Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2019. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2020 her.



Lørdag 2/11 (Dag 2)

  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110100 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 Pulje 2 IFK Bankeryd 2 11 - 9 Skuru IK 2    
02110400 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Arena Skövde B P16 Pulje 1 LIF Lindesberg 19 - 10 Uppsala HK 2    
02111300 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 6 IFK Skövde HK Lag 4 18 - 17 HK Aranäs Vit    
02111600 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 3 OV Helsingborg Finished Stenungsunds HK Röd      
02110700 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 1 Skövde HF 1 3 - 14 Bollstanäs SK    
02110900 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Kärra HF Finished OV Helsingborg      
02112100 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 12 - 7 Redbergslids IK 1    
02110800 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 1 Kärra HF 14 - 11 IFK Skövde HK Vit    
02110500 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Pulje 3 Vetlanda HF 2 7 - 20 HK Lidköping    
02110600 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Stöpenhallen F12 Pulje 1 IFK Tumba Handboll 10 - 7 HK Aranäs 3    
02111000 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 5 Kärra HF Gul 19 - 4 Tibro HK 2    
02111100 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 1 IF Hallby HK 15 - 15 Torslanda HK Vit    
02112000 lø 02/11 08:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Pulje 1 HK Silwing-Troja 12 - 4 Redbergslids IK Vit    
02110101 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 Pulje 2 Vetlanda HF 9 - 4 IK Baltichov Blå    
02111601 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 3 Kärra HF Svart Finished VästeråsIrsta HF 2 Röd      
02110701 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 5 H43 Lund 1 8 - 9 Skövde HF 2    
02110901 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Helenahallen F10 Pulje 2 Skövde HF 2 Finished IFK Tumba Handboll 2      
02111201 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 4 HK Guldkroken Hjo 6 - 17 HK Aranäs 2    
02112101 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 1 IK Sund 17 - 5 Habo Handboll    
02110801 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 4 IK Sävehof 2 12 - 17 IFK Skövde HK Blå    
02110601 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Stöpenhallen F12 Pulje 5 Hammarby IF HF 7 - 9 Kungälvs HK 3    
02111101 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 5 HK Guldkroken Hjo 8 - 9 RP IF Linköping 1    
02112001 lø 02/11 08:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Pulje 1 HK Country 8 - 13 IK Sävehof 2    
02110401 lø 02/11 08:45 lø 02/11 Arena Skövde B P16 Pulje 1 Grankulla IFK 17 - 13 HK Guldkrok...K Karlsborg    
02111301 lø 02/11 08:45 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 6 Uppsala HK 1 14 - 31 Önnereds HK 1    
02110501 lø 02/11 08:45 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Pulje 3 Elverum Håndball 1 17 - 8 HK Guldkroken    
02111001 lø 02/11 08:45 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 5 Skuru IK 2 19 - 8 Skara HF 2    
02110102 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 Pulje 8 Kungälvs HK 1 4 - 11 Kärra HF Gul    
02111602 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 2 Täby HBK 1 Finished Skövde HF Vit      
02110702 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 9 Skövde HF 3 7 - 12 Haninge HK    
02110902 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Helenahallen P11 Pulje 2 Torslanda HK 2 Finished Tyresö Handboll      
02111202 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 4 IK Sävehof 2 14 - 6 Skara Handbollsklubb 1    
02112102 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 8 RP IF Linköping 7 - 14 HK Aranäs Vit    
02110802 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 4 Åhus Handboll 13 - 10 Kungälvs HK    
02110602 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Stöpenhallen F12 Pulje 3 HK Aranäs 2 4 - 3 Huddinge HK 3    
02111102 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 5 Alingsås Handbollsklubb 1 18 - 6 Hammarby Handboll    
02112002 lø 02/11 09:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Pulje 3 Skövde HF 2 8 - 9 Skara HF    
02110103 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 Pulje 8 HK Country 9 - 13 Årsta AIK HF    
02110402 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Arena Skövde B P16 Pulje 2 Halmstad Handboll 19 - 24 HK Aranäs Gul    
02111302 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 3 HK Country 6 - 21 Hammarby IF HF Grön    
02111603 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 Finished Årsta AIK HF      
02110703 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 9 Stenungsunds HK Röd 4 - 9 IK Baltichov Vit    
02110903 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Helenahallen P11 Pulje 2 NHK 2 Finished IF Hallby HK 1      
02112103 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 8 IFK Karlsborg 16 - 8 Huddinge HK Vit    
02110803 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 2 IK Baltichov Blå Finished HV Tidaholm      
02110502 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Pulje 6 Elverum Håndball 2 11 - 14 Skövde HF 2    
02110603 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Stöpenhallen F12 Pulje 3 Stenungsunds HK Vit 3 - 7 Skuru IK 1    
02111002 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 4 IFK Bankeryd 10 - 20 Skuru IK 1    
02111103 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B F14 Pulje 3 IK Sävehof 1 15 - 10 Gustavsbergs IF HK    
02112003 lø 02/11 09:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Pulje 2 Redbergslids IK Blå 9 - 6 Skövde HF 1    
02110104 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F11 Pulje 4 Täby HBK 2 Finished HK Aranäs 3      
02111604 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 1 Kärra HF Röd Finished Skuru IK 1      
02110704 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 4 IF Hallby HK 1 12 - 5 Gustavsbergs IF HK    
02110904 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 Finished Hammarby Handboll      
02111204 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 3 Redbergslids IK 1 11 - 11 IFK Skövde HK 1    
02112104 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 4 IF Hallby HK 11 - 10 IFK Skövde HK 2    
02110804 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Rydshallen P11 Pulje 2 Skara Handbollsklubb Finished IFK Bankeryd 1      
02110604 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Stöpenhallen F12 Pulje 10 HK Aranäs 1 7 - 15 Huddinge HK 1    
02111104 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 3 Alingsås Handbollsklubb 2 9 - 8 VästeråsIrsta HF Svart    
02112004 lø 02/11 10:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F14 Pulje 2 Kärra HF 7 - 10 RP IF Linköping    
02110403 lø 02/11 10:15 lø 02/11 Arena Skövde B P16 Pulje 2 Hammarby IF HF Vit 15 - 19 IFK Skövde HK Lag 1    
02111303 lø 02/11 10:15 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 3 IF Hallby HK 1 16 - 29 Önnereds HK 2    
02110503 lø 02/11 10:15 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 Pulje 6 IF Hallby HK 1 22 - 12 Kärra HF Röd    
02111003 lø 02/11 10:15 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 4 Skövde HF 3 19 - 14 NKIK    
02110105 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P10 Pulje 2 Skara Handbollsklubb Finished HK Aranäs      
02111605 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 3 VästeråsIrsta HF 2 Röd Finished Stenungsunds HK Röd      
02110705 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 4 Västerviks HF Lag Svart 18 - 9 Kungälvs HK 2    
02110905 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Country Röd Finished BK Heid Vit      
02111205 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 3 Spånga HK 12 - 10 Mariestad AIF    
02112105 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 4 Skogås HK Vit 15 - 13 Ystads IF HF Vit    
02110805 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 2 BK Heid Röd Finished Tibro HK      
02110605 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Stöpenhallen F12 Pulje 10 Bollebygds AFF 7 - 6 H43 Lund 2    
02111105 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 3 H43 Lund 11 - 14 Redbergslids IK    
02112005 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 3 IL Runar Håndball Sort 9 - 11 Skövde HF 1    
02110106 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P11 Pulje 1 HK Aranäs Gul Finished IF Hallby HK 2      
02110404 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Arena Skövde B P16 Pulje 1 LIF Lindesberg 7 - 17 HK Aranäs Blå    
02111304 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 5 Tyresö Handboll Röd 11 - 21 IFK Skövde HK Lag 2    
02111606 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 2 Kärra HF Gul Finished Gökstens BK 1      
02110706 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 7 HK Aranäs 4 3 - 10 IFK Bankeryd 1    
02110906 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished OV Helsingborg      
02111206 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 6 Redbergslids IK 2 19 - 4 IF Hallby HK    
02112106 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 5 HP Tibro 6 - 13 Kärra HF    
02110806 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 1 IFK Skövde HK Vit 7 - 14 Skånela IF    
02110504 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 7 Tyresö Handboll Gul 21 - 17 RP IF Linköping 1    
02110606 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 2 HK Country Svart 8 - 13 Tyresö Handboll    
02111004 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 7 Elverum Håndball 3 22 - 11 Tibro HK 1    
02111106 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Tibro Sporthall B F12 Pulje 6 Huddinge HK 2 10 - 8 Kärra HF Röd    
02112006 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 3 IK Sävehof 2 5 - 3 IF Hallby HK 2    
02110107 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 2 Elverum Håndball 1 9 - 8 Falköpings AIK HK    
02111607 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 2 HK Aranäs Vit Finished IFK Skövde HK 2      
02110707 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 7 Tyresö Handboll 9 - 9 Tibro HK    
02110907 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 Skövde HF 1 Finished IFK Tumba Handboll 1      
02111207 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 6 Tyresö Handboll Röd 11 - 14 IF HV Tidaholm    
02112107 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 5 Huddinge HK Blå 9 - 15 IFK Bankeryd 2    
02110807 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 2 Torslanda HK Blå 7 - 11 BK Heid Röd    
02110607 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 2 Ystads IF HF Blå 18 - 5 Alingsås HK Blå    
02111107 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B F12 Pulje 6 H43 Lund 3 16 - 8 IF Hallby HK 2    
02112007 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 5 Tyresö Handboll 13 - 8 Skövde HF 2    
02110405 lø 02/11 11:45 lø 02/11 Arena Skövde B P16 Pulje 1 Grankulla IFK 24 - 16 Uppsala HK 2    
02111305 lø 02/11 11:45 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 5 Redbergslids IK Vit 14 - 15 RP IF Linköping 2    
02110505 lø 02/11 11:45 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P16 Pulje 7 Skara Handbollsklubb 18 - 22 Redbergslids IK Blå    
02111005 lø 02/11 11:45 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 1 Redbergslids IK 16 - 18 Skövde HF 1    
02110108 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 6 Skånela IF 19 - 7 HK Aranäs 3    
02111608 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 1 Torslanda HK 1 Finished IFK Skövde HK 3      
02110708 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 4 Skövde HF Svart Finished Gökstens BK 2      
02110908 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IK Baltichov 1 Finished IFK Skövde HK 3      
02111208 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 5 IK Baltichov 13 - 13 HP Skövde    
02112108 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B F11 Pulje 2 HK Aranäs 2 Finished IFK Bankeryd Vit      
02110808 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 2 RP IF Linköping 2 13 - 6 HK Country    
02110608 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 3 Skara Handbollsklubb 6 - 10 Skogås HK Grön    
02111108 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 5 RP IF Linköping 1 11 - 6 Hammarby Handboll    
02112008 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 7 HP Warta 7 - 2 HK Guldkroken    
02110109 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 6 Skåre HK 3 - 10 HK Lidköping    
02110406 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Arena Skövde B F11 Pulje 3 HK Aranäs 4 Finished IFK Bankeryd Blå      
02111306 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 4 IFK Skövde HK lag 3 22 - 14 Skuru IK    
02111609 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 3 Skuru IK 2 Finished Tibro HK      
02110709 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 1 Skövde HF Rosa Finished Gökstens BK 3      
02110909 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Helenahallen F10 Pulje 2 Skuru IK 2 Finished HV Tidaholm      
02111209 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 5 Åhus Handboll 12 - 11 Torslanda HK    
02112109 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 8 HK Aranäs Vit 17 - 5 IFK Skövde HK 1    
02110809 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Rydshallen P14 Pulje 1 IFK Karlsborg 5 - 23 HK Aranäs 1    
02110506 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F11 Pulje 3 Kärra HF Svart Finished OV Helsingborg      
02110609 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 3 Alingsås HK Vit 7 - 18 HK Aranäs Blå    
02111006 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 1 RP IF Linköping 2 16 - 9 Vetlanda HF 1    
02111109 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 5 IK Sävehof 1 13 - 7 Alingsås Handbollsklubb 1    
02112009 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 7 OV Helsingborg 2 7 - 13 Kärra HF Röd    
02110110 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 2 OV Helsingborg 1 12 - 3 HK Country    
02110407 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Arena Skövde B F11 Pulje 1 Tyresö Handboll Röd Finished HP Warta      
02111610 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 2 Skuru IK 3 Finished Kärra HF Gul      
02110710 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 2 HK Country Finished Täby HBK 1      
02110910 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 2 IFK Skövde HK 2 Finished IF Hallby HK      
02111210 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A P11 Pulje 2 IFK Bankeryd 1 Finished Tyresö Handboll      
02112110 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 8 Huddinge HK Vit 10 - 15 RP IF Linköping    
02110810 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Rydshallen P14 Pulje 1 Önnereds HK 17 - 17 IFK Bankeryd    
02110507 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F11 Pulje 4 Täby HBK 2 Finished IF Hallby HK      
02110610 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 7 IFK Bankeryd 1 21 - 9 HK Country Röd    
02111110 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Tibro Sporthall B P13 Pulje 4 VästeråsIrsta HF Vit 10 - 12 IK Sävehof 2    
02112010 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 8 Tibro HK 2 - 13 IK Sävehof 1    
02111307 lø 02/11 13:15 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 4 IF Hallby HK 2 22 - 21 IK Sävehof    
02111007 lø 02/11 13:15 lø 02/11 Tibro Sporthall A F16 Pulje 7 Huddinge HK 16 - 9 Skövde HF 4    
02110111 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 1 Kärra HF Gul 8 - 4 IF Hallby HK 1    
02110408 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Arena Skövde B F11 Pulje 1 IK Cyrus Finished Skuru IK 1      
02111611 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 2 NHK 2 Finished IFK Skövde HK 2      
02110711 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 4 Hönö IS Finished Redbergslids IK Gul      
02110911 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 2 GF Kroppskultur 1 Finished IFK Skövde HK 4      
02111211 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A P10 Pulje 2 IK Baltichov 2 Finished HK Country 2      
02112111 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 6 Ystads IF HF Gul 12 - 7 HK Aranäs Svart    
02110811 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Rydshallen P13 Pulje 4 Kungälvs HK 9 - 12 IFK Skövde HK Blå    
02110508 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P10 Pulje 1 Hammarby Handboll Finished Kärra HF      
02110611 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 7 Redbergslids IK 2 2 - 19 Täby HBK    
02111111 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Tibro Sporthall B F13 Pulje 5 HF Orust 10 - 9 HK Aranäs 1    
02112011 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 8 Elverum Håndball 2 7 - 9 IFK Bankeryd Blå    
02110112 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F13 Pulje 1 Vetlanda HF 7 - 10 Skara HF Lila    
02110409 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Arena Skövde B F16 Pulje 2 Skara HF 1 7 - 16 RP IF Linköping 1    
02111308 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Arena Skövde C P16 Pulje 1 HK Aranäs Blå 31 - 12 HK Guldkrok...K Karlsborg    
02111612 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Billingskolan F10 Pulje 2 IF Hallby HK Finished BK Heid Röd      
02110712 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Fjärilshallen F10 Pulje 1 BK Heid Svart Finished Skuru IK 1      
02110912 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Country Röd Finished IK Baltichov Vit      
02111212 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A F11 Pulje 4 Alingsås HK Finished HK Aranäs 3      
02112112 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 Pulje 6 Falköpings AIK HK 4 - 15 Vassunda IF    
02110812 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 1 BK Heid Vit Finished IFK Tumba Handboll 1      
02110509 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P10 Pulje 1 OV Helsingborg Finished HK Country 1      
02110612 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Stöpenhallen P11 Pulje 1 HK Aranäs Gul Finished NHK 1      
02112012 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 4 H43 Lund 15 - 14 HK Aranäs 2    
02110113 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F16 Pulje 2 IF Hallby HK 2 18 - 11 IK Sävehof    
02111613 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 1 IF Hallby HK 2 Finished Torslanda HK 1      
02110713 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 3 Skövde HF Röd Finished VästeråsIrsta HF 2 Röd      
02110913 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished GF Kroppskultur 2      
02111213 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A P14 Pulje 2 IK Sävehof 1 10 - 15 IFK Skövde HK 2    
02112113 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P14 Pulje 2 Hammarby Handboll 9 - 17 Skara Handbollsklubb 2    
02110813 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 2 HK Guldkroken Vit Finished IFK Tumba Handboll 2      
02110510 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P13 Pulje 1 Torslanda HK Vit 5 - 4 Kärra HF    
02110613 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Stöpenhallen P13 Pulje 1 Skånela IF 14 - 9 IF Hallby HK    
02112013 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Pulje 4 IL Runar Håndball Hvit 9 - 12 Skara HF Vit    
02111309 lø 02/11 14:45 lø 02/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 12 - 17 Halmstad Handboll    
02110410 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Arena Skövde B F11 Pulje 1 Tyresö Handboll Röd Finished Kärra HF Röd      
02111614 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 1 IFK Skövde HK 1 Finished Kärra HF      
02110714 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Fjärilshallen F10 Pulje 2 IK Baltichov Blå Finished Skövde HF 2      
02112114 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B F11 Pulje 2 IFK Bankeryd Vit Finished Gökstens BK 1      
02110814 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 2 Tibro HK Finished Skuru IK 2      
02110511 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F11 Pulje 3 HK Aranäs 4 Finished OV Helsingborg      
02110614 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 4 HV Tidaholm Finished Gökstens BK 2      
02111008 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Tibro Sporthall A P11 Pulje 1 Årsta AIK HF Finished IFK Bankeryd 2      
02110114 lø 02/11 15:15 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 A-Slutspel 1/16 Final HK Aranäs 2 6 - 5 HK Aranäs 1    
02110411 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Arena Skövde B F11 Pulje 1 HP Warta Finished Skuru IK 1      
02111310 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Arena Skövde C F16 B-Slutspel 1/8 Final Skara HF 2 12 - 11 Kärra HF Röd    
02111615 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Billingskolan F11 Pulje 1 VästeråsIrsta HF 1 Vit Finished Gökstens BK 3      
02110715 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/16 Final IF Hallby HK 1 7 - 13 Skövde HF 3    
02110914 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Helenahallen F11 Pulje 1 HK Aranäs 1 Finished Skövde HF Rosa      
02111214 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Kavelbrohallen A F11 Pulje 3 Tibro HK Finished Kärra HF Svart      
02112115 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P10 Pulje 2 GF Kroppskultur 1 Finished HK Country 2      
02110815 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 1 IFK Tumba Handboll 1 Finished HK Guldkroken Röd      
02110512 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon P10 Pulje 1 IK Baltichov 1 Finished Hammarby Handboll      
02110615 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Stöpenhallen P11 Pulje 2 IF Hallby HK 1 Finished Torslanda HK 2      
02111009 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Tibro Sporthall A F12 B-Slutspel 1/16 Final Stenungsunds HK Vit 9 - 5 H43 Lund 2    
02110115 lø 02/11 15:45 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO F12 B-Slutspel 1/8 Final Kungälvs HK 1 7 - 8 IK Baltichov Vit    
02110412 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Arena Skövde B F11 Pulje 2 HK Country Finished Skuru IK 3      
02111616 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Billingskolan F10 Pulje 2 IF Hallby HK Finished HK Country Svart      
02110716 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Fjärilshallen F11 Pulje 2 Skövde HF Vit Finished Kärra HF Gul      
02110915 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Helenahallen F11 Pulje 4 Skövde HF Svart Finished Hönö IS      
02111215 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Kavelbrohallen A P10 Pulje 2 Skara Handbollsklubb Finished IF Hallby HK      
02112116 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Kavelbrohallen B P10 Pulje 2 HK Aranäs Finished IK Baltichov 2      
02110816 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Rydshallen F10 Pulje 2 HV Tidaholm Finished IFK Tumba Handboll 2      
02110513 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Skövde Idrottshall - Arne Lorentzon F16 B-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 2 14 - 15 IFK Bankeryd    
02110616 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Stöpenhallen P11 Pulje 2 HK Country Finished HK Aranäs Vit      
02111010 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Tibro Sporthall A F12 B-Slutspel 1/16 Final IF Hallby HK 2 8 - 14 HK Aranäs 4    
02110116 lø 02/11 16:15 lø 02/11 Arena Skövde A - Volvo GTO P16 A-Slutspel 1/8 Final Hammarby IF HF Grön 13 - 24 IFK Skövde HK Lag 1    
02111311 lø 02/11 16:15 lø 02/11 Arena Skövde C P16 B-Slutspel 1/8 Final Redbergslids IK Vit 16 - 14 Uppsala HK 1    
02110413 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Arena Skövde B F12 B-Slutspel 1/8 Final Kungälvs HK 3 6 - 10 IK Baltichov Blå    
02111617 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Billingskolan P11 Pulje 2 Tyresö Handboll Finished Skara Handbollsklubb      
02110717 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Fjärilshallen F12 A-Slutspel 1/16 Final Kärra HF Röd 10 - 8 Tibro HK    
02110916 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 IK Baltichov Vit Finished Skövde HF 3      
02112117 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Kavelbrohallen B P12 B-Slutspel 1/16 Final Redbergslids IK 2 11 - 9 Huddinge HK Vit    
02110817 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Rydshallen P10 Pulje 1 HP Skövde Finished OV Helsingborg      
02110617 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 2 HK Aranäs 2 Finished Täby HBK 1      
02111011 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Tibro Sporthall A F12 B-Slutspel 1/16 Final Hammarby IF HF 4 - 12