Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2020 her.

Kavelbrohallen

  Kampnr Tid Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02112100 lø 02/11 08:00 lø 02/11 P12 Grp 1 IFK Skövde HK 3 12 - 7 Redbergslids IK 1    
02112101 lø 02/11 08:30 lø 02/11 P12 Grp 1 IK Sund 17 - 5 Habo Handboll    
02112102 lø 02/11 09:00 lø 02/11 P12 Grp 8 RP IF Linköping 7 - 14 HK Aranäs Vit    
02112103 lø 02/11 09:30 lø 02/11 P12 Grp 8 IFK Karlsborg 16 - 8 Huddinge HK Vit    
02112104 lø 02/11 10:00 lø 02/11 P12 Grp 4 IF Hallby HK 11 - 10 IFK Skövde HK 2    
02112105 lø 02/11 10:30 lø 02/11 P12 Grp 4 Skogås HK Vit 15 - 13 Ystads IF HF Vit    
02112106 lø 02/11 11:00 lø 02/11 P12 Grp 5 HP Tibro 6 - 13 Kärra HF    
02112107 lø 02/11 11:30 lø 02/11 P12 Grp 5 Huddinge HK Blå 9 - 15 IFK Bankeryd 2    
02112108 lø 02/11 12:00 lø 02/11 F11 Grp 2 HK Aranäs 2 Ferdig IFK Bankeryd Vit      
02112109 lø 02/11 12:30 lø 02/11 P12 Grp 8 HK Aranäs Vit 17 - 5 IFK Skövde HK 1    
02112110 lø 02/11 13:00 lø 02/11 P12 Grp 8 Huddinge HK Vit 10 - 15 RP IF Linköping    
02112111 lø 02/11 13:30 lø 02/11 P12 Grp 6 Ystads IF HF Gul 12 - 7 HK Aranäs Svart    
02112112 lø 02/11 14:00 lø 02/11 P12 Grp 6 Falköpings AIK HK 4 - 15 Vassunda IF    
02112113 lø 02/11 14:30 lø 02/11 P14 Grp 2 Hammarby Handboll 9 - 17 Skara Handbollsklubb 2    
02112114 lø 02/11 15:00 lø 02/11 F11 Grp 2 IFK Bankeryd Vit Ferdig Gökstens BK 1      
02112115 lø 02/11 15:30 lø 02/11 P10 Grp 2 GF Kroppskultur 1 Ferdig HK Country 2      
02112116 lø 02/11 16:00 lø 02/11 P10 Grp 2 HK Aranäs Ferdig IK Baltichov 2      
02112117 lø 02/11 16:30 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK 2 11 - 9 Huddinge HK Vit    
02112118 lø 02/11 17:00 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 11 - 5 HK Country Svart    
02112119 lø 02/11 17:30 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final Ystads IF HF Blå 18 - 13 Ystads IF HF Vit    
02112120 lø 02/11 18:00 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final Skogås HK Vit 7 - 6 Tyresö Handboll    
02112121 lø 02/11 18:30 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs Vit 11 - 14 HK Aranäs Svart    
02112122 lø 02/11 19:00 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 1 11 - 10 IFK Skövde HK 3    
02112123 lø 02/11 19:30 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country Röd 9 - 8 Habo Handboll    
02112124 lø 02/11 20:00 lø 02/11 P12 B-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK 1 15 - 4 Redbergslids IK 2    
02112125 lø 02/11 20:30 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final IK Sund 13 - 15 Täby HBK    
02112126 lø 02/11 21:00 lø 02/11 P12 A-Slutspel 1/8 Final Ystads IF HF Gul 18 - 6 IFK Skövde HK 1    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad