Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

IFK Skövde HK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02111200 fr 02/11 09:00 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 10 Redbergslids IK 3 14 - 10 IFK Skövde HK 1    
02110500 fr 02/11 09:00 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 4 IFK Skövde HK 1 20 - 15 IK Sävehof 3    
02111201 fr 02/11 09:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 4 KFUM Trollhättan KFUM TV 13 - 12 IFK Skövde HK 2    
02110801 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 3 IFK Bankeryd 4 - 8 IFK Skövde HK 1    
02111000 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 5 Vetlanda HF 13 - 12 IFK Skövde HK 2    
02111602 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 6 IFK Bankeryd 1 8 - 9 IFK Skövde HK 3    
02110805 fr 02/11 12:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 5 IFK Skövde HK 2 5 - 11 Redbergslids IK    
02111003 fr 02/11 12:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 2 IFK Skövde HK 3 13 - 24 IK Sävehof 1    
02111606 fr 02/11 12:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 6 IFK Bankeryd 1 9 - 7 IFK Skövde HK 3    
02111208 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 10 IFK Skövde HK 1 9 - 11 Ale HF    
02111004 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 5 Åkersberga HK 21 - 16 IFK Skövde HK 2    
02110907 fr 02/11 13:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig Kungälvs HK Grön      
02110908 fr 02/11 14:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig IFK Skövde HK 3      
02111610 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 4 HK Aranäs Vit 16 - 5 IFK Skövde HK 1    
02110609 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Stöpenhallen P14 Grp 4 IFK Skövde HK 2 15 - 7 IK Sävehof    
02110909 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig HK Country 2      
02111314 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Arena Skövde C P14 Grp 9 IFK Skövde HK 1 10 - 10 Elverum Håndball 1    
02110911 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig Mariestads AIF      
02111612 fr 02/11 15:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 5 IFK Skövde HK 2 15 - 13 Habo Handboll    
02110613 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Stöpenhallen P14 Grp 4 Fjellhammer 2 6 - 17 IFK Skövde HK 2    
02110816 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 3 IFK Skövde HK 1 16 - 4 Kärra HF    
02111011 fr 02/11 18:15 fr 02/11 Tibro Sporthall A P16 Grp 2 RP IF Linköping 3 16 - 23 IFK Skövde HK 3    
02110819 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 5 IFK Skövde HK 2 7 - 10 IFK Tumba    
02110516 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 4 Uppsala HK 2 19 - 16 IFK Skövde HK 1    
02111221 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 4 IFK Skövde HK 2 10 - 17 Redbergslids IK 2    
02110920 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IF Hallby HK 2 Ferdig IFK Skövde HK 2      
02111621 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 4 IFK Skövde HK 1 3 - 10 Hammarby IF HF    
02110423 fr 02/11 20:15 fr 02/11 Arena Skövde B P14 Grp 9 IFK Skövde HK 1 16 - 8 LVHK Svart    
02111622 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 5 Skogås HK 11 - 8 IFK Skövde HK 2    
02110621 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Stöpenhallen P14 Grp 4 IFK Skövde HK 2 14 - 10 IK Sävehof    
02111623 fr 02/11 21:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 6 Torslanda HK Blå 8 - 6 IFK Skövde HK 3    
03110100 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 Grp 4 Fjellhammer 2 7 - 19 IFK Skövde HK 2    
03110900 lø 03/11 08:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig Kungälvs HK Grön      
03111201 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 4 IK Bolton 11 - 11 IFK Skövde HK 2    
03110901 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Ferdig IFK Skövde HK 1      
03110902 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Norrköpings HK NHK I      
03110803 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Rydshallen P12 Grp 3 HK Silwing Troja 13 - 8 IFK Skövde HK 1    
03110502 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Grp 2 IF Hallby HK 1 5 - 26 IFK Skövde HK 3    
03111604 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 4 Alingsås HK Blå 6 - 12 IFK Skövde HK 1    
03111204 lø 03/11 10:00 lø 03/11 Kavelbrohallen A P13 Grp 10 IFK Strängnäs 14 - 9 IFK Skövde HK 1    
03110905 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig HK Country 1      
03111606 lø 03/11 11:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 6 IFK Skövde HK 3 11 - 9 Torslanda HK Blå    
03110907 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Blå Ferdig IFK Skövde HK 3      
03111608 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 5 HK Country Röd 6 - 10 IFK Skövde HK 2    
03111909 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Skara Vilanhallen 2 P14 Grp 9 Vetlanda HF 10 - 15 IFK Skövde HK 1    
03110810 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Rydshallen P12 Grp 5 BK Heid 2 Svart 9 - 6 IFK Skövde HK 2    
03110107 lø 03/11 13:10 lø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 Grp 5 IFK Skövde HK 2 15 - 16 Enköping HF    
03111711 lø 03/11 13:45 lø 03/11 Skara Idrottshall P16 Grp 4 IFK Skövde HK 1 12 - 18 LIF Lindesberg    
03110912 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig IF Hallby HK 1      
03110814 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK Vit 7 - 12 IFK Skövde HK 1    
03110914 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig IFK Skövde HK 1      
03110915 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Norrköpings HK NHK II      
03111615 lø 03/11 15:30 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final IFK Bankeryd 2 14 - 7 IFK Skövde HK 2    
03111616 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Billingskolan P11 A-Slutspel 1/8 Final Skogås HK 18 - 9 IFK Skövde HK 3    
03111114 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Tibro Sporthall B P13 B-Slutspel 1/16 Final Eskilstuna GUIF 19 - 10 IFK Skövde HK 1    
03110919 lø 03/11 17:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Kungälvs HK Grön Ferdig IFK Skövde HK 2      
03110920 lø 03/11 18:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IF Hallby HK 2      
03110820 lø 03/11 18:30 lø 03/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final IF Hallby HK 9 - 5 IFK Skövde HK 2    
03111719 lø 03/11 18:55 lø 03/11 Skara Idrottshall P14 A-Slutspel 1/8 Final IK Lågan 16 - 15 IFK Skövde HK 1    
03110515 lø 03/11 19:20 lø 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 B-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 1 15 - 18 IFK Skövde HK 2    
03111120 lø 03/11 19:30 lø 03/11 Tibro Sporthall B P13 B-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK 2 7 - 9 Eskilstuna GUIF    
03110824 lø 03/11 20:30 lø 03/11 Rydshallen P14 A-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK 2 17 - 10 Skuru IK    
03110119 lø 03/11 20:30 lø 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 A-Slutspel 1/8 Final IFK Skövde HK 3 26 - 13 HP Tibro    
04110800 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Rydshallen P12 A-Slutspel 1/4 Final BK Heid 1 Röd 12 - 8 IFK Skövde HK 1    
04110500 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 B-Slutspel 1/4 Final Elverum Håndball 2 26 - 17 IFK Skövde HK 2    
04111900 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Skara Vilanhallen 2 P14 A-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 2 12 - 9 Torslanda HK 2    
04111601 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 1 6 - 5 HK Country Röd    
04110901 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig Norrköpings HK NHK I      
04111303 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 1 16 - 17 Åkersberga HK    
04111804 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 P14 A-Slutspel Semi final Alingsås HK Alingsås HH 1 16 - 15 IFK Skövde HK 2    
04110905 sø 04/11 10:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig IF Hallby HK 1      
04110906 sø 04/11 11:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig Skara HK      
04110504 sø 04/11 11:05 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 A-Slutspel 1/4 Final Uppsala HK 3 10 - 15 IFK Skövde HK 3    
04111606 sø 04/11 11:40 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel Semi final RP IF Linköping 4 - 5 IFK Skövde HK 1    
04111609 sø 04/11 13:30 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel Final IFK Skövde HK 1 8 - 7 Alingsås HK Blå    
04110506 sø 04/11 14:15 sø 04/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 A-Slutspel Semi final IFK Skövde HK 3 18 - 16 LIF Lindesberg    
04110913 sø 04/11 14:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 1 Ferdig Mariestads AIF      
04110113 sø 04/11 17:40 sø 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 A-Slutspel Final IFK Skövde HK 3 7 - 14 IK Sävehof 1    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad