Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2020 her.

Tibro HK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01110400 fr 01/11 09:00 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 5 Tibro HK 2 10 - 25 Skara HF 2    
01110401 fr 01/11 09:45 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 7 Tibro HK 1 8 - 16 Skövde HF 4    
01110601 fr 01/11 11:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 7 Tibro HK 7 - 10 IFK Bankeryd 1    
01111101 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 8 Tibro HK 4 - 7 Elverum Håndball 2    
01110502 fr 01/11 12:45 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 7 Huddinge HK 31 - 14 Tibro HK 1    
01110605 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 7 Tibro HK 14 - 5 HK Aranäs 4    
01110105 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 Tibro HK Ferdig IFK Bankeryd Blå      
01110406 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 5 Skuru IK 2 33 - 2 Tibro HK 2    
01111112 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 8 IFK Bankeryd Blå 6 - 8 Tibro HK    
01110115 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 OV Helsingborg Ferdig Tibro HK      
01110915 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Helenahallen F10 Grp 2 IFK Tumba Handboll 2 Ferdig Tibro HK      
02111000 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Grp 5 Kärra HF Gul 19 - 4 Tibro HK 2    
02110805 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Rydshallen F10 Grp 2 BK Heid Röd Ferdig Tibro HK      
02111004 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Grp 7 Elverum Håndball 3 22 - 11 Tibro HK 1    
02110707 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Grp 7 Tyresö Handboll 9 - 9 Tibro HK    
02111609 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Billingskolan F11 Grp 3 Skuru IK 2 Ferdig Tibro HK      
02112010 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 8 Tibro HK 2 - 13 IK Sävehof 1    
02110814 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Rydshallen F10 Grp 2 Tibro HK Ferdig Skuru IK 2      
02111214 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A F11 Grp 3 Tibro HK Ferdig Kärra HF Svart      
02110717 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/16 Final Kärra HF Röd 10 - 8 Tibro HK    
02110514 lø 02/11 16:45 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 B-Slutspel 1/8 Final HK Guldkroken 10 - 9 Tibro HK 2    
02110415 lø 02/11 17:30 lø 02/11 Arena Skövde B F16 B-Slutspel 1/8 Final NKIK 24 - 7 Tibro HK 1    
02110416 lø 02/11 18:15 lø 02/11 Arena Skövde B F10 Grp 2 IK Baltichov Blå Ferdig Tibro HK      
02111116 lø 02/11 19:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B F13 B-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 1 8 - 5 Tibro HK    
03111209 sø 03/11 13:10 sø 03/11 Kavelbrohallen A F10 Grp 2 Tibro HK Ferdig Skövde HF 2      
03110911 sø 03/11 13:30 sø 03/11 Helenahallen F11 Grp 3 HK Aranäs 4 Ferdig Tibro HK      
03112112 sø 03/11 14:20 sø 03/11 Kavelbrohallen B F10 Grp 2 IF Hallby HK Ferdig Tibro HK      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad