Detta är resultaten från Skadevi Handbollscup 2018. Se de senaste resultaten från Skadevi Handbollscup 2019 här.

H43 Lund HF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02111112 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Tibro Sporthall B F11 Grp 6 Alingsås HK 2 4 - 9 H43 Lund HF 2    
02112014 fr 02/11 16:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 10 H43 Lund HF 2 15 - 9 Hammarby IF HF    
02112015 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 7 Haslum IL Håndball 2 5 - 25 H43 Lund HF 1    
02110614 fr 02/11 17:00 fr 02/11 Stöpenhallen P14 Grp 3 H43 Lund HF 3 9 - 14 Fjellhammer 1    
02110721 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 Mölndals HF 9 - 12 H43 Lund HF 1    
02112020 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 10 HK Aranäs Vit 9 - 13 H43 Lund HF 2    
02110619 fr 02/11 19:30 fr 02/11 Stöpenhallen P14 Grp 3 H43 Lund HF 3 13 - 7 HK Aranäs Blå    
02112022 fr 02/11 20:30 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 7 H43 Lund HF 1 12 - 24 Önnereds HK    
02110725 fr 02/11 21:30 fr 02/11 Fjärilshallen F11 Grp 3 H43 Lund HF 1 12 - 5 Göksten 1    
02111624 fr 02/11 21:30 fr 02/11 Billingskolan F11 Grp 6 H43 Lund HF 2 10 - 10 Göksten 2    
03110400 lö 03/11 08:00 lö 03/11 Arena Skövde B P14 Grp 3 Skuru IK 11 - 10 H43 Lund HF 3    
03110505 lö 03/11 11:30 lö 03/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P14 Grp 10 IF Hallby HK 10 - 18 H43 Lund HF 2    
03111008 lö 03/11 12:00 lö 03/11 Tibro Sporthall A P14 Grp 7 HK Country 04 10 - 15 H43 Lund HF 1    
03110611 lö 03/11 13:30 lö 03/11 Stöpenhallen F11 Grp 3 H43 Lund HF 1 11 - 11 Skara HF    
03110711 lö 03/11 13:30 lö 03/11 Fjärilshallen F11 Grp 6 H43 Lund HF 2 11 - 5 Skövde HF Röd    
03110111 lö 03/11 15:30 lö 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 A-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK 14 - 21 H43 Lund HF 1    
03110618 lö 03/11 17:30 lö 03/11 Stöpenhallen F11 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 1 13 - 10 Torslanda HK 1    
03110619 lö 03/11 18:00 lö 03/11 Stöpenhallen F11 A-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 2 7 - 8 Kärra HF 1    
03110116 lö 03/11 18:30 lö 03/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P14 A-Slutspel 1/8 Final Alingsås HK Alingsås HH 1 19 - 16 H43 Lund HF 1    
03111920 lö 03/11 18:55 lö 03/11 Skara Vilanhallen 2 P14 A-Slutspel 1/8 Final Önnereds HK 21 - 9 H43 Lund HF 2    
03110621 lö 03/11 19:00 lö 03/11 Stöpenhallen F11 A-Slutspel 1/4 Final H43 Lund HF 1 9 - 7 Kärra HF 1    
03111123 lö 03/11 21:10 lö 03/11 Tibro Sporthall B P14 B-Slutspel 1/8 Final H43 Lund HF 3 19 - 14 Vetlanda HF    
04111301 sö 04/11 08:30 sö 04/11 Arena Skövde C F11 A-Slutspel Semifinal Eskilstuna GUIF 2 6 - 8 H43 Lund HF 1    
04110603 sö 04/11 09:50 sö 04/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel 1/4 Final H43 Lund HF 3 22 - 10 IFK Karlsborg    
04110105 sö 04/11 11:25 sö 04/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 A-Slutspel Final Skuru IK Grön 15 - 7 H43 Lund HF 1    
04110605 sö 04/11 12:15 sö 04/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel Semifinal Alingsås HK 3 18 - 17 H43 Lund HF 3    
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad