Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2019. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2020 här.

Rydshallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02110800 lö 02/11 08:00 lö 02/11 P13 Grp 1 Kärra HF 14 - 11 IFK Skövde HK Vit    
02110801 lö 02/11 08:30 lö 02/11 P13 Grp 4 IK Sävehof 2 12 - 17 IFK Skövde HK Blå    
02110802 lö 02/11 09:00 lö 02/11 P13 Grp 4 Åhus Handboll 13 - 10 Kungälvs HK    
02110803 lö 02/11 09:30 lö 02/11 F10 Grp 2 IK Baltichov Blå Färdig HV Tidaholm      
02110804 lö 02/11 10:00 lö 02/11 P11 Grp 2 Skara Handbollsklubb Färdig IFK Bankeryd 1      
02110805 lö 02/11 10:30 lö 02/11 F10 Grp 2 BK Heid Röd Färdig Tibro HK      
02110806 lö 02/11 11:00 lö 02/11 P13 Grp 1 IFK Skövde HK Vit 7 - 14 Skånela IF    
02110807 lö 02/11 11:30 lö 02/11 P13 Grp 2 Torslanda HK Blå 7 - 11 BK Heid Röd    
02110808 lö 02/11 12:00 lö 02/11 P13 Grp 2 RP IF Linköping 2 13 - 6 HK Country    
02110809 lö 02/11 12:30 lö 02/11 P14 Grp 1 IFK Karlsborg 5 - 23 HK Aranäs 1    
02110810 lö 02/11 13:00 lö 02/11 P14 Grp 1 Önnereds HK 17 - 17 IFK Bankeryd    
02110811 lö 02/11 13:30 lö 02/11 P13 Grp 4 Kungälvs HK 9 - 12 IFK Skövde HK Blå    
02110812 lö 02/11 14:00 lö 02/11 F10 Grp 1 BK Heid Vit Färdig IFK Tumba Handboll 1      
02110813 lö 02/11 14:30 lö 02/11 F10 Grp 2 HK Guldkroken Vit Färdig IFK Tumba Handboll 2      
02110814 lö 02/11 15:00 lö 02/11 F10 Grp 2 Tibro HK Färdig Skuru IK 2      
02110815 lö 02/11 15:30 lö 02/11 F10 Grp 1 IFK Tumba Handboll 1 Färdig HK Guldkroken Röd      
02110816 lö 02/11 16:00 lö 02/11 F10 Grp 2 HV Tidaholm Färdig IFK Tumba Handboll 2      
02110817 lö 02/11 16:30 lö 02/11 P10 Grp 1 HP Skövde Färdig OV Helsingborg      
02110818 lö 02/11 17:00 lö 02/11 F10 Grp 1 BK Heid Vit Färdig Skuru IK 1      
02110819 lö 02/11 17:30 lö 02/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final HK Guldkroken Hjo 6 - 8 Kärra HF    
02110820 lö 02/11 18:00 lö 02/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final H43 Lund 14 - 4 Kungälvs HK    
02110821 lö 02/11 18:30 lö 02/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 6 - 7 VästeråsIrsta HF Svart    
02110822 lö 02/11 19:00 lö 02/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final Åhus Handboll 15 - 8 Hammarby Handboll    
02110823 lö 02/11 19:30 lö 02/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final RP IF Linköping 1 6 - 13 Skånela IF    
02110824 lö 02/11 20:00 lö 02/11 P13 A-Slutspel 1/8 Final Torslanda HK Blå 8 - 7 Alingsås Handbollsklubb 2    
02110825 lö 02/11 20:30 lö 02/11 P13 B-Slutspel 1/8 Final VästeråsIrsta HF Vit 9 - 10 IFK Skövde HK Vit    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad