Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2020 her.

Flickor 10

Group 1




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01110504 fr 01/11 14:15 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon Skövde HF 3 Ferdig HK Guldkroken Röd      
01110505 fr 01/11 14:45 fr 01/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon BK Heid Vit Ferdig Skövde HF 1      
01110912 fr 01/11 17:30 fr 01/11 Helenahallen BK Heid Svart Ferdig HK Country Röd      
01111612 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Billingskolan IK Baltichov Vit Ferdig Skuru IK 1      
01110913 fr 01/11 18:00 fr 01/11 Helenahallen IFK Tumba Handboll 1 Ferdig Katrineholms AIK      
02110905 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Helenahallen HK Country Röd Ferdig BK Heid Vit      
02110907 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Helenahallen Skövde HF 1 Ferdig IFK Tumba Handboll 1      
02110812 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Rydshallen BK Heid Vit Ferdig IFK Tumba Handboll 1      
02110712 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Fjärilshallen BK Heid Svart Ferdig Skuru IK 1      
02110912 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Helenahallen HK Country Röd Ferdig IK Baltichov Vit      
02110815 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Rydshallen IFK Tumba Handboll 1 Ferdig HK Guldkroken Röd      
02110916 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Helenahallen IK Baltichov Vit Ferdig Skövde HF 3      
02111618 lø 02/11 17:00 lø 02/11 Billingskolan Katrineholms AIK Ferdig BK Heid Svart      
02110818 lø 02/11 17:00 lø 02/11 Rydshallen BK Heid Vit Ferdig Skuru IK 1      
02111621 lø 02/11 18:30 lø 02/11 Billingskolan Katrineholms AIK Ferdig HK Guldkroken Röd      
02110921 lø 02/11 19:00 lø 02/11 Helenahallen Skövde HF 1 Ferdig IK Baltichov Vit      
02110924 lø 02/11 20:30 lø 02/11 Helenahallen Skövde HF 1 Ferdig Skuru IK 1      
03110902 sø 03/11 09:00 sø 03/11 Helenahallen HK Guldkroken Röd Ferdig Skuru IK 1      
03111106 sø 03/11 11:05 sø 03/11 Tibro Sporthall B Skövde HF 3 Ferdig IFK Tumba Handboll 1      
03111107 sø 03/11 11:35 sø 03/11 Tibro Sporthall B Katrineholms AIK Ferdig HK Country Röd      
03110909 sø 03/11 12:30 sø 03/11 Helenahallen HK Guldkroken Röd Ferdig BK Heid Svart      
03111110 sø 03/11 13:15 sø 03/11 Tibro Sporthall B IK Baltichov Vit Ferdig BK Heid Vit      
03111008 sø 03/11 13:15 sø 03/11 Tibro Sporthall A Skövde HF 1 Ferdig Katrineholms AIK      
03110912 sø 03/11 14:00 sø 03/11 Helenahallen BK Heid Svart Ferdig Skövde HF 3      
03110915 sø 03/11 15:30 sø 03/11 Helenahallen HK Country Röd Ferdig Skövde HF 3      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad