skuru IK 1    
03110603 Sun 03/11 10:20 Sun 03/11 Stöpenhallen F16 B-Slutspel 1/4 Final HK Guldkroken 7 - 25 IFK Bankeryd    
03110104 Sun 03/11 10:25 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 A-Slutspel Semi final Önnereds HK 15 - 14 Redbergslids IK 1    
03111304 Sun 03/11 10:25 Sun 03/11 Arena Skövde C P14 A-Slutspel Semi final HK Aranäs 1 22 - 14 IK Sävehof 2    
03111605 Sun 03/11 10:30 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 3 VästeråsIrsta HF 2 Röd Finished OV Helsingborg      
03110705 Sun 03/11 10:30 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Skövde HF Röd Finished HK Aranäs 4      
03110905 Sun 03/11 10:30 Sun 03/11 Helenahallen P10 Grp 2 IK Baltichov 2 Finished IFK Skövde HK 4      
03111105 Sun 03/11 10:35 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F11 Grp 3 IFK Bankeryd Blå Finished Skuru IK 2      
03110805 Sun 03/11 10:40 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel 1/4 Final RP IF Linköping 2 12 - 13 H43 Lund    
03111205 Sun 03/11 10:45 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel 1/4 Final Åhus Handboll 13 - 17 Hammarby Handboll    
03112105 Sun 03/11 10:45 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 A-Slutspel Semi final HK Aranäs Svart 14 - 10 HK Aranäs Blå    
03112004 Sun 03/11 10:45 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 11 - 12 Skara HF    
03111004 Sun 03/11 10:55 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P16 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK Lag 2 15 - 18 Önnereds HK 1    
03110105 Sun 03/11 11:00 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P10 Grp 1 IK Baltichov 1 Finished HP Skövde      
03111606 Sun 03/11 11:00 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 4 Hönö IS Finished HV Tidaholm      
03110706 Sun 03/11 11:00 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel Semi final Haninge HK 14 - 5 Vetlanda HF    
03110906 Sun 03/11 11:00 Sun 03/11 Helenahallen P10 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Finished HK Aranäs      
03111305 Sun 03/11 11:05 Sun 03/11 Arena Skövde C F12 A-Slutspel Semi final IFK Bankeryd 1 7 - 11 Skuru IK 1    
03111106 Sun 03/11 11:05 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F10 Grp 1 Skövde HF 3 Finished IFK Tumba Handboll 1      
03110504 Sun 03/11 11:10 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 A-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs Gul 24 - 19 Tyresö Handboll Gul    
03110604 Sun 03/11 11:10 Sun 03/11 Stöpenhallen P10 Grp 1 Kärra HF Finished HK Country 1      
03112106 Sun 03/11 11:15 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 A-Slutspel Semi final Täby HBK 9 - 10 Ystads IF HF Blå    
03110806 Sun 03/11 11:15 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel 1/4 Final Alingsås Handbollsklubb 1 8 - 5 VästeråsIrsta HF Svart    
03111206 Sun 03/11 11:20 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 1 18 - 9 HK Guldkroken Hjo    
03112005 Sun 03/11 11:25 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel Semi final IK Sävehof 1 13 - 8 Tyresö Handboll    
03111607 Sun 03/11 11:30 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 2 Redbergslids IK Blå Finished HK Aranäs 2      
03110707 Sun 03/11 11:30 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Huddinge HK 3 12 - 8 HK Aranäs 3    
03110907 Sun 03/11 11:30 Sun 03/11 Helenahallen F11 Grp 4 Redbergslids IK Gul Finished IF Hallby HK      
03111306 Sun 03/11 11:35 Sun 03/11 Arena Skövde C P11 Grp 1 Kärra HF Finished IFK Bankeryd 2      
03111107 Sun 03/11 11:35 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F10 Grp 1 Katrineholms AIK Finished HK Country Röd      
03110605 Sun 03/11 11:40 Sun 03/11 Stöpenhallen F11 Grp 2 Gökstens BK 1 Finished HK Country      
03111005 Sun 03/11 11:40 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P10 Grp 2 GF Kroppskultur 1 Finished IF Hallby HK      
03110106 Sun 03/11 11:45 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F14 A-Slutspel Final IK Sävehof 1 14 - 13 IK Sävehof 2    
03110807 Sun 03/11 11:45 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel 1/4 Final IF Hallby HK 10 - 8 Åhus Handboll    
03112107 Sun 03/11 11:50 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 B-Slutspel Semi final Redbergslids IK 1 11 - 10 HP Tibro    
03110505 Sun 03/11 11:55 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 A-Slutspel 1/4 Final Önnereds HK 2 23 - 22 IFK Skövde HK Lag 4    
03112006 Sun 03/11 11:55 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 A-Slutspel Semi final OV Helsingborg 1 9 - 11 IK Sävehof 2    
03111608 Sun 03/11 12:00 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 1 VästeråsIrsta HF 1 Vit Finished HK Aranäs 1      
03110708 Sun 03/11 12:00 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 11 - 4 Tyresö Handboll    
03110908 Sun 03/11 12:00 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 2 Skuru IK 2 Finished HK Guldkroken Vit      
03111207 Sun 03/11 12:00 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd 15 - 14 Torslanda HK    
03111108 Sun 03/11 12:05 Sun 03/11 Tibro Sporthall B P11 Grp 2 IF Hallby HK 1 Finished IFK Skövde HK 2      
03111307 Sun 03/11 12:10 Sun 03/11 Arena Skövde C F10 Grp 2 BK Heid Röd Finished HV Tidaholm      
03111006 Sun 03/11 12:10 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P11 Grp 2 Torslanda HK 2 Finished IFK Bankeryd 1      
03112108 Sun 03/11 12:20 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P12 B-Slutspel Semi final HK Country Röd 5 - 8 RP IF Linköping    
03110808 Sun 03/11 12:20 Sun 03/11 Rydshallen P13 A-Slutspel Semi final Skånela IF 15 - 9 BK Heid Röd    
03111609 Sun 03/11 12:30 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 4 Täby HBK 2 Finished Alingsås HK      
03110909 Sun 03/11 12:30 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Guldkroken Röd Finished BK Heid Svart      
03110606 Sun 03/11 12:30 Sun 03/11 Stöpenhallen F16 B-Slutspel Semi final Redbergslids IK 11 - 10 NKIK    
03110107 Sun 03/11 12:35 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 A-Slutspel Final Önnereds HK 13 - 18 HK Aranäs 1    
03110709 Sun 03/11 12:35 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final Stenungsunds HK Vit 7 - 6 IK Baltichov Blå    
03111208 Sun 03/11 12:35 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel 1/4 Final IK Sävehof 1 12 - 11 Skara Handbollsklubb 1    
03111109 Sun 03/11 12:35 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F11 Grp 3 Skuru IK 2 Finished Stenungsunds HK Röd      
03111007 Sun 03/11 12:40 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P11 Grp 2 HK Country Finished NHK 2      
03110506 Sun 03/11 12:45 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel Semi final Skövde HF 1 14 - 20 Skövde HF 3    
03112109 Sun 03/11 12:50 Sun 03/11 Kavelbrohallen B F10 Grp 2 IK Baltichov Blå Finished IF Hallby HK      
03110809 Sun 03/11 12:50 Sun 03/11 Rydshallen P13 A-Slutspel Semi final Torslanda HK Blå 10 - 13 IK Sävehof 2    
03111308 Sun 03/11 13:00 Sun 03/11 Arena Skövde C P11 Grp 1 Kärra HF Finished NHK 1      
03111610 Sun 03/11 13:00 Sun 03/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Finished HK Aranäs Gul      
03110910 Sun 03/11 13:00 Sun 03/11 Helenahallen F11 Grp 3 Kärra HF Svart Finished Skövde HF Röd      
03110710 Sun 03/11 13:05 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final HK Aranäs 4 12 - 2 IK Baltichov Vit    
03112007 Sun 03/11 13:05 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel 1/4 Final Gustavsbergs IF HK 14 - 16 Skövde HF 1    
03111209 Sun 03/11 13:10 Sun 03/11 Kavelbrohallen A F10 Grp 2 Tibro HK Finished Skövde HF 2      
03110607 Sun 03/11 13:15 Sun 03/11 Stöpenhallen F16 B-Slutspel Semi final Elverum Håndball 3 17 - 16 IFK Bankeryd    
03111008 Sun 03/11 13:15 Sun 03/11 Tibro Sporthall A F10 Grp 1 Skövde HF 1 Finished Katrineholms AIK      
03111110 Sun 03/11 13:15 Sun 03/11 Tibro Sporthall B F10 Grp 1 IK Baltichov Vit Finished BK Heid Vit      
03112110 Sun 03/11 13:20 Sun 03/11 Kavelbrohallen B P10 Grp 2 IFK Skövde HK 4 Finished HK Country 2      
03110108 Sun 03/11 13:25 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 A-Slutspel Final Haninge HK 9 - 13 Skuru IK 1    
03110810 Sun 03/11 13:25 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel Semi final Kärra HF 7 - 8 H43 Lund    
03111309 Sun 03/11 13:30 Sun 03/11 Arena Skövde C P11 Grp 1 Torslanda HK 1 Finished IFK Bankeryd 2      
03111611 Sun 03/11 13:30 Sun 03/11 Billingskolan F11 Grp 2 IFK Bankeryd Vit Finished Redbergslids IK Blå      
03110911 Sun 03/11 13:30 Sun 03/11 Helenahallen F11 Grp 3 HK Aranäs 4 Finished Tibro HK      
03110507 Sun 03/11 13:30 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 A-Slutspel Semi final Huddinge HK 23 - 13 Kärra HF Gul    
03110711 Sun 03/11 13:40 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 HK Aranäs 3 Finished Skövde HF Svart      
03111210 Sun 03/11 13:40 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel Semi final Hammarby Handboll 14 - 12 IFK Skövde HK 1    
03111009 Sun 03/11 13:45 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P10 Grp 2 IF Hallby HK Finished IK Baltichov 2      
03111111 Sun 03/11 13:45 Sun 03/11 Tibro Sporthall B P11 Grp 2 HK Aranäs Vit Finished Torslanda HK 2      
03112008 Sun 03/11 13:45 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel Semi final Skara HF Lila 11 - 17 IL Runar Håndball Sort    
03112111 Sun 03/11 13:50 Sun 03/11 Kavelbrohallen B F11 Grp 1 IK Cyrus Finished HP Warta      
03110811 Sun 03/11 13:55 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel Semi final Alingsås Handbollsklubb 1 8 - 9 IF Hallby HK    
03110912 Sun 03/11 14:00 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 1 BK Heid Svart Finished Skövde HF 3      
03110608 Sun 03/11 14:00 Sun 03/11 Stöpenhallen F11 Grp 2 Kärra HF Gul Finished HK Country      
03111310 Sun 03/11 14:05 Sun 03/11 Arena Skövde C P16 A-Slutspel Semi final HK Aranäs Blå 23 - 14 HK Aranäs Vit    
03110712 Sun 03/11 14:10 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel Semi final HK Country 4 - 3 Huddinge HK 3    
03110109 Sun 03/11 14:15 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P12 A-Slutspel Final HK Aranäs Svart 14 - 19 Ystads IF HF Blå    
03111211 Sun 03/11 14:15 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel Semi final IFK Bankeryd 20 - 10 IK Sävehof 1    
03110508 Sun 03/11 14:15 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 A-Slutspel Semi final HK Aranäs Gul 23 - 14 Önnereds HK 2    
03111010 Sun 03/11 14:15 Sun 03/11 Tibro Sporthall A P11 Grp 2 IF Hallby HK 1 Finished HK Country      
03111112 Sun 03/11 14:15 Sun 03/11 Tibro Sporthall B P11 Grp 2 IFK Bankeryd 1 Finished IFK Skövde HK 2      
03112009 Sun 03/11 14:15 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel Semi final Elverum Håndball 1 6 - 15 IF Hallby HK 2    
03112112 Sun 03/11 14:20 Sun 03/11 Kavelbrohallen B F10 Grp 2 IF Hallby HK Finished Tibro HK      
03111612 Sun 03/11 14:30 Sun 03/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Finished IF Hallby HK 2      
03110913 Sun 03/11 14:30 Sun 03/11 Helenahallen F11 Grp 3 Skövde HF Röd Finished IFK Bankeryd Blå      
03110609 Sun 03/11 14:30 Sun 03/11 Stöpenhallen F11 Grp 4 HV Tidaholm Finished IF Hallby HK      
03110713 Sun 03/11 14:40 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel Semi final HK Aranäs 4 5 - 6 Stenungsunds HK Vit    
03111311 Sun 03/11 14:50 Sun 03/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel Semi final LIF Lindesberg 18 - 22 Redbergslids IK Vit    
03112113 Sun 03/11 14:50 Sun 03/11 Kavelbrohallen B F11 Grp 4 Hönö IS Finished Alingsås HK      
03112010 Sun 03/11 14:50 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel Semi final Redbergslids IK Vit 7 - 14 Skara HF    
03111613 Sun 03/11 15:00 Sun 03/11 Billingskolan F10 Grp 2 HK Country Svart Finished HK Guldkroken Vit      
03110914 Sun 03/11 15:00 Sun 03/11 Helenahallen P10 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Finished Skara Handbollsklubb      
03110509 Sun 03/11 15:00 Sun 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 B-Slutspel Semi final Hammarby IF HF Vit 17 - 26 Önnereds HK 1    
03110610 Sun 03/11 15:00 Sun 03/11 Stöpenhallen P10 Grp 1 GF Kroppskultur 2 Finished HK Country 1      
03110110 Sun 03/11 15:05 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 A-Slutspel Final IK Sävehof 1 11 - 10 IK Sävehof 2    
03110714 Sun 03/11 15:10 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Skövde HF Vit Finished HK Aranäs 2      
03111212 Sun 03/11 15:10 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P12 B-Slutspel Final Redbergslids IK 1 10 - 11 RP IF Linköping    
03112011 Sun 03/11 15:25 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel Semi final Kärra HF 15 - 8 Skövde HF 1    
03110915 Sun 03/11 15:30 Sun 03/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Country Röd Finished Skövde HF 3      
03110812 Sun 03/11 15:30 Sun 03/11 Rydshallen P13 B-Slutspel Final H43 Lund 7 - 11 IF Hallby HK    
03111312 Sun 03/11 15:40 Sun 03/11 Arena Skövde C P10 Grp 1 HP Skövde Finished IFK Skövde HK 1      
03110715 Sun 03/11 15:40 Sun 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 Redbergslids IK Gul Finished HK Aranäs 3      
03111213 Sun 03/11 15:40 Sun 03/11 Kavelbrohallen A P14 B-Slutspel Final Hammarby Handboll 13 - 23 IFK Bankeryd    
03110111 Sun 03/11 15:55 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P13 A-Slutspel Final Skånela IF 14 - 12 IK Sävehof 2    
03112012 Sun 03/11 16:10 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel Final IL Runar Håndball Sort 7 - 8 IF Hallby HK 2    
03110716 Sun 03/11 16:15 Sun 03/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel Final Stenungsunds HK Vit 8 - 7 HK Country    
03110112 Sun 03/11 16:45 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F16 A-Slutspel Final Skövde HF 3 16 - 13 Huddinge HK    
03112013 Sun 03/11 16:45 Sun 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 B-Slutspel Final Skara HF 9 - 17 Kärra HF    
03111313 Sun 03/11 17:00 Sun 03/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel Final Redbergslids IK 14 - 18 Elverum Håndball 3    
03110113 Sun 03/11 17:45 Sun 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 A-Slutspel Final HK Aranäs Blå 19 - 11 HK Aranäs Gul    
03111314 Sun 03/11 17:45 Sun 03/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel Final Redbergslids IK Vit 19 - 26 Önnereds HK 1    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad