Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2020 her.



Fredag 1/11 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01110400 fr 01/11 09:00 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 5 Tibro HK 2 10 - 25 Skara HF 2    
01110700 fr 01/11 09:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 5 Skövde HF 2 24 - 6 Hammarby IF HF    
01111200 fr 01/11 09:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 3 Mariestad AIF 6 - 14 IFK Skövde HK 1    
01112100 fr 01/11 09:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 8 IFK Skövde HK 1 14 - 6 IFK Karlsborg    
01110800 fr 01/11 09:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 1 IF Hallby HK 15 - 9 IFK Skövde HK Vit    
01112000 fr 01/11 09:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 3 IF Hallby HK 2 10 - 9 Skövde HF 1    
01110401 fr 01/11 09:45 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 7 Tibro HK 1 8 - 16 Skövde HF 4    
01111300 fr 01/11 09:45 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 6 Skövde HF 2 16 - 13 IF Hallby HK 1    
01110100 fr 01/11 10:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F16 Grp 3 HK Lidköping 13 - 16 HK Guldkroken    
01110701 fr 01/11 10:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 9 Stenungsunds HK Röd 1 - 11 Skövde HF 3    
01111201 fr 01/11 10:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 4 Skara Handbollsklubb 1 11 - 15 HK Guldkroken Hjo    
01112101 fr 01/11 10:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 4 Ystads IF HF Vit 17 - 7 IFK Skövde HK 2    
01110801 fr 01/11 10:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 4 Åhus Handboll 11 - 15 IFK Skövde HK Blå    
01112001 fr 01/11 10:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 1 IF Hallby HK 1 6 - 6 Skara HF Lila    
01110402 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Arena Skövde B P16 Grp 3 Önnereds HK 2 26 - 13 HK Country    
01111301 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 2 IF Hallby HK 2 23 - 9 Skara HF 1    
01110702 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 3 Huddinge HK 3 12 - 12 Stenungsunds HK Vit    
01111202 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 1 IFK Bankeryd 22 - 9 IFK Karlsborg    
01112102 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 1 Habo Handboll 9 - 15 IFK Skövde HK 3    
01110802 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 2 BK Heid Röd 18 - 7 HK Country    
01110600 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 8 Kärra HF Gul 13 - 9 HK Country    
01112002 fr 01/11 10:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 4 HK Aranäs 2 7 - 7 Skara HF Vit    
01110101 fr 01/11 10:45 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 Grp 2 IFK Skövde HK 2 11 - 16 Skara Handbollsklubb 2    
01110703 fr 01/11 11:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 10 Huddinge HK 1 10 - 4 Bollebygds AFF    
01111203 fr 01/11 11:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 6 IF Hallby HK 1 - 17 IF HV Tidaholm    
01112103 fr 01/11 11:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 7 Täby HBK 21 - 7 HK Country Röd    
01110601 fr 01/11 11:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 7 Tibro HK 7 - 10 IFK Bankeryd 1    
01112003 fr 01/11 11:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 5 HK Aranäs 1 6 - 13 Skövde HF 2    
01110102 fr 01/11 11:15 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F16 Grp 4 IFK Bankeryd 14 - 22 Skövde HF 3    
01110403 fr 01/11 11:15 fr 01/11 Arena Skövde B P16 Grp 6 Önnereds HK 1 18 - 21 IFK Skövde HK Lag 4    
01111302 fr 01/11 11:15 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 2 RP IF Linköping 1 17 - 9 IK Sävehof    
01110500 fr 01/11 11:15 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 1 Skövde HF 1 26 - 15 RP IF Linköping 2    
01110704 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 6 IF Hallby HK 2 9 - 16 Huddinge HK 2    
01110900 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig HK Country 1      
01111204 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 5 HP Skövde 13 - 10 Torslanda HK    
01112104 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 2 Alingsås HK Blå 12 - 11 HK Country Svart    
01110803 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 3 Redbergslids IK 11 - 7 Alingsås Handbollsklubb 2    
01110602 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 2 IK Baltichov Blå 3 - 11 IFK Bankeryd 2    
01111100 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 5 IFK Bankeryd 2 12 - 6 HP Tibro    
01112004 fr 01/11 11:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 6 HK Aranäs 3 10 - 12 HK Lidköping    
01110103 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 1 Skövde HF Rosa Ferdig IK Cyrus      
01110404 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Arena Skövde B P16 Grp 7 RP IF Linköping 1 19 - 10 Redbergslids IK Blå    
01111303 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Arena Skövde C P16 Grp 5 IFK Skövde HK Lag 2 13 - 16 Redbergslids IK Vit    
01111600 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig IF Hallby HK 2      
01110705 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 1 HK Aranäs 3 5 - 12 Skövde HF 1    
01110901 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 2 Skara Handbollsklubb Ferdig HK Country 2      
01111205 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 3 Redbergslids IK 1 12 - 5 Mariestad AIF    
01112105 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 3 Alingsås HK Vit 3 - 10 Skara Handbollsklubb    
01110804 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 1 Torslanda HK Vit 12 - 9 IFK Skövde HK Vit    
01110501 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 5 Skara HF 2 9 - 16 Kärra HF Gul    
01110603 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 4 Kungälvs HK 2 6 - 11 IF Hallby HK 1    
01111000 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Tibro Sporthall A P12 Grp 6 Ystads IF HF Gul 20 - 4 Falköpings AIK HK    
01111101 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 8 Tibro HK 4 - 7 Elverum Håndball 2    
01112005 fr 01/11 12:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 2 HK Country 6 - 5 Elverum Håndball 1    
01110104 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 2 HK Country Ferdig IFK Bankeryd Vit      
01111601 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IFK Bankeryd 2      
01110706 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 5 Kungälvs HK 3 7 - 15 Skövde HF 2    
01110902 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 2 IFK Skövde HK 4 Ferdig IF Hallby HK      
01111206 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 4 HK Aranäs 2 12 - 10 Skara Handbollsklubb 1    
01112106 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 8 IFK Karlsborg 10 - 17 HK Aranäs Vit    
01110805 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 4 IFK Skövde HK Blå 13 - 9 VästeråsIrsta HF Vit    
01110604 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 8 Kungälvs HK 1 9 - 8 HK Country    
01111001 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 1 HK Guldkrok...K Karlsborg 12 - 24 LIF Lindesberg    
01111102 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 8 IK Sävehof 1 15 - 6 IFK Bankeryd Blå    
01112006 fr 01/11 12:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 3 IK Sävehof 1 6 - 9 Skövde HF 2    
01110405 fr 01/11 12:45 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 3 HK Guldkroken 6 - 12 Vetlanda HF 2    
01111304 fr 01/11 12:45 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 1 Redbergslids IK 14 - 9 Vetlanda HF 1    
01110502 fr 01/11 12:45 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 7 Huddinge HK 31 - 14 Tibro HK 1    
01110105 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 Tibro HK Ferdig IFK Bankeryd Blå      
01111602 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Country Ferdig IFK Bankeryd 1      
01110707 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 9 IK Baltichov Vit 9 - 16 Skövde HF 3    
01110903 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Ferdig IK Baltichov 2      
01111207 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 4 IK Sävehof 2 16 - 5 HK Guldkroken Hjo    
01112107 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 1 Redbergslids IK 1 11 - 7 Habo Handboll    
01110806 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 2 HK Country 8 - 16 Torslanda HK Blå    
01110605 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 7 Tibro HK 14 - 5 HK Aranäs 4    
01111103 fr 01/11 13:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 7 Kärra HF Röd 19 - 1 HK Guldkroken    
01111002 fr 01/11 13:15 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 1 Uppsala HK 2 11 - 25 HK Aranäs Blå    
01110106 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 4 HK Aranäs 3 Ferdig HV Tidaholm      
01110406 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 5 Skuru IK 2 33 - 2 Tibro HK 2    
01111305 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Arena Skövde C P16 Grp 2 HK Aranäs Gul 24 - 23 IFK Skövde HK Lag 1    
01111603 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 2 IFK Skövde HK 2 Ferdig IF Hallby HK 1      
01110708 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 3 Stenungsunds HK Vit 3 - 9 HK Aranäs 2    
01110904 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 2 HK Aranäs Ferdig GF Kroppskultur 1      
01111208 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 2 Skara Handbollsklubb 2 13 - 17 IK Sävehof 1    
01112108 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 7 Redbergslids IK 2 6 - 14 IFK Bankeryd 1    
01110807 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 5 HK Guldkroken Hjo 9 - 12 IK Sävehof 1    
01110503 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 6 Kärra HF Röd 11 - 20 Skövde HF 2    
01110606 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 2 Vetlanda HF 7 - 8 IFK Bankeryd 2    
01111104 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 5 Kärra HF 9 - 16 IFK Bankeryd 2    
01112007 fr 01/11 13:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 2 Kärra HF 11 - 5 Skövde HF 1    
01110107 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 4 Gökstens BK 2 Ferdig Hönö IS      
01111604 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 2 HK Aranäs Vit Ferdig Skara Handbollsklubb      
01110709 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 10 Bollebygds AFF 10 - 11 HK Aranäs 1    
01110905 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kärra HF Ferdig IFK Skövde HK 1      
01111209 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 1 Önnereds HK 15 - 5 IFK Karlsborg    
01112109 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 8 IFK Skövde HK 1 17 - 12 RP IF Linköping    
01110808 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 5 RP IF Linköping 1 14 - 10 Alingsås Handbollsklubb 1    
01110607 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 4 Västerviks HF Lag Svart 9 - 8 IF Hallby HK 1    
01111003 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 7 Tyresö Handboll Gul 30 - 12 Skara Handbollsklubb    
01111105 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 5 Huddinge HK Blå 11 - 11 HP Tibro    
01112008 fr 01/11 14:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 2 RP IF Linköping 9 - 7 Redbergslids IK Blå    
01110407 fr 01/11 14:15 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 4 NKIK 15 - 13 IFK Bankeryd    
01111306 fr 01/11 14:15 fr 01/11 Arena Skövde C P16 Grp 2 Halmstad Handboll 16 - 16 Hammarby IF HF Vit    
01110504 fr 01/11 14:15 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F10 Grp 1 Skövde HF 3 Ferdig HK Guldkroken Röd      
01110108 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 4 Redbergslids IK Gul Ferdig Täby HBK 2      
01111605 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 1 Torslanda HK 1 Ferdig NHK 1      
01110710 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 6 Kärra HF Röd 14 - 10 IF Hallby HK 2    
01110906 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 1 GF Kroppskultur 2 Ferdig OV Helsingborg      
01111210 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 1 HK Aranäs 1 20 - 13 IFK Bankeryd    
01112110 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 3 HK Aranäs Blå 12 - 13 Skara Handbollsklubb    
01110809 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 2 RP IF Linköping 2 12 - 14 BK Heid Röd    
01110608 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 4 Gustavsbergs IF HK 11 - 9 Kungälvs HK 2    
01111106 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 6 HK Aranäs Svart 22 - 3 Falköpings AIK HK    
01112009 fr 01/11 14:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 3 Skövde HF 1 10 - 12 IK Sävehof 2    
01110505 fr 01/11 14:45 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F10 Grp 1 BK Heid Vit Ferdig Skövde HF 1      
01111004 fr 01/11 14:45 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 4 IF Hallby HK 2 16 - 25 IFK Skövde HK lag 3    
01110109 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 OV Helsingborg Ferdig Skuru IK 2      
01110408 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 4 Skuru IK 1 15 - 17 Skövde HF 3    
01111307 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Arena Skövde C P16 Grp 5 Tyresö Handboll Röd 21 - 15 RP IF Linköping 2    
01111606 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 2 Torslanda HK 2 Ferdig NHK 2      
01110711 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 6 Huddinge HK 2 13 - 8 H43 Lund 3    
01110907 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde Ferdig Hammarby Handboll      
02111203 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 5 Torslanda HK 8 - 18 IK Baltichov    
01112111 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 8 HK Aranäs Vit 19 - 7 Huddinge HK Vit    
01110810 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 1 Skånela IF 12 - 11 Kärra HF    
01110609 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 8 Årsta AIK HF 13 - 7 Kärra HF Gul    
01111107 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 6 Vassunda IF 9 - 12 Ystads IF HF Gul    
01112010 fr 01/11 15:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 1 Redbergslids IK Vit 9 - 6 HK Country    
01110506 fr 01/11 15:15 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F13 Grp 2 Falköpings AIK HK 6 - 7 HK Country    
01110110 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 Stenungsunds HK Röd Ferdig Kärra HF Svart      
01111607 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 2 Tyresö Handboll Ferdig HK Country      
01110712 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 1 IFK Tumba Handboll 11 - 12 Skövde HF 1    
01110908 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Helenahallen F11 Grp 2 Gökstens BK 1 Ferdig Täby HBK 1      
01111212 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 6 IF HV Tidaholm 16 - 11 Redbergslids IK 2    
01112112 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 7 Täby HBK 13 - 14 IFK Bankeryd 1    
01110811 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 3 H43 Lund 5 - 11 Alingsås Handbollsklubb 2    
01110610 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 7 IFK Bankeryd 1 13 - 4 Tyresö Handboll    
01111005 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 3 IF Hallby HK 1 21 - 10 HK Country    
01111108 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 7 HK Guldkroken 1 - 16 OV Helsingborg 2    
01112011 fr 01/11 15:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 5 Skövde HF 2 15 - 5 HF Orust    
01110409 fr 01/11 15:45 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 2 IK Sävehof 17 - 9 Skara HF 1    
01111308 fr 01/11 15:45 fr 01/11 Arena Skövde C P16 Grp 4 Skuru IK 12 - 16 IK Sävehof    
01110507 fr 01/11 15:45 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F13 Grp 6 Skånela IF 16 - 5 Skåre HK    
01110111 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 4 Alingsås HK Ferdig Gökstens BK 2      
01111608 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 1 HK Aranäs Gul Ferdig Årsta AIK HF      
01110713 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 3 Huddinge HK 3 3 - 11 Skuru IK 1    
01110909 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IK Baltichov 1      
01111213 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 6 Tyresö Handboll Röd 19 - 6 IF Hallby HK    
01112113 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 2 Ystads IF HF Blå 16 - 5 HK Country Svart    
01110812 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 3 VästeråsIrsta HF Svart 10 - 12 Redbergslids IK    
01110611 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 2 Skuru IK 2 17 - 5 IK Baltichov Blå    
01111109 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 7 Kärra HF Röd 20 - 6 HP Warta    
01112012 fr 01/11 16:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 1 Skara HF Lila 9 - 16 Kärra HF Gul    
01110508 fr 01/11 16:15 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P14 Grp 4 HK Aranäs 2 14 - 11 IK Sävehof 2    
01111006 fr 01/11 16:15 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 6 HK Aranäs Vit 24 - 13 Uppsala HK 1    
01110112 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 VästeråsIrsta HF 2 Röd Ferdig HK Aranäs 4      
01110410 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 2 RP IF Linköping 1 16 - 15 IF Hallby HK 2    
01111309 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 3 Elverum Håndball 1 16 - 12 HK Lidköping    
01111609 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 1 NHK 1 Ferdig IF Hallby HK 2      
01110714 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 10 H43 Lund 2 7 - 15 Huddinge HK 1    
01110910 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Helenahallen P10 Grp 2 Skara Handbollsklubb Ferdig GF Kroppskultur 1      
01111214 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 2 Hammarby Handboll 17 - 18 IFK Skövde HK 2    
01112114 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 2 Tyresö Handboll 16 - 5 Alingsås HK Blå    
01110813 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 4 VästeråsIrsta HF Vit 14 - 12 Åhus Handboll    
01110612 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Stöpenhallen F12 Grp 4 Gustavsbergs IF HK 6 - 14 Västerviks HF Lag Svart    
01111110 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 5 Kärra HF 9 - 5 Huddinge HK Blå    
01112013 fr 01/11 16:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 3 Gustavsbergs IF HK 11 - 14 Skövde HF 2    
01110509 fr 01/11 16:45 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 1 Vetlanda HF 1 7 - 27 Skövde HF 1    
01110113 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 Grp 1 Bollstanäs SK 12 - 5 HK Aranäs 3    
01111610 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Billingskolan P11 Grp 2 Tyresö Handboll Ferdig HK Aranäs Vit      
01110715 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Fjärilshallen F12 Grp 5 Hammarby IF HF 9 - 16 H43 Lund 1    
01110911 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Helenahallen F10 Grp 2 HK Country Svart Ferdig BK Heid Röd      
01112115 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 1 Redbergslids IK 1 8 - 14 IK Sund    
01110814 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 4 Kungälvs HK 3 - 13 IK Sävehof 2    
01110613 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Stöpenhallen F13 Grp 1 Vetlanda HF 3 - 12 IF Hallby HK 1    
01111007 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 1 HK Aranäs Blå 22 - 18 Grankulla IFK    
01111111 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B P12 Grp 6 Vassunda IF 9 - 16 HK Aranäs Svart    
01112014 fr 01/11 17:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 3 Skara HF 4 - 11 IK Sävehof 1    
01110411 fr 01/11 17:15 fr 01/11 Arena Skövde B P16 Grp 3 Hammarby IF HF Grön 16 - 24 Önnereds HK 2    
01111310 fr 01/11 17:15 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 6 IF Hallby HK 1 19 - 13 Elverum Håndball 2    
01110114 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 1 HK Aranäs 1 Ferdig IK Cyrus      
01111611 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Billingskolan F12 Grp 9 Haninge HK 18 - 8 Stenungsunds HK Röd    
01110716 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Fjärilshallen F11 Grp 4 IF Hallby HK Ferdig Skövde HF Svart      
01110912 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Helenahallen F10 Grp 1 BK Heid Svart Ferdig HK Country Röd      
01111216 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 5 Åhus Handboll 9 - 15 HP Skövde    
01112116 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 3 Skogås HK Grön 11 - 10 Alingsås HK Vit    
01110815 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 5 Alingsås Handbollsklubb 1 17 - 9 HK Guldkroken Hjo    
01110510 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Grp 1 RP IF Linköping 2 23 - 12 Redbergslids IK    
01110614 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Stöpenhallen F13 Grp 4 Skara HF Vit 14 - 5 H43 Lund    
01111112 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 8 IFK Bankeryd Blå 6 - 8 Tibro HK    
01112015 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 1 IK Sävehof 2 9 - 6 Redbergslids IK Vit    
01111008 fr 01/11 17:45 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 1 Uppsala HK 2 16 - 19 HK Guldkrok...K Karlsborg    
01110115 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Grp 3 OV Helsingborg Ferdig Tibro HK      
01110412 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 4 NKIK 13 - 16 Skuru IK 1    
01111311 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Arena Skövde C F16 Grp 7 Skövde HF 4 18 - 12 Elverum Håndball 3    
01111612 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Billingskolan F10 Grp 1 IK Baltichov Vit Ferdig Skuru IK 1      
01110717 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Skuru IK 2 Ferdig Skövde HF Röd      
01110913 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Helenahallen F10 Grp 1 IFK Tumba Handboll 1 Ferdig Katrineholms AIK      
01111217 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 3 IFK Skövde HK 1 13 - 14 Spånga HK    
01112117 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 4 IFK Skövde HK 2 8 - 17 Skogås HK Vit    
01110816 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 5 Hammarby Handboll 7 - 11 IK Sävehof 1    
01110615 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Stöpenhallen F13 Grp 4 IL Runar Håndball Hvit 13 - 11 HK Aranäs 2    
01111113 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 7 OV Helsingborg 2 12 - 6 HP Warta    
01112016 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 2 Redbergslids IK Blå 8 - 7 Kärra HF    
01110511 fr 01/11 18:15 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 7 Skara Handbollsklubb 13 - 23 RP IF Linköping 1    
01110116 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Grp 5 HF Orust 10 - 18 Tyresö Handboll    
01111613 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Billingskolan F10 Grp 2 HV Tidaholm Ferdig HK Guldkroken Vit      
01110718 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Fjärilshallen F11 Grp 1 Skövde HF Rosa Ferdig Tyresö Handboll Röd      
01110914 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Helenahallen F10 Grp 2 IK Baltichov Blå Ferdig HK Country Svart      
01111218 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 1 HK Aranäs 1 12 - 12 Önnereds HK    
01112118 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Kavelbrohallen B P12 Grp 4 Ystads IF HF Vit 19 - 8 IF Hallby HK    
01110817 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Rydshallen P13 Grp 1 Skånela IF 8 - 11 Torslanda HK Vit    
01110616 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Stöpenhallen F13 Grp 3 IL Runar Håndball Sort 8 - 7 IF Hallby HK 2    
01111009 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 7 Redbergslids IK Blå 18 - 27 Tyresö Handboll Gul    
01111114 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Tibro Sporthall B F13 Grp 2 Elverum Håndball 1 7 - 18 OV Helsingborg 1    
01112017 fr 01/11 18:30 fr 01/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Grp 1 HK Silwing-Troja 19 - 4 HK Country    
01110413 fr 01/11 18:45 fr 01/11 Arena Skövde B F16 Grp 5 Kärra HF Gul 16 - 24 Skuru IK 2    
01111312 fr 01/11 18:45 fr 01/11 Arena Skövde C P13 Grp 1 Kärra HF 6 - 10 IF Hallby HK    
01110117 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 Grp 1 Bollstanäs SK 19 - 6 IFK Tumba Handboll    
01111614 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Billingskolan F10 Grp 2 Skuru IK 2 Ferdig Skövde HF 2      
01110719 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Fjärilshallen F11 Grp 2 Gökstens BK 1 Ferdig Skövde HF Vit      
01110915 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Helenahallen F10 Grp 2 IFK Tumba Handboll 2 Ferdig Tibro HK      
01111219 fr 01/11 19:00 fr 01/11 Kavelbrohallen A P14 Grp 6 Redbergslids IK 2 15 - 13 Tyresö Handboll Röd