Dette er resultater fra Skadevi Handbollscup 2018. Se de siste resultatene fra Skadevi Handbollscup 2019 her.

HK Country

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02110701 fr 02/11 09:30 fr 02/11 Fjärilshallen F12 Grp 9 HK Country 9 - 8 Kävlinge HK    
02112001 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 Grp 7 HK Malmö 10 - 6 HK Country    
02111601 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 3 RP IF Linköping 6 - 7 HK Country Svart    
02110900 fr 02/11 10:00 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 IF Hallby HK Ferdig HK Country      
02110901 fr 02/11 10:30 fr 02/11 Helenahallen F11 Grp 8 Torslanda HK 2 13 - 2 HK Country    
02110803 fr 02/11 11:00 fr 02/11 Rydshallen P12 Grp 2 Alingsås HK Vit 7 - 5 HK Country    
02111806 fr 02/11 13:00 fr 02/11 Skara Vilanhallen 1 P14 Grp 7 Önnereds HK 19 - 8 HK Country 04    
02110608 fr 02/11 14:00 fr 02/11 Stöpenhallen F13 Grp 7 HK Aranäs 3 11 - 8 HK Country    
02110909 fr 02/11 14:30 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 2 Ferdig HK Country 2      
02110910 fr 02/11 15:00 fr 02/11 Helenahallen P10 Grp 1 HP Skövde 90 Ferdig HK Country 1      
02111613 fr 02/11 16:00 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 5 HK Country Röd 6 - 14 Skogås HK    
02110915 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Helenahallen F10 Grp 1 HK Country Ferdig IFK Bankeryd Blå      
02110615 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Stöpenhallen F11 Grp 8 HK Country 5 - 14 Nödinge SK ...boll Orange    
02111616 fr 02/11 17:30 fr 02/11 Billingskolan P11 Grp 3 HK Country Svart 7 - 12 IFK Bankeryd 2    
02110617 fr 02/11 18:30 fr 02/11 Stöpenhallen P12 Grp 2 HK Country 8 - 15 Torslanda HK    
02110420 fr 02/11 18:45 fr 02/11 Arena Skövde B P11 Grp 5 Habo Handboll 5 - 6 HK Country Röd    
02111321 fr 02/11 19:00 fr 02/11 Arena Skövde C F12 Grp 9 HK Country 4 - 7 IF Hallby HK 2    
02112021 fr 02/11 20:00 fr 02/11 Trädgårdsstadens sporthall P14 Grp 7 HK Country 04 19 - 4 Haslum IL Håndball 2    
03111701 lø 03/11 08:30 lø 03/11 Skara Idrottshall F13 Grp 7 HK Country 3 - 8 Huddinge HK 1    
03111002 lø 03/11 09:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A F12 Grp 9 HK Aranäs Röd 13 - 10 HK Country    
03111603 lø 03/11 09:30 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 3 Torslanda HK Vit 6 - 5 HK Country Svart    
03110805 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Rydshallen P12 Grp 2 HK Country 8 - 15 UppsalaHK    
03110905 lø 03/11 10:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 IFK Skövde HK 3 Ferdig HK Country 1      
03110607 lø 03/11 11:30 lø 03/11 Stöpenhallen F11 Grp 8 Skuru IK Vit 15 - 3 HK Country    
03111608 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Billingskolan P11 Grp 5 HK Country Röd 6 - 10 IFK Skövde HK 2    
03111008 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Tibro Sporthall A P14 Grp 7 HK Country 04 10 - 15 H43 Lund HF 1    
03110908 lø 03/11 12:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Skara HK      
03110909 lø 03/11 12:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig HK Country 1      
03110410 lø 03/11 13:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 Skövde HF Rosa Ferdig HK Country      
03110612 lø 03/11 14:00 lø 03/11 Stöpenhallen F13 B-Slutspel 1/16 Final HK Brätte 5 - 9 HK Country    
03110813 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Rydshallen P12 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 12 - 11 Kärra HF    
03110913 lø 03/11 14:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 Mariestads AIF Ferdig HK Country 2      
03111614 lø 03/11 15:00 lø 03/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/8 Final HK Country Svart 4 - 7 Habo Handboll    
03111816 lø 03/11 16:00 lø 03/11 Skara Vilanhallen 1 F12 B-Slutspel 1/8 Final Falköpings AIK HK 2 6 - 13 HK Country    
03110616 lø 03/11 16:20 lø 03/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel 1/8 Final HK Country 04 13 - 11 IF Hallby HK    
03110917 lø 03/11 16:30 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig IF Hallby HK 1      
03110418 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Arena Skövde B F10 Grp 1 HK Country Ferdig HK Guldkroken Hjo      
03110918 lø 03/11 17:00 lø 03/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 1 Ferdig Kungälvs HK Blå      
03111017 lø 03/11 18:40 lø 03/11 Tibro Sporthall A F11 B-Slutspel 1/8 Final HK Aranäs Gul 5 - 6 HK Country    
03112023 lø 03/11 19:35 lø 03/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel 1/8 Final Elverum Håndball 2 8 - 9 HK Country    
04110900 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK II Ferdig HK Country 2      
04112000 sø 04/11 08:00 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 12 - 10 Redbergslids IK Vit    
04111601 sø 04/11 08:30 sø 04/11 Billingskolan P11 B-Slutspel 1/4 Final IFK Skövde HK 1 6 - 5 HK Country Röd    
04111802 sø 04/11 09:10 sø 04/11 Skara Vilanhallen 1 P12 B-Slutspel 1/4 Final Alingsås HK Blå 12 - 3 HK Country    
04110602 sø 04/11 09:15 sø 04/11 Stöpenhallen P14 B-Slutspel 1/4 Final Alingsås HK 3 19 - 15 HK Country 04    
04110903 sø 04/11 09:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Kungälvs HK Grön      
04111003 sø 04/11 09:40 sø 04/11 Tibro Sporthall A F11 B-Slutspel 1/4 Final HK Country 1 - 5 Kärra HF 2    
04111604 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 HK Country Ferdig Habo Handboll 1      
04110704 sø 04/11 10:10 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel 1/4 Final IFK Bankeryd Blå 7 - 8 HK Country    
04110907 sø 04/11 11:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 Norrköpings HK NHK I Ferdig HK Country 1      
04110908 sø 04/11 12:30 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 2 Ferdig Norrköpings HK NHK I      
04112008 sø 04/11 12:35 sø 04/11 Trädgårdsstadens sporthall F13 B-Slutspel Semi final HK Country 7 - 8 Halmstad Handboll    
04111608 sø 04/11 12:40 sø 04/11 Billingskolan F10 Grp 1 Tibro HK Ferdig HK Country      
04110710 sø 04/11 13:25 sø 04/11 Fjärilshallen F12 B-Slutspel Semi final HK Country 3 - 10 OV Helsingborg 1    
04110912 sø 04/11 14:00 sø 04/11 Helenahallen P10 Grp 1 HK Country 1 Ferdig Skara HK      
Volvo IFK Skövde HK Salmin Intersport Skara Sommarland Arena Skövde #viställerupp Elins Esplanad