Dette er resultatet fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de seneste resultater fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

HK Country

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02110701 fr 02/11 09:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Pulje 9 HK Country 9 - 8 Kävlinge HK    
02112001 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola F13 Pulje 7 HK Malmö 10 - 6 HK Country    
02110900 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 IF Hallby HK Finished HK Country      
02111601 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 3 RP IF Linköping 6 - 7 HK Country Svart    
02110901 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Helenahallen F11 Pulje 8 Torslanda HK 2 13 - 2 HK Country    
02110803 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Pulje 2 Alingsås HK Vit 7 - 5 HK Country    
02111806 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Pulje 7 Önnereds HK 19 - 8 HK Country 04    
02110608 fr 02/11 14:00 fr 02/11 Stöpenhallen F13 Pulje 7 HK Aranäs 3 11 - 8 HK Country    
02110909 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 2 Finished HK Country 2      
02110910 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HP Skövde 90 Finished HK Country 1      
02111613 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 5 HK Country Röd 6 - 14 Skogås HK    
02111616 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Pulje 3 HK Country Svart 7 - 12 IFK Bankeryd 2    
02110915 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Pulje 1 HK Country Finished IFK Bankeryd Blå      
02110615 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Stöpenhallen F11 Pulje 8 HK Country 5 - 14 Nödinge SK ...boll Orange    
02110617 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Stöpenhallen P12 Pulje 2 HK Country 8 - 15 Torslanda HK    
02110420 fr 02/11 18:45 fr 02/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder P11 Pulje 5 Habo Handboll 5 - 6 HK Country Röd    
02111321 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Arena Skövde C - Danske Bank F12 Pulje 9 HK Country 4 - 7 IF Hallby HK 2    
02112021 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens skola P14 Pulje 7 HK Country 04 19 - 4 Haslum IL Håndball 2    
03111701 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Skara Idrottshall F13 Pulje 7 HK Country 3 - 8 Huddinge HK 1    
03111002 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A F12 Pulje 9 HK Aranäs Röd 13 - 10 HK Country    
03111603 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 3 Torslanda HK Vit 6 - 5 HK Country Svart    
03110905 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Pulje 1 IFK Skövde HK 3 Finished HK Country 1      
03110805 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Rydshallen P12 Pulje 2 HK Country 8 - 15 UppsalaHK    
03110607 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Stöpenhallen F11 Pulje 8 Skuru IK Vit 15 - 3 HK Country    
03111008 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A P14 Pulje 7 HK Country 04 10 - 15 H43 Lund HF 1    
03111608 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Pulje 5 HK Country Röd 6 - 10 IFK Skövde HK 2    
03110908 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Country 2 Finished Skara HK      
03110909 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Norrköpings HK NHK II Finished HK Country 1      
03110410 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F10 Pulje 1 Skövde HF Rosa Finished HK Country      
03110612 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/16 Final HK Brätte 5 - 9 HK Country    
03110913 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Mariestads AIF Finished HK Country 2      
03110813 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 12 - 11 Kärra HF    
03111614 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/8 Final HK Country Svart 4 - 7 Habo Handboll    
03111816 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F12 B-Slutspel 1/8 Final Falköpings AIK HK 2 6 - 13 HK Country    
03110616 lø 03/11 16:20 lø 03/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 04 13 - 11 IF Hallby HK    
03110917 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Country 2 Finished IF Hallby HK 1      
03110918 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Country 1 Finished Kungälvs HK Blå      
03110418 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Arena Skövde B - AB Skövdebostäder F10 Pulje 1 HK Country Finished HK Guldkroken Hjo      
03111017 lø 03/11 18:40 lø 03/11 Tibro Sporthall A F11 B-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs Gul 5 - 6 HK Country    
03112023 lø 03/11 19:35 lø 03/11 Trädgårdsstadens skola F13 B-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 2 8 - 9 HK Country    
04110900 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Norrköpings HK NHK II Finished HK Country 2      
04112000 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Trädgårdsstadens skola F13 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 12 - 10 Redbergslids IK Vit    
04111601 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 1 6 - 5 HK Country Röd    
04111802 sø 04/11 09:10 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 P12 B-Slutspel 1/4 Final Alingsås HK Blå 12 - 3 HK Country    
04110602 sø 04/11 09:15 sø 04/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel 1/4 Final Alingsås HK 3 19 - 15 HK Country 04    
04110903 sø 04/11 09:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Country 2 Finished Kungälvs HK Grön      
04111003 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Tibro Sporthall A F11 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 1 - 5 Kärra HF 2    
04110704 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd Blå 7 - 8 HK Country    
04111604 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 HK Country Finished Habo Handboll 1      
04110907 sø 04/11 11:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Pulje 1 Norrköpings HK NHK I Finished HK Country 1      
04110908 sø 04/11 12:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Country 2 Finished Norrköpings HK NHK I      
04112008 sø 04/11 12:35 sø 04/11 Trädgårdsstadens skola F13 B-Slutspel Semifinal HK Country 7 - 8 Halmstad Handboll    
04111608 sø 04/11 12:40 sø 04/11 Billingskolan F10 Pulje 1 Tibro HK Finished HK Country      
04110710 sø 04/11 13:25 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel Semifinal HK Country 3 - 10 OV Helsingborg 1    
04110912 sø 04/11 14:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Pulje 1 HK Country 1 Finished Skara HK      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Arena Skövde Skara Sommarland